Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!


Брани

Препоръчани мнения

преди 10 часа, oli_mali каза:

Нека всеки път като качиш снимка с дъщеря ти да продължа да се чудя ти сега коя от двете си 😉

Ей, знаеш какво обичат да чуват жените :laugh:

 

Благодаря ви и за мъничко забавените пожелания. Така е още по-готино - създават ми настроение и през днешния ден :girl_wink:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Благодаря ви и за мъничко забавените пожелания. Така е още по-готино - създават ми настроение и през днешния ден :girl_wink:

Един стар приятел винаги ми честити дни или седмици след РД. Чудесно го знае кога е, но логиката му е „така или иначе всички ще ти честитят на деня и после – тишина. И ето, ти вече си забравила, а аз изведнъж ще ти създам настроение с глупостите си.“ И е прав. :smile3: Аз даже по́ харесвам неща без повод, отколкото със. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@ДиянаВ, честит рожден ден и от мен, макар и на патерици! Желая ти здраве, любов и достатъчно пари, за да можеш да пътуваш където и колкото поискаш!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Argentique каза:

Един стар приятел винаги ми честити дни или седмици след РД. Чудесно го знае кога е, но логиката му е „така или иначе всички ще ти честитят на деня и после – тишина. И ето, ти вече си забравила, а аз изведнъж ще ти създам настроение с глупостите си.“ И е прав. :smile3: Аз даже по́ харесвам неща без повод, отколкото със. 

Аргентик, честит рожден ден! Едва ли днес някой ти го е честитил. :dance4: :dance3:

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 26 минути , Pantelej Putnik каза:

Аргентик, честит рожден ден! Едва ли днес някой ти го е честитил. :dance4: :dance3:

Благодаря, другарче Пантелей! :lol: :drinks::yahoo:Да направиш перфектния хляб тази седмица.

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.