Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!


Брани

Препоръчани мнения

  • 3 месеца по-късно ...

Честит рожден ден и от мен, @Георги Матеев! 🙂

Бъди здрав и запази страстта си към пътуването.

Когато преди време за пръв път видях под снимката ти "над 150 посетени държави" ми мина през главата едно "Егати бройкаджията!". Бързо се опитах да прогоня тази мисъл, защото другият близнак в мен каза: "Не съди за хората преди да ги познаваш!" 

Впоследствие те срещнах случайно на летище София. И не само те срещнах, а имах невероятния късмет да съм на седалка до теб в самолета. Хубаво е хората да се познават лично. За краткия ни разговор (разбира се на тема дестинации и пътувания) разбрах, че говоря с човек на "моя език". Ти с такава страст по пътуването и дестинациите ми даде съвети и насоки. Веднага се обърнах към другия близнак в мен: "Вече не вярваш в онази първа мисъл, нали!?". "Този човек несъмнено обича да пътува" - рече той.

Запази усмивката си, запази и страстта си към пътуването! 🙂

Наздраве!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Жоре, да си честит! 

Не останаха май непосетени дестинации, които да ти пожелая. Пожелавам ти да откриеш своето кътче по света!

Бъди жив и здрав!

Наздраве!

20230922_210326.jpg

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 20 минути , EliDion каза:

Честит рожден ден @ДиянаВ. Много нови пътешествия и приключения по света ти пожелавам. 

 

Ама ти верно ме спомена😄. Не вярвах😜. Аз пък ще кажа на всички, че те харесвам и се надявам да сме започнали едно приятелство🤗

Наздраве🥂

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , ДиянаВ каза:

Ама ти верно ме спомена😄. Не вярвах😜. Аз пък ще кажа на всички, че те харесвам и се надявам да сме започнали едно приятелство🤗

Наздраве🥂

Честит рожден ден, Дияна! :bye: Пожелавам ти много усмивки и здраве! 

Ние започнали ли сме приятелство, или за по-натам да го оставим? :biggrin:

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 19 минути , ДиянаВ каза:

😄😜🤗

Наздраве🥂

Честита да си! 

Здраве, на теб и близките ти!

Много пътешествия, изпълнени с хубави емоции, и достатъчно отпуск,  за да е пълно щастието!

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден, @ДиянаВ! Здраве и сбъднати пътешествия ти желая! Наздраве! И един виртуален подарък: гномче-магеланче от Вроцлав! IMG_20231029_142508.jpg.34de14921ceb91b9d152f19fc9bc8b16.jpg

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден на Дияна Въъъъъ!!!
През новата ти година ти желая да бъдеш здрава, да се радваш на компанията на знайни и все още незнайни любими и готини хора, да сееш и черпиш вдъхновение, да се смееш много (поне до поява на плочки на корема), да посетиш куп нови места, да пиеш ракия на Крит и още повече да се радваш на Живота. А той ще продължи да ти се радва.

А понеже мисля и за себе си :biggrin:, си поръчвам лятос един-два изгрева да пратиш, @ДиянаВ, на кака си Argentique. Ти ставаш рано и няма да е проблем голям. :wink:
Подсказвам какви (по избор):

1. С повишена трудност.

El-Tiede.jpg.73304609f0e53aa28978914e3e692e33.jpg

 

2. С понижена трудност.

 

001-experiencia-teide.jpg.c52e908d663c3fb2e2de335557163bc3.jpg

 

3. По избор.

Ха наздраве! :drinks:

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ехей, @Argentique, признавам те, човекът слово си😍 Да се чудя чак каква реакция да дам. То смях /обичайно за теб/, то настроение, то възхищение, но най-вече ти благодаря. Искрено ме зарадва🤗

Това Тенерифе ли е на снимките?

 

И стига си се какосвала, че взех да те настигам, хаха😘🥂

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , blueriver каза:

Честит рожден ден @ДиянаВ!Пожелавам ти много здраве,щастие и пътешествия!

Дано всички да сме здрави! Другото все някак си го правим🙂

 

Пожелавам си да ви се връщат пожеланията😊

  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 27 минути , Argentique каза:

Тенерифе е. Но можеш и от Азорите да пратиш, не придирям. :biggrin:

При изгрев в 8:00, 11:00 по тукашно време, най си ми лесна 😄. Това ме подсеща да не забравя челника за активности по сутрешни мрачини😛

Връзка към мнение

Честит рожден ден @ДиянаВ Много здраве, късмет, нови пътешествия и приключения по света ти пожелавам! 😊

Скара ми се малко, че много харесвам коментарите, но не мога 😊 аз съм си такъв 😉

Весел празник и наздраве! 🍻 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Иван Попов каза:

Честит рожден ден @ДиянаВ Много здраве, късмет, нови пътешествия и приключения по света ти пожелавам! 😊

Скара ми се малко, че много харесвам коментарите, но не мога 😊 аз съм си такъв 😉

Весел празник и наздраве! 🍻 

Благодаря за пожеланията!

А, не съм се скарала, щом продължаваш да харесваш даже и мои коментари😄. Продължавай, щом ти харесва. Като порастнеш, може и да ти мине😆😉

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Много пожелания за пътешествия получих днес, но дъщерята тотално ме изненада✈️ Как е запомнила парфюмът, който си взех от първия нейн полет🙂 La Vie Est Belle

Да си разхождаш аромата със самолетчета насам-натам, какво му трябва на човек, за да е хубав животът😄

IMG_2186.jpeg.de1478fe677eeed6691f3f3181b408a2.jpeg

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към мнение

И в последната минута на празника ти - Честит рожден ден, @ДиянаВ! Бъди здрава и запази приключенския си и весел дух! Нека всеки път като качиш снимка с дъщеря ти да продължа да се чудя ти сега коя от двете си 😉

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Честит Рожден Ден на патерица, Дияна! Пожелавам ти много интересни семейни пътувания, изпълнени с хубави моменти и интересни места! Поздравления на дъщеря ти за хубавата и идейна картичка!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден, Диана, макар и на патерица! Бъди здрава, щастлива, все така положителна и усмихната! Разбира се, и много нови пътешествия ти желая 🙂!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@ДиянаВ Честит ти Ден Рожден!

Аз лееекинко изпуснах датата, ноооо поздрави и подаръци за РД се приемат до края на годината...

Бъди здрава и все така усмивката да не слиза от лицето ти! 

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.