Прескочи до съдържание

Търся билети до Шарм ел шейх


Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...
На 2.01.2023 г. в 16:47, Marisha каза:

@Denittta от опита ми за ходене в Шарм с прекачване, ходя 2 пъти в годината там. Не бих си го причинила, ако съм с деца и отивам на почивка в хотел и времемто ми е ограничено.. Аз ходя така, защото не ходя на хотел и ходя за гмуркане. С Turkish с прекачване е още по тежко, отколкото с Пегасус, с Пегасус взимам нощувки в Истанбул и на отиване и на връщане.

Здравейте! Понеже чета, че ходите два пъти годишно в Шарм, може ли да ви питам някои неща 🙂 

 

Връзка към мнение
преди 2 минути , SilviaS каза:

Здравейте! Понеже чета, че ходите два пъти годишно в Шарм, може ли да ви питам някои неща 🙂 

 

То форума е за питане, не е само за хвалене.:biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 10 минути , Marisha каза:

То форума е за питане, не е само за хвалене.:biggrin:

Благодаря 🙂 Аз съм с дете на почти 3 години. Зимата не ми понася много климата в София и въобще студа. Кога ходите в Египет, по кое време, как е зимата там? Имам предвид, ако отидя и наема апартамент даречем, в Шарм, как е за живеене? Стандарта е нисък знам, дайте някакъв пример за цени на храни, или ресторант. 

Миналата година по това време бяхме в Занзибар за две седмици и зеленчуци и плодове хем хубави хем доста евтини, същото и по ресторанти. Но ми е доста пътя до там и търся по-близка алтернатива . Благодаря ви!

 

Връзка към мнение
преди 8 часа, SilviaS каза:

Благодаря 🙂 Аз съм с дете на почти 3 години. Зимата не ми понася много климата в София и въобще студа. Кога ходите в Египет, по кое време, как е зимата там? Имам предвид, ако отидя и наема апартамент даречем, в Шарм, как е за живеене? Стандарта е нисък знам, дайте някакъв пример за цени на храни, или ресторант. 

Миналата година по това време бяхме в Занзибар за две седмици и зеленчуци и плодове хем хубави хем доста евтини, същото и по ресторанти. Но ми е доста пътя до там и търся по-близка алтернатива . Благодаря ви!

 

Извинявам се за забавяне, но в момента пътуваме.

Ние ходим ноември и април, януари-март става по студено и ветровито. Плодове и зеленчуци са евтини и хубави. Месото и сирена са с цените като тука. Свинско няма, има телешко и пилешко. Риба и морски деликатеси на пазара са по евтини от тук, ние основно с това се храним. Могат направо там да ви ги сготвят и да ги вземете след 20 минути. Ресторанти са по евтини от София. Тестени изделия и хляба са много евтини. Алкохола е скъп и се продава само в специализирани магазини.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 13 часа, Marisha каза:

Извинявам се за забавяне, но в момента пътуваме.

Ние ходим ноември и април, януари-март става по студено и ветровито. Плодове и зеленчуци са евтини и хубави. Месото и сирена са с цените като тука. Свинско няма, има телешко и пилешко. Риба и морски деликатеси на пазара са по евтини от тук, ние основно с това се храним. Могат направо там да ви ги сготвят и да ги вземете след 20 минути. Ресторанти са по евтини от София. Тестени изделия и хляба са много евтини. Алкохола е скъп и се продава само в специализирани магазини.

Много благодаря! Ние сме вегани, така че плодове и зеленчуци, ориз и картофи, ядки е супер за нас. Мисля този април да идем с екскурзия, че с детето не ми се прекачва по нощите в Истамбул, нито ми се бие тоя път с кола, че пък преди това ще го пътуваме по друг повод ( доста пътуваме) и ще проуча как е там. Но исках и предварително да питам хора, кото го правят. А вие как пътувате ? Хотел ли ползвате или наемате къща? 

Връзка към мнение
Преди 1 час, SilviaS каза:

Много благодаря! Ние сме вегани, така че плодове и зеленчуци, ориз и картофи, ядки е супер за нас. Мисля този април да идем с екскурзия, че с детето не ми се прекачва по нощите в Истамбул, нито ми се бие тоя път с кола, че пък преди това ще го пътуваме по друг повод ( доста пътуваме) и ще проуча как е там. Но исках и предварително да питам хора, кото го правят. А вие как пътувате ? Хотел ли ползвате или наемате къща? 

Ние винаги наемаме къща в Хадаба, в този район живеят местните. Там са и магазините с нормални цени, а не е като за туристи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.