Прескочи до съдържание

Бюджетно пътуване - дълъг уикенд


Eva eva

Препоръчани мнения

преди 43 минути , Pantelej Putnik каза:

Барселона? Има си всичко, има и изгодни полети.

Screenshot_20220719-100944_Chrome.jpg.cba28f4737af44473e2073b0eab424d0.jpg

По принцип става и там. Тъпото е, че Раян нямат полети в сряда /понеделник и вторник трябва да са на работа моите хора/. Ще трябва и тест да правят, това само ме спира. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като е гарга,да е рошава.Взех си тези полети с Ryan през opodo.uk за 58 лв общо

4.10.2022 София Барселона 17:40 19:40
5.10.2022 Барселона ИБИСА 06:45 07:50
5.10.2022 ИБИСА Барселона 22:35 23:30
6.10.2022 Барселона София 19:30 23:20
  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Pantelej Putnik каза:

Миконос? Само съм чувАл, че партито било голямо там 😁

Screenshot_20220719-110509_Chrome.jpg.f3b5083ee6b8c7385f36b26ebce849a1.jpg

Скъпко ще им дойде. И като се сетя и нощувките какви цени бяха ние като ходихме..... Благодаря ти за мненията все пак 🙂 

 

Не знам защо нещо Задар не ги впечатли. Те видяха плажа и крайбрежната в Ларнака и някак се насочиха натам. Само дано да паднат цените на полетите. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, Eva eva каза:

По принцип става и там. Тъпото е, че Раян нямат полети в сряда /понеделник и вторник трябва да са на работа моите хора/. Ще трябва и тест да правят, това само ме спира. 

Някои не трябват тестове за Испания в момента?

Връзка към мнение

@Eva eva, според мен, първото самостоятелно пътуване трябва да е нещо впечатляващо. Ще им остане спомен завинаги. Скъпото е по-вероятно да остави спомен. Аз бих избрала по-популярна дестинация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 16.07.2022 г. в 10:49, Eva eva каза:

- Корфу /тук е възможен вариант четвъртък - неделя/, полетите са с удобни часове;

- Крит - отиване с Wizz, каца късно;

- Сицилия - отиване с Wizz, удобни часове на полетите;

- Задар е вариант също, само с Раян, удобни часове на полетите;

- Бари - само с Раян, тук ме притеснява дали ще се оправят с ранния полет на връщане. 

Ще съм благодарни на всякакви предложения 🙂 

Корфу. С разлика пред останалите изброени по всички показатели. Плаж, купон, забележителности...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ako водещо е да е бюджетно и максимално евтино -  Румъния е вариант. Букурещ  с Райън /петък вечер - понеделник вечер/ за цени от 12Е, през сайтовете падат на 8-9Е. Влака за Констанца/Мамая/ е 2 часа и малко и е към 12Е. Има и спални вагони, ако искат да поспят юнаците, ако преди това са минали през някой нощен клуб в Букурещ. Без да гледам хотелите в Мамая, съм убеден, че има и доста на прилични цени, за нощния живот се знае. Пък и да се обърка нещо /пу, пу/  ей го къде е и пеша може да се върнат.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Благодаря на всички, които се включиха по моя казус 🙂 Младежите летяха до Корфу /ден четвъртък, началото на септември/, имаха 3 нощувки в Сидари, на връщане са разгледали столицата и неделя вечерта се прибраха. Времето им е било чудесно, пътуването мина по ноти /с една камара указания от мен/. Много са им харесали ресторантите, морето, плажа, канала на любовта 🙂 Много са щастливи и доволни 🙂 

  • Харесвам 5
  • Браво 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.