Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2022


Mary

Препоръчани мнения

               christmas-dinner-01-800x500-1.jpg

 

В този празничен ноемврийски ден е време да отворя темата за коледната размяна на подаръци при нас. Това ще бъде юбилейна 10-та размяна на подаръци с магеланци.

Всеки има нужда от добро настроение и празничен дух. Макар и да има още доста време до Коледа, тук ще се забавляваме и ще предизвикваме хубави мисли и добро настроение.

 

В размяната на подаръци може да участва всеки. Необходимо е да бъде отговорен, да бъде редовен с посещенията си във форума, да отговаря бързо на писмата ми, да избере подходящ подарък и най-вече да го изпрати навреме.

Знаете вече, че куриерите са доста натоварени по това време, затова не чакайте последния момент.

 

Като казах подходящ подарък ... ами то това не си е обикновена работа, трябва да проучиш на кого ще подарявяш, да помислиш за интересите, за хоби, за пътешествия... Ех, това с избора на подарък е голямо удоволствие.

 

Както и предишните години, показването на подаръка в темата ще е задължително условие за участниците в размяната.

 

71yWa1Zo7xL-horz.jpg

 

Как протича размяната на подаръци:

1. Всеки желаещ да участва, се записва в тази тема в определения срок. Тази година срокът ще е до 14-ти ноември.

2. След като изтече срокът за записване, пиша на всеки писмо за потвърждаване на участието и вие ми давате данни за доставка. Това събиране на данни отнема поне 5 дни.

3. С помощта на програма разбърквам участниците и всеки получава име(и куриерски офис за доставка) на магеланец, на когото да подари подарък. Изпращам на всеки писмо с името и куриерския офис на магеланеца, който ви се е паднал. Това ми отнема 2-3 дни.

4. От тази година вдигам малко минималната сума за подарък на 30лв. През последните години май всички подаръци са били за по-висока сума, така че това не е границата - всеки може да подготви и подари подарък по негова преценка, просто не бива да бъде на по-ниска цена, за да има все пак някакво равновесие.

5. Всеки изпращащ подарък поема куриерските разходи, като те са извън посочената сума от 30лв.

6. Когато изпратите подаръка ми пишете отговор на моето съобщение, че е изпратен - така аз следя получаването.

7. Срокът за изпращането на подаръци тази година ще бъде до 17-ти декември!

8. Всеки получател показва в тази тема подаръка, който е получил, като не забравя да спомене форумния ник на изпращача. Моля, не пишете имената на изпращача, а само ника тук в темата.

 

Всякакви допълнителни въпроси, мнения и предложения по организацията и провеждането, можете да задавате в темата или да ми пишете на лично.

 

Краен срок за записване - 14.11.2022г.

 

Това са темите от миналите години:

 

 

Пожелавам на всеки да избере най-красивия подарък и да получи най-мечтания такъв!

 

news-art45-horz-1.jpg

 

И нека записването да започне сега!

 

Участници:

 

1. muchachote

2. DaBo

3. milen_40

4. Madonna

5. marycap

6. Цвете

7. Olianata

8. sndos

9. schnappsyy

10. saved_

11. feel_the_rush

12. lesy

13. ДиянаВ

14. crazyhorse

15. Дани Магелани

16. Bozhidar1978

17. Костов

18. kreo

19. Monika_Koko

20. zvezda9001

21. jul

22. Роми

23. D_Ivanova

24. Kalina Ivanova

25. Граф Вронски

26. Моника

27. EmoKrastev

28. Ивайла

29. kali

30. Тополска

31. Crazy Horse

32. funny

33. antony2001

34. iabulka

35. jungfraujoch

36. Marusinka

37. Marisha

38. margarettod

39. bibi

40. cck

41. Вероника

42. CarpeDiem

43. DryGuy

44. boogy83

45. Иван Попов

46. tany

47. savagejo

48. Миланка

49. peterpup

50. patilana

51. Eti*

52. lyusi

53. Румяна

54. stormbringer

55. Mary

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Записвам се и аз къде без мен в тази тема 😄 Ако знаете каква нужда имах от една хубава новина! Благодаря  ти @Mary че за поредна година се занимаваш с тази тежка задача! 

П.с. да започвам да събирам кашонииии 😄

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ооо каква приятна изненада ho ho ho 🥳 Записвам се с огромно удоволствие и нетърпение за тази прекрасна традиция! Благодаря на нашата прекрасна Снежанка @Mary 🌟 и на @zvezda9001, че ме светна отрано, че така любимата тема на всички е отворена. 🤩

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.