Прескочи до съдържание

Сбирка на по бирка! Отново 🍻 и раздумки :)


Препоръчани мнения

преди 14 минути , Ivko каза:

Аз също няма да мога да дойда, че ми се налага да пътувам извънредно сега след работа. Весело Ви.

Какво да правя с фенките на талисмана?

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 23 минути , Ivko каза:

Аз също няма да мога да дойда, че ми се налага да пътувам извънредно сега след работа. Весело Ви.

еййй пак няма да мога да се запозная с този талисман... но пък ще видя други познати моцуни.... и няма да страдам много, да си знаеш....🍻😉🙃

  • Смея се 1
Връзка към мнение

За съжаление и аз няма да мога да присъствам поради здравословни причини... Много съжалявам... Приятна вечер на всички! 🍻

Връзка към мнение

Аз пък успях и много се радвам, че се включих (макар и за кратко, че тежки седмици бяха). 

Благодаря, @Polina, за това че ни организира!

И за много приятна изненада, обслужването, макар и само от едно момиче беше супер! 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Прекрасна вечер се получи, благодаря на @Polina за чудесното събиране :preved:!

Днес всички бяха ентусиазирани за предстоящите празници и с нетърпение очаквам другия месец да разкажат как са минали всички пътувания. A и да не ми разкажете, пак ще разбера, питайте @Branko 🙃 как!

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към мнение

За съжаление не успях да дойда, но за следващата сбирка се надявам да съм налична.

Поли, разчитам да ни организираш отново.  🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз ви благодаря, че ми благодарите! Както и преди съм казвала вие сте хората, които създавате настроението на тия сбирки и от вас зависи какъв ще бъде заряда в тях! Продължавайте все така - весели и надъхани.

Като сме започнали с благодарностите да се отчета и аз с тях!

- благодаря на @Брани за етикетчетата, които направи, както винаги оригинални, макар и да имаше въпроси какво точно символизират. Сигурна съм, че Теди щеше да е щастлива с ярко червеният им цвят и феникса, който беше нарисувал ВИП-а.

- благодаря на @Фил , че ни почерпи с 🍬🍬🍬, много при това за РД. Все така спокоен да е, че да ни черпи още дълго! 

- благодаря и на @vl_stamboliev, че се присъедини към магеланската сбирка. Той е първият новобранец в новият сезон на сбирки, решил да се включи в тях.

Благодаря на всички ви, че дойдохте и се видяхме, че изпихме по някоя и друга бира/вино или каквото си пиехте. За тия две години , в които не сте идвали ви намирам в чудесна форма, с много дух, очевидно и с много плановете, които както знаем са строго секретни. 🙂

За края на вечерта ще кажа само, че се яви на спявката и г-н @DaBo , който ни поразказа разни нещица за Украйна. Беше чуден лектор, и аз бих го слушала още и още.

Оставих Ви здрави, надявам се с приповдигнат дух и до следваща сбирка, живот и здраве!

 

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Да, аз не успях да дойда, защото Императорът реши да изтеглим съботната бомбардировка за вчера, а днес имаме планирано разрушаване на една друга планета, а ние сме работохолици ...

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 3 часа, Polina каза:

... макар и да имаше въпроси какво точно символизират. Сигурна съм, че Теди щеше да е щастлива с ярко червеният им цвят и феникса, който беше нарисувал ВИП-а.

 

 

 

Е какво по-ясно от символа на възкръсващи като феникс от пепелта (вместо пепел, сложих малко жар, а тя още тлееше, а оттам и пламъците) сБирки ... 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 4 часа, Polina каза:

За края на вечерта ще кажа само, че се яви на спявката и г-н @DaBo , който ни поразказа разни нещица за Украйна. Беше чуден лектор, и аз бих го слушала още и още

Е, вече наистина съжалявам, че трябваше да си тръгна по-рано. :dash1:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.