Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2023: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 13 часа, Lindt каза:

Гласувах за магарето. @ven62, а ти кога ще гласуваш?

 

В последния момент - нали съм българин.

 

преди 10 часа, Георги каза:

Чакай да се прибере вкъщи, че сигурно е още по задръстванията причинени от маратона...

 

Моля, моля. 

Взел съм всички мерки:

 

 

:grin:

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 часа, Gentleman Basta каза:

Не разбирам каква е всеобщата любов към засилени и изкуствени цветове. Хора, спрете се, това в нашия свят не съществува!

Благодаря ти, че си по-смел от мен 🙂 Всяка година има такива кадри и още по-ужасното е, че някои попадат в календарите... Аз се отказах да коментирам. Предни години коментарите ми за изкуствени цветове, криви хоризонти с "изтичаща в ъгъла" вода, как би могло да се "спаси" лошо кадриране и пр., не се посрещаха добре 🙂 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 1 час, Niceday каза:

Всяка година има такива кадри и още по-ужасното е, че някои попадат в календарите... 

 

Честно казано и аз винаги се изненадвам от този факт.

Природата с естествените си цветове е реална и красива.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 2 часа, jungfraujoch каза:

Честно казано и аз винаги се изненадвам от този факт.

Природата с естествените си цветове е реална и красива.

Така си е - тя е най-добрият художник. Но "на вкус и на цвет товарища нет"...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Ох, отдъхнах си :grin:

Ох, много се радвам, че попита защо. Веднага обяснявам!

 

Една от най-основните ми цели във форума е всяко мое мнение да има между 50 и 100 лайка (всъщност реалната стойност, която съм си посочил сам, е около 285 лайка, но не искам да задължавам хората). Това очевидно не се получава и за отмъщение няма да лайквам и аз никакви снимки и мнения!

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Брани каза:

Ох, много се радвам, че попита защо. Веднага обяснявам!

 

Една от най-основните ми цели във форума е всяко мое мнение да има между 50 и 100 лайка (всъщност реалната стойност, която съм си посочил сам, е около 285 лайка, но не искам да задължавам хората). Това очевидно не се получава и за отмъщение няма да лайквам и аз никакви снимки и мнения!

:laugh1::lol:

Връзка към коментар

Добре,че напомнихте. Мислех, че срокът е до утре включително.

Обаче друго ми направи впечатление.

Броят на снимките, които продължават във втори кръг, е ограничен до 60. Тая летва как е сложена?

По спомен в предишни години бройката беше 70, като обосновката е, че при 70 участващи снимки липсва теоретична възможност за по-малко от 24 различни автора във втори кръг. 

Ако приемем че 23-ма автори класират и трите си снимки напред, то 23х3=69 и в този случай снимката на 70-то място осигурява и на теория наличието на снимки на 24 автори, за които да се гласува...

 

П.П. Сега проверих; дори и миналата година снимките, които са продължили във втори кръг са били 75 (явно поради изравнен брой гласове). А мисля, че тази година снимките в първи кръг са малко повече като брой в сравнение с миналата...

П.П.П. Това не е заяждане... По-скоро лични размисли и донякъде упрек към себе си, че съм пропуснал да забележа овреме тези детайли...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами защото тази година снимките са по-малко от преди

При летва 60 влизат снимки с над 32 гласа, като това при снимките в момента са 34-35 автора, тоест ще има за 2 календара

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Вероятно в годините сте мислили за отделен календар само с животни.

Минаваше ми през ума, докато разглеждах фотографиите и гласуванията през изминалата седмица.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Anna Kalinovska каза:

Вероятно в годините сте мислили за отделен календар само с животни.

Минаваше ми през ума, докато разглеждах фотографиите и гласуванията през изминалата седмица.

Не

  • Смея се 1
Връзка към коментар

гласуването за втория етап е активно

снимките са изброени в тази тема:

Анкетата за гласуване е в тази тема:

Да се има предвид, че може да се гласува само веднъж, тоест не може да добавите или махате вотове след като сте гласували веднъж. "Покажи резултатите" също се брои за гласуване, по-точно за отказ от такова.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, ven62 каза:

Да, години наред го мисля...🤔🤔

:wink:

За тебе знаем, че всяка нощ сънуваш един и същ кошмар 😉

 

А иначе за @Anna Kalinovska - не, не е мислено за календар с животни, понеже от хората, които са вманиачени по снимане на животни, единици са тези, които пускат снимки във форума, а още по-малко пък им се занимава да участват в конкурса за календари. Реално, ако преброиш в първи кръг снимките с животни, мисля, че са само 12. Стигат за един календар, ама егати конкурса ще е. 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

просто впечатление, но мисля, че тая година процентно снимките с животни са повече от преди

няма лошо да има и животни в календара

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, master_of_germs каза:

За тебе знаем, че всяка нощ сънуваш един и същ кошмар 😉

 

А иначе за @Anna Kalinovska - не, не е мислено за календар с животни, понеже от хората, които са вманиачени по снимане на животни, единици са тези, които пускат снимки във форума, а още по-малко пък им се занимава да участват в конкурса за календари. Реално, ако преброиш в първи кръг снимките с животни, мисля, че са само 12. Стигат за един календар, ама егати конкурса ще е. 🙂

 

Ама аз не си мисля какъв би бил конкурсът, а какъв календар ще е 🙃.  Някои продуценти и водещи напр. гледат да правят хубави предавания, но не и съдържанието им 😎 

Конкурсът ми хареса, с интерес очаквам календара. Лаптопът внезапно изгуби образ, от телефона толкова 🫤

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , Argentique каза:

Магарето-знаменосец не прескочи трапа, а? Разочарована съм. Отивам да тъгувам в ъгъла...

 

DSC_7209.JPG.4be9e6862515b812766d5bf61395f07a.JPG

Истината е, че тая година (в пълна тайна от @ven62) бях подел активна кампания за "магеланска инвазия с магарета" в календарите 😛 😉. Че доста съфорумци насъбраха качествен мат'риал. 😉. Ама явно не съм вербувал правилните хора, както ми доказваш с тая снимка. 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.