Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2023: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

Малко съжалявам, че снимката ми от Грайнау не се е класирала. Нищо, догодина 🙂. Тази година имам напредък, защото миналата година моите снимки не успяха да преминат дори първи кръг. Класиралите се снимки са страхотни и поздравления на авторите 🙂

П.П. Имаме си Армения в календара, голям кеф 😀

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
Преди 1 час, master_of_germs каза:

Щом официалните резултати толкова се бавят, мисля, че смело можем да заложим, че или ще има дузпи, или.... няма да има. 😉

Ти на какво залагаш? 🙂

  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Малко в суров вид, класирането трябва да е така. Ще направим двойна проверка на авторите, че ако има разминаване е най-вероятно там да е станало. Ако някой от вас забележи нещо нередно, също свиркайте 🙂

 

линкът е временно премахнат

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Поръчките за календарите са официално открити. Попълнете следната форма за поръчки:

 

https://docs.google.com/forms/d/1o8R3rz6-0sxkV9EvVG4Q1RVT0M2nymID3Bq9dLlhwdA

 

Цените тази година са 7лв за малък и 15лв за голям календар. Очакваме да започнем да изпращаме поръчките в седмицата започваща на 12 декември. Поръчките ще се изпълняват по реда на получаването им, така че не чакайте последния момент. Дори да не можете да вземете поръчката в идните дни, отбележете го като особености (има подобно поле във формата), така че да ви заделим календарите. 

 

Заплащането ще става на място за поръчаните за коледната среща и с наложен платеж за тези изпратени по куриер. Куриерските такси са за сметка на получателя, освен ако не участвате със снимка в календара. 

 

Ако има въпроси - стреляйте. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Георги каза:

Ако има въпроси - стреляйте. 

Заявих доставка до точен адрес (служебен) и после "загрях" че ако доставката се случи в празничните дни ще трябва да тичам до офиса (не че ще е проблем). 

Та по този повод, да попитам дали има шанс да се получават поръчките в работните дни? Ако трябва да сменям информацията докато е време 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Lyubina каза:

Заявих доставка до точен адрес (служебен) и после "загрях" че ако доставката се случи в празничните дни ще трябва да тичам до офиса (не че ще е проблем). 

Та по този повод, да попитам дали има шанс да се получават поръчките в работните дни? Ако трябва да сменям информацията докато е време 😉 

То за това е полето за особености 🙂 Ще добавя в твоето, че искаш доставката да е в работен ден. То в почивните куриерите не работят така и така.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Календарите излизат от печат ев петък. Т.е. ще са налични за тези поръчали взимане на коледната сбирка, а куриерските поръчки ще потеглят другата седмица.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Спрямо текущите поръчки имаме останали 5 малки календара и 20 големи. Винаги има известни разминавания, но грубо е това.

 

Всички куриерски поръчки без специални изисквания ще бъдат пратени или в събота или в понеделник.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Илиана каза:

Здравейте, записвам се за два настолни календара . Така общо с поръчаният ще станат 3. Ще ги взема на съботната сБирка 😊 🍻

Пусни направо втора поръчка

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Asterisk каза:

И аз поръчах през формата за поръчка 2+2, но не знам получена ли е заявката 🙂

Щом е приело попълването, значи е получена 🙂 Днес до края на деня ще пусна поръчките без специални условия. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз не разбрах какво стана с календарите ни. Не бяха сред подготвените за получаване на Коледна сбирка. Отварям линка, виждам попълненото и ми изглежда в ред, но не разбирам получена ли е. Цъкнах я наново, но не получих нищо на мейла си и не ми е ясно какво не е ок. 

 

 

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Lindt каза:

Аз не разбрах какво стана с календарите ни. Не бяха сред подготвените за получаване на Коледна сбирка. Отварям линка, виждам попълненото и ми изглежда в ред, но не разбирам получена ли е. Цъкнах я наново, но не получих нищо на мейла си и не ми е ясно какво не е ок. 

 

 

 

Поръчки от вас няма въведени, след като попълниш накрая то трябва да ти каже, че формата е попълнена до този екран стигаш ли? Тук трябва да натиснеш "Изпращане"

 

image.png

 

Ако не стигнеш до този екран, нищо не се е случило:

 

image.png

Връзка към коментар

Малки календари вече няма. Остават 18бр. големи. 

 

- Тези, които са попълнили формата ще получат поръчките си вероятно утре (тръгвам ей сега към Еконт)

- Тези, които са спечелили календари, но не са поръчали, ще се свържа с допълнително с тях. Безплатния им календар е гарантиран, просто няма да имат възможност да поръчат допълнително малки. 

- Тези, които са писали в поръчката да задържа изпращането - календарите са заделени и изчакват определения срок. 

 

Общо взето всички поръчки към този момент ще бъдат изпълнени, освен ако изрично не съм ви писал лично съобщение с детайли. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз да се похваля, че вече си имам календар 🙂 

 

И да благодаря за организацията и изпълнението! Както винаги, календарите са страхотни и пристигат навреме. :santa:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И моите календари пристигнаха днес - много са хубави.

 

Искам да попитам дали на някой друг малкият календар е с по-малка основа от миналогодишния? Според мен в печатницата са сбъркали нещо.20221220_105334.jpg.0212956aa09a1a973b3a0392e072baf1.jpg

20221220_105418.jpg

20221220_105446.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , tougherty каза:

И при мен е по същия начин. Явно са ги оплескали настолните.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.