Прескочи до съдържание

дневник Лежерна почивка в Доминиканската република с много коктейли и малко меренге


Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 3 часа, DenitsaS каза:

Директно включване от под палмите (от преди две седмици) 🌴 Още веднъж много ти благодаря за темата, защото наклони везните да изберем същия район на Доминикана за нашия доста позакъснял меден месец и беше повече от прекрасно!

 

image1.jpeg.22eae54fafda7c080fb867dfa6f3a401.jpeg

 

image0.jpeg.fd3216f19562a731691ffc2dbe6b93ae.jpeg

Честито! Да върви брака по вода, а бе направо по океан!

Да бъдете много щастливи!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, DenitsaS каза:

Директно включване от под палмите (от преди две седмици) 🌴 Още веднъж много ти благодаря за темата, защото наклони везните да изберем същия район на Доминикана за нашия доста позакъснял меден месец и беше повече от прекрасно!

 

image1.jpeg.22eae54fafda7c080fb867dfa6f3a401.jpeg

 

image0.jpeg.fd3216f19562a731691ffc2dbe6b93ae.jpeg

Честото и от мен!

 

-----

 

 

Щом медения месец е закъснял, (сигурен съм, че не е по твоя вина -все пак си българка)  канадецът да се яви на поправителен - втори медем месец вероятно ще го оневини.

:wink::biggrin:

 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 57 минути , ven62 каза:

Честото и от мен!

 

-----

 

 

Щом медения месец е закъснял, (сигурен съм, че не е по твоя вина -все пак си българка)  канадецът да се яви на поправителен - втори медем месец вероятно ще го оневини.

:wink::biggrin:

 

Е, не бързай да го обвиняваш човека, сигурно бавачките на бебето се офлянкват ненужно и не си гледат внучето :yes: 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 26 минути , Lindt каза:

Е, не бързай да го обвиняваш човека, сигурно бавачките на бебето се офлянкват ненужно и не си гледат внучето :yes: 

Хмм, в тефтера ми не пише за трети член в семейството на @DenitsaS . Не мога да си представя такъв голям пропуск.

Но, ако все пак е така:

Трудно достижим стандарт  в гледането на внуци е поставен от Ven62 и Veni. (злобни и недобронамерени хора искаха да кръстят жена ми Venka  :ireful1::wink::biggrin: )

 

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 39 минути , ven62 каза:

Хмм, в тефтера ми не пише за трети член в семейството на @DenitsaS . Не мога да си представя такъв голям пропуск.

Но, ако все пак е така:

Трудно достижим стандарт  в гледането на внуци е поставен от Ven62 и Veni. (злобни и недобронамерени хора искаха да кръстят жена ми Venka  :ireful1::wink::biggrin: )

 

Наистина трябват години усилия и силна любов, за да се свикне с К в името. Но ако ти е хубав човекът като моя Живко, се научаваш да изговаряш и такова име :wink:

 

Бебето е  сладко момченце и ще стане на годинка на 13.05, записвай в тефтера 😉

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lindt каза:

Наистина трябват години усилия и силна любов, за да се свикне с К в името. Но ако ти е хубав човекът като моя Живко, се научаваш да изговаряш и такова име :wink:

 

Бебето е  сладко момченце и ще стане на годинка на 13.05, записвай в тефтера 😉

Голям пропуск.

Ще гледам да се компенсирам на @DenitsaS.

@stanislavpp, @oli_mali, @Doctor Who , ..., вероятно се сещат как. А и @Георги също.:wink:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 19 минути , Брани каза:

Какво знаем засега ...

 

v.jpg.ea1ec6a4210e3b5ac1e79946d4449aef.jpg

Подцених те. Не знаех, че и ти си ми фен.

Има няколко несъществени грешчици и пропуски, но като цяло - Браво.

Връзка към мнение
преди 33 минути , ven62 каза:

Подцених те. Не знаех, че и ти си ми фен.

Има няколко несъществени грешчици и пропуски, но като цяло - Браво.

Казвай по-бързо да ги оправяме, че съм го поръчал за изработка от редки метали, нарядко инкрустирани с още по-редки камъни!

  • Смея се 1
Връзка към мнение

@Дани Магелани Много благодаря за пожеланията 🙂 

 

@Lindt Еее, ама как и датата знаеш ❤️ Друго си е човек като има онлайн тефтер 😂

 

@ven62 Благодаря! Пропускът е от моя страна, щях да пиша в разказите от Исландия как спонтанно сключихме брак, докато още бяхме там, но не остана ред... Първият меден месец беше осъществен с любезното съдействие на свекърите, евентуално лятото може да направим и втори, ако моите родители поемат щафетата 😄Сега с риск да ти объркам записките в тефтера, единственият роден в Канада е бебето, Матю е от Албиона, така че голямо шоу ще е като почнем да пътуваме тримата всеки с различен паспорт 😆 Айде да не спамя темата повече, пускам още една-две снимки:

 

image0.jpeg.ddef7debb666edfe9fcb1564e7bdcc1f.jpeg

 

image1.jpeg.b3782c56a47c7013efde9b10b611ef46.jpeg

  • Харесвам 8
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , DenitsaS каза:

@Дани Магелани Много благодаря за пожеланията 🙂 

 

@Lindt Еее, ама как и датата знаеш ❤️ Друго си е човек като има онлайн тефтер 😂

 

@ven62 Благодаря! Пропускът е от моя страна, щях да пиша в разказите от Исландия как спонтанно сключихме брак, докато още бяхме там, но не остана ред... Първият меден месец беше осъществен с любезното съдействие на свекърите, евентуално лятото може да направим и втори, ако моите родители поемат щафетата 😄Сега с риск да ти объркам записките в тефтера, единственият роден в Канада е бебето, Матю е от Албиона, така че голямо шоу ще е като почнем да пътуваме тримата всеки с различен паспорт 😆 Айде да не спамя темата повече, пускам още една-две снимки:

 

image0.jpeg.ddef7debb666edfe9fcb1564e7bdcc1f.jpeg

 

image1.jpeg.b3782c56a47c7013efde9b10b611ef46.jpeg

Признавам си, че сутринта проверявах кога е станал на 8 месеца и пресмятах, за да помогна на хората с мании за зодиите :pardon:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 час, Брани каза:

Казвай по-бързо да ги оправяме, че съм го поръчал за изработка от редки метали, нарядко инкрустирани с още по-редки камъни!

Перуанската снаха, перуанските сватя и сват, германските сватя и сват.

Вен, и аз водя записки!

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.