Прескочи до съдържание

Гората на магеланци - есенно окопаване - 01.10.2022г. - 9:30ч.


Препоръчани мнения

Време е да се организираме с транспорта. Аз имам свободни 2 места в колата. Ще мина през бул. България и бул. Т.Каблешков, спирката в посока Бояна към 9:10ч. Който иска да го взема, нека пише тук.

Други възможни отправни точки също има, @Roberto Baggio, @Branko, @Фил  вероятно ще могат да качат някой.

Връзка към мнение

Извинявайте, че така късно пиша. Добре, че е Фичо! Иначе щях да изпусна мероприятието и после да ме е яд 🙂 С удоволствие ще издевателствам над някоя мотика за пореден път 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Цвете каза:

@Фил  вероятно ще могат да качат някой.

Аз ще имам грижата за  Elena, Lindt и Джентълмена 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Цвете каза:

Време е да се организираме с транспорта. Аз имам свободни 2 места в колата. Ще мина през бул. България и бул. Т.Каблешков, спирката в посока Бояна към 9:10ч. Който иска да го взема, нека пише тук.

Други възможни отправни точки също има, @Roberto Baggio, @Branko, @Фил  вероятно ще могат да качат някой.

Да, ние по традиция вземаме @savagejo

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бих се възползвала от нечия магеланска любезност за извозване   🙂

Живея в Дианабад и мога да се придвижа с метрото до всяко място за среща. Така по-малко ще се лутам по пътеките от Зл. мостове нагоре към сборния пункт.

Връзка към мнение
Цитат

Бих се възползвала от нечия магеланска любезност за извозване   🙂

Живея в Дианабад и мога да се придвижа с метрото до всяко място за среща. Така по-малко ще се лутам по пътеките от Зл. мостове нагоре към сборния пункт.

 

Ако можеш да дойдеш на Плиска, посока център в 8:55ч., ако не на бул. България в 9:10ч.-9:15ч. ще те взема с моята кола.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Цвете каза:

Ако можеш да дойдеш на Плиска, посока център в 8:55ч., ако не на бул. България в 9:10ч.-9:15ч. ще те взема с моята кола.

Благодаря, Ще бъда на Плиска в 8.55 ч. Дребна брюнетка с очила  🤓

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Цвете каза:

Време е да се организираме с транспорта. Аз имам свободни 2 места в колата. Ще мина през бул. България и бул. Т.Каблешков, спирката в посока Бояна към 9:10ч. Който иска да го взема, нека пише тук.

Други възможни отправни точки също има, @Roberto Baggio, @Branko, @Фил  вероятно ще могат да качат някой.

Аз мога да взема до трима-младост,център....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Branko каза:

Аз мога да взема до трима-младост,център....

чакаме @patilana, @Lilia13, @kali@Capitan Morgan  да кажат с кого ще им е удобно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, patilana каза:

Ще бъда около, преди, 9 на спирката в посока Бояна, благодарна, че не качвам пеш Витоша .

Аз ще те взема,само кажи коя е спирката🙂

Връзка към мнение

Тя има предвид аз да я взема от спирката срещу Била на бул. България и Каблешков, не пречи и ти да я качиш. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , Цвете каза:

Тя има предвид аз да я взема от спирката срещу Била на бул. България и Каблешков, не пречи и ти да я качиш. 

А ок.Вземи я ти щом знаеш от къде точно.Ако някой иска да го взема да пише

Връзка към мнение

@Branko, ако искаш вземи мен, щом идваш от Младост. Особено ако минаваш по бул. "Драган Цанков" и централата на ПИБ 🙂

Връзка към мнение
преди 6 минути , Anna Kalinovska каза:

@Branko, ако искаш вземи мен, щом идваш от Младост. Особено ако минаваш по бул. "Драган Цанков" и централата на ПИБ 🙂

Няма проблем.Изчаквам някой друг ако няма превоз и ще уточним часа и мястото🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние с Иво вземаме @master_of_germs и можем да вземем и още 1. Тръгваме от метростанция Горна баня по околовръстното до Пушкин и от там Бояна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, MayaS каза:

Ние с Иво вземаме @master_of_germs и можем да вземем и още 1. Тръгваме от метростанция Горна баня по околовръстното до Пушкин и от там Бояна.

Ще ме вземете ли и мен, моля?

Връзка към мнение

оффф ...пиша за да дам отвод от копаЕнето, а като гледам каква добра компания се е заформила за биропиенето след това... мъкааа 😜

Спорна работа и пивка бира 😉 

Връзка към мнение
преди 21 минути , wiliko каза:

оффф ...пиша за да дам отвод от копаЕнето, а като гледам каква добра компания се е заформила за биропиенето след това... мъкааа 😜

Спорна работа и пивка бира 😉 

И аз така. Насъбраха се семейни и делови ангажименти, така че при @MayaS се отваря още едно място.

😞

 

Връзка към мнение

 Иво отпада, че е болен, но аз съм на линия и вземам @kali в моята кола. Ако има още хора без транспорт има място при мен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.