Прескочи до съдържание

Дарения за magelanci.com през buymeacoffee


Препоръчани мнения

Форумът ми е спестил толкова много пари, притеснения, лутания и евентуални неприятности, че мога всеки ден да пия кафе тук, особено в такава приятна компания🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Добро утро, наистина е време за кафе.

Аз като по-мързелив напоследък, пак последен разбирам, че щяло да се ходи на кафе…

Ма правете ги по-нагледно тези работи де, има и глупави магеланци тук…😆

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много обичам да си пия кафето с Магеланци. 

Първо получавам всекидневно полезна информация,която записвам прилежно и преглеждам при нужда. Не само @ven62 има тефтер. :laugh:

После тук срещнах толкова много готини хора,с които съм в чудесни отношения!

Интересно и вдъхновяващо е,хайде на кафе!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 часа, Sun4o каза:

Ма правете ги по-нагледно тези работи де

Мдаааа, защо не закачено отгоре, поне докате се набере нужното?
Аз вчера мернах темата и бях в движение, та нямах време да се задействам, а днес вече беше потънала ... 
Хайде на кафетата!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Викам всеки месец от 1-во до 5-то число да пием кафе, а? Да го направим традиция.

Аз не съм фен на комунизЪма и безплатния труд.

Та пускай го в този период, че да ни замирише на кафенце.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искам и аз да благодаря на общността - не успявам да допринасям много тук, но често информацията ми е безкрайно полезна. С радост ще подпомогна сайта!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Преди 1 час, frequent_flyer каза:

Искам и аз да благодаря на общността - не успявам да допринасям много тук, но често информацията ми е безкрайно полезна. С радост ще подпомогна сайта!

Кой колкото може допринася като информация,теми и снимки.Всички имаме различно свободно време и желание.

Важното е,че пием дружно кафе.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Махнах банера, събрахме сумата, ще се задействам идните дни. Според мен като се прави "кампанийно" има повече сила, от колкото да стои целогодишно - силно вероятно и крайния резултат да е по-добър в кампания. Който му се пие кафе ежемесечно, ще видя да включа месечната опция и ще докладвам. 

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.