Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!


Брани

Препоръчани мнения

Днес е специален ден, защото е рождения ден на едно изключително величие, любимецът на цяла една Галактика! Да, това съм самият аз!

 

Затова и тази година реших да направя специална тема, в която да дам възможност на хората да ми честитят и пожелават хубави неща!

 

Аз сега изчезвам, защото с Императора постоянно сме в наказателни акции и трябва да се концентрирам върху Тъмната страна на Силата за да са успешни разрушенията, на които подлагаме тези, които не слушат. Но след няколко часа ще се върна, за да обърна внимание на стотиците отговори и хилядите лайкове тук!

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 4
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Честит имен ден! Нека Коледната звезда осветява пътя ти през великденските пости. На днешния 8 март празнуваме денят на просветата. Христос возкресе!

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Честит рожден ден!! Много нови завладени галактики и междузвездни приключения! Мислих да те тагна в разказа ми за Сан Франциско, ама само ще ти се подмажа със свидетелство за идолопоклоничество в нашата къща 😄

F4F9530A-EA1D-489A-BE12-A2E6B1171681.jpeg

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Благодаря на всички хиляди пожелания!

 

Вие сте прекрасни хора, ще се опитам да се застъпя за вас пред кабала, тайно управляващ Земята, предвид предстоящите планирани катаклизми!

 

🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, bardon27 каза:

Честит имен ден! Нека Коледната звезда осветява пътя ти през великденските пости. На днешния 8 март празнуваме денят на просветата. Христос возкресе!

Е, как без сърчица и разни подходящи емотикони? 😮 

Връзка към мнение
В момента, Duke каза:

Е, как без сърчица и разни подходящи емотикони? 😮 

Най-същественото е невидимо за очите, както дуднеше един малък пич с пелерина. Пратихме го в урановите мини защото, е прав, радиацията не се вижда с просто око!

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 46 минути , Брани каза:

ще се опитам

???

 

Омеквате, др. Брани, омеквате......а беше време, в което не се опитваше, а сторваше! 😛 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , Duke каза:

???

 

Омеквате, др. Брани, омеквате......а беше време, в което не се опитваше, а сторваше! 😛 

Времената са нови и модерни. Дори и ние в иначе успешните тирании се опитваме да сме диалогични, да сме модерни, да сме еко.

 

Тук е мястото да се похваля с нова стратегия в унищожаването на планети: вместо да ги взривяваме както досега една по една, вече чакаме да се наредят в редичка, за да ги треснем с един изстрел на Звездата и така да пестим огромно количество енергия. Ние може да сме лоши и да сипем хаос наред, но това не означава, че не милеем за Галактиката и не искаме да се грижим за нея и да я опазваме!

  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Струва ми се, че вчера пропуснахме да поздравим @Kalina Ivanova за рождения й ден, да й пожелаем от сърце да е все така деликатна и творческа, усмихната и щастлива. И понеже сме туристи - нека в тази година да види нещо, което да й обърне представите за света в положителен (даже много, много положителен) смисъл. 🙂

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Днес рожден ден има една дама, която много добре си знае правата, защото познава закона. Тя обича да се разхожда из планините, но и целият свят й е интересен. Дали Доминикана, Виетнам или Меминген - все е интересно. Има обаче нещо, в което тя изразява себе си, вътрешния си душевен мир - това е красотата на дизайните и композициите на ястията й, но най-най вече на нейните торти. Ех, тези торти, никой не може да бъде заблуден, че това е някой друг освен @Eva eva! Честит рожден ден, ти, творческа личност! Пожелавам ти здраве и вдъхновение, различни цели по света и....да си намериш билет за Катманду за под 400 евро. 🙂

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към мнение

@Pantelej Putnik, благодаря ти много за страхотните пожелания 🙂 Честит рожден ден и на теб 🥳🍹🥂 Пожелавам ти здраве, късмет, прекрасни пътешествия с любими хора с много настроение и любов 🙂 Весел празник 🙂 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

@Eva eva, @Pantelej Putnik, Честити да сте!

Да сбъдвате мечтите си и да имате много поводи за възторг от открити прекрасни нови места!

Наздраве!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 3
Връзка към мнение

@Eva eva, @Pantelej Putnik, честит празник и от мен!

С пожелания за здраве, щастие и много нови пътешествия и сбъднати мечти!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
Иван Попов

@Eva eva, @Pantelej Putnik, честит празник и от мен! 😊

С пожелания за здраве, щастие и много много нови пътешествия и сбъднати мечти!

image.png.4f66ce4cdf3fea68b641ed60416b84a5.png

 

Наздраве! 🥂

 

  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Честит рожден ден на двама от най-страхотните магеланци тук. И на двама ви пожелавам здраве, щастие и зареждащи пътувания. На @Pantelej Putnik благодаря за винаги положителните включвания и въздействащите писания, а на @Eva eva за добронамереността и страхотните снимки, които ме вдъхновиха да посетя Майорка, която никога не бях планирал 🙂

  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.