Прескочи до съдържание

Пътуване до Белград - няколко въпроса


maialearrosto

Препоръчани мнения

снимах кадри и видеа, цъках с език, и само си мислих, боже, и те ни изпревариха вече...

 

Само да уточним, че ние никога не сме ги настигали, че да се налага да ни изпреварват... ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Само да уточним, че ние никога не сме ги настигали, че да се налага да ни изпреварват... ;)

 

А-а-а, друже Дюк, какъв е тоз язваджийски тон... :lol:

 

Честичко прекосявам двете граници, та мога от първо лице да видя на какъв хал сме, както и промените през годините у нас и тях.

 

Приличаме си доста.

 

Ето, вчера 1 час чаках за един пиклив нов документ за автобуса на ГКПП "Градина". Макар и да нямаше ич други превозни средства, служителката се мота барем час, докато ми показваше цигарка и кафенце, казвайки ми дружелюбно: "Чакай да си направя кефа на кефенцето и цигарките". Даже не й се разсърдих, защото бе откровена, па и се връщах в Родината.

 

 

Разбира се по никакъв начин не вървя от частното към общото относно изводите, но пък се радвам, че нашите на ГКПП "Калотина" стават все по-любезни, внимателни и отговорни.

Връзка към мнение

Говорим от различни гледни точки и затова споделяме различни позиции. Ти говориш от гледна точка на пътуващ с автобус пълен с туристи, а аз говоря от гледна точка на пътуващ със семейството си в лека кола. На Балканите, приятелю, както много добре ти е известно, всичко опира до нюанса... :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.