Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2023: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 4 часа, MayaS каза:

Аз предлагам Роми да си напише списък на местата където не е била и всички останали да ходим там да снимаме и после да и направим магеланския календар.

Вярвай ми, че ще е невероятен календар! Многооооо Африка, от онази без сафаритата,  Средна Азия и някой тихоокеански останал остров. Е и Молдова....ама там може да не гласувам с ентусиазъм. Със сигурност ще е истински магелански календар!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 28.09.2022 г. в 10:25, Gentleman Basta каза:

И аз да се изкажа за оразмеряването с програма, която всеки трябва да има на компютъра си

Натискате Windows бутон

image.png.97ec6d7de0215e55691f43e18acc80d0.png

 

Благодаря за инструкциите! Оказа се, че имам Paint3D и оразмеряването стана много лесно :). 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

С оглед на това, че нямаме време да обработим снимките днес, срокът се удължава с един ден до края на деня на 06.10. 

 

Това е последно и се надявам да качите още хубави снимки за да може изборът да е по-разнообразен 🙂

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 10 часа, WanderlustME каза:

Според мен трябва да има поне една снимка от Украйна, в знак на подкрепа.

Да, Испания и Португалия световно първенство по футбол ще правят с Украйна, па ние 1 снимка ли да не смотолявчим

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 26 минути , П.Кръстев каза:

А, тъкмо си мислех, че съм изпуснал срока. Днес ще гледам задължително да кача, мисля че има доста добри попадения. 

Ей, един Лаутербрунен ако намажем, ще е яко 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 13 часа, WanderlustME каза:

Според мен трябва да има поне една снимка от Украйна, в знак на подкрепа.

А има ли някой ходил в Украйна тази година и то с туристическа цел,за да се любува на красотите и?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, krasen_denev каза:

А има ли някой ходил в Украйна тази година и то с туристическа цел,за да се любува на красотите и?

В периода 09/21-09/22 има, да.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ще има ли още един ден и днес - петък? Днес се сетих. Избрах си една. Моля за още един. А ако няма да има още един ден, може ли поне тук да си покажа снимката, много си я харесвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, rdd каза:

Ще има ли още един ден и днес - петък? Днес се сетих. Избрах си една. Моля за още един. А ако няма да има още един ден, може ли поне тук да си покажа снимката, много си я харесвам.

Според мен дните свършиха,но давай тук снимката да й се накефим....

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, ruwenzogy каза:

Според мен дните свършиха,но давай тук снимката да й се накефим....

Може да е против правилата. Ако ми бъде разрешено от отговорните лица, ще я пусна.

Връзка към мнение
преди 21 минути , rdd каза:

Може да е против правилата. Ако ми бъде разрешено от отговорните лица, ще я пусна.

Е, тя като няма да участва можеш да си я пускаш където си искаш....

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Пуснах гласуването вече, темата е тази: 

Гласува се с лайкове, втория кръг ще е анкета.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Страхотни снимки имаме тази година 🙂 Браво на всички участвали. 

И типично в стила на @Брани бих казала - разбира се, моите са най-хубави 😄 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Аз отбелязах тези,които бих искала да видя на магеланския календар.Една от тях вече е на десктопа ми

Успех на всички участници!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

🙂  Не се е случвало досега да видя магелански календар. Като разглеждам актуалните предожения, съм сигурна, че календарите и от минали години са кой от кой по-красив.

Гласувам за фотографиите, които щом ще са пред погледа ми по цял един месец, да ме радват и вдъхновяват - всеки ден, всеки път, когато насоча очи към тях, да се любувам на багри и хармония. И далеч не съм приключила с отбелязванията.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А аз уж закачих снимка, но съм забравила името и дестинацията да напиша, та явно е дисквалифицирана. Разсеяна работа. 🙂 На всички вас - успех! 

  • Шок 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.