Прескочи до съдържание

Гората на магеланци - есенно окопаване - 01.10.2022г. - 9:30ч.


Препоръчани мнения

преди 16 часа, Anna Kalinovska каза:

@Branko, ако искаш вземи мен, щом идваш от Младост. Особено ако минаваш по бул. "Драган Цанков" и централата на ПИБ 🙂

9ч от къде да те взема точно?

След централата на ПИБ ,като мина кръстовището има спирка мисля,може там

Връзка към мнение
Преди 1 час, Branko каза:

9ч от къде да те взема точно?

След централата на ПИБ ,като мина кръстовището има спирка мисля,може там

По-удобно би било пред самата банка - има вход към паркинга. И понеже смятам да стигна по-рано там и да те чакам за 9ч., е удобно за спиране пред самия вход на паркинга и качване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , Anna Kalinovska каза:

По-удобно би било пред самата банка - има вход към паркинга. И понеже смятам да стигна по-рано там и да те чакам за 9ч., е удобно за спиране пред самия вход на паркинга и качване.

Ok

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 29.09.2022 г. в 17:03, Цвете каза:

 

Ако можеш да дойдеш на Плиска, посока център в 8:55ч., ако не на бул. България в 9:10ч.-9:15ч. ще те взема с моята кола.

 

@Цвете, нали разбра, че Бранко ще ме извози от почти пред вкъщи и няма да се оглеждаш за мен в навалицата пред Плиска 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , Anna Kalinovska каза:

@Цвете, нали разбра, че Бранко ще ме извози от почти пред вкъщи и няма да се оглеждаш за мен в навалицата пред Плиска 🙂

Спокооо,всички сте с мен🙂

 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 18 часа, Anna Kalinovska каза:

По-удобно би било пред самата банка - има вход към паркинга. И понеже смятам да стигна по-рано там и да те чакам за 9ч., е удобно за спиране пред самия вход на паркинга и качване.

Кой кого щеше да чака🤔

Аз съм тук отдавна

7A7F424B-571A-4CEE-9ADC-20A32C3E7EEA.jpeg

Изчаквам до 9:10 и тръгвам

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , Branko каза:

Кой кого щеше да чака🤔

Аз съм тук отдавна

7A7F424B-571A-4CEE-9ADC-20A32C3E7EEA.jpeg

Изчаквам до 9:10 и тръгвам

И аз..

Връзка към мнение
преди 7 часа, Branko каза:

Кой кого щеше да чака🤔

Аз съм тук отдавна

7A7F424B-571A-4CEE-9ADC-20A32C3E7EEA.jpeg

Изчаквам до 9:10 и тръгвам

🤣 немАх време да я снимам тая банка откъм единствения отворен вход и банкоматите (които могат и да ядат пари, не само да изплюват - както собственоръчно и за сефте се уверих вчера.. ), за да се обознача... Директно се устремих по диагонала къмто златистото возило от кадрото. През това време вече спрягах в ума си вариант В за първия ден на моя месец, в случай че първият ми подвиг от подобен характер ми се размине така нелепо 😎 

Пак БлагоДаря за образцовото извозване и в двете посоки, но не и за неподсещането за горнобанската мин. вода, която излишно ми тежеше в раничката 🤓

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря на всички участвали! 
Горичката се развива добре, макар едва да открихме борчетата под разпрострялия се малинак. Няма много загуби. 

Както винаги се справихме бързо със задачата за деня и после Дядо Боже пусна напояването. 
На пролет продължаваме! 
 

  • Харесвам 11
  • Браво 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, имам нужда от малко помощ. Трябва да се мине през администрацията на Горското на ул. Аксаков 14 / градинката Кристал/, за да се подпишат протоколите за свършената работа. Не нищо специално, формалност е. Моля, който работи, живее  в района и има желание да свърши тази полезна работа, да ми пише. Благодаря!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.