Прескочи до съдържание

Глоба за паркиране в Германия


Препоръчани мнения

преди 5 часа, ДиянаВ каза:

Аз също си плащам редовно и в срок задълженията към държавата🙂. С горния пост исках да кажа на @jorocontrola да не се вайка, че е платил стара глоба. Нещата са по-сложни от простото събиране на две числа🙂. Постът обаче стана много дълъг и забравих😃

Няма лошо да е дълъг, нека има повече мнения. Аз пък мисля, че стана доста полезна тема.

Нямаше да я повдигам, ако:

- имаше вече подобна

- не бяха публикували онзи ден статистиката, че половината от глобите ЕС остават несъбрани. 
 

Често се случва да нарушиш някакво правило поради незнание. Невинаги и правилата в отделните държави са добре описани. И нарушаването им също невинаги означава, че си виновен. Мен като ми взеха немците 900 евра глоба преди 8 години, че заедно с жена ми имахме в себе си 12000 евро, но бяха само в мен, а лимита бил 10 и трябвало да са разпределени, между мен и жена ми, мислите ли, че ми стана хубаво? Аз да не съм юрист, че да знам всички правила. Кой тогава е знаел за тези работи?

П.П. Чакам синът ми да ми снима акта, че да кажа за датата на издаване, @tch.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да си довърша темата.

Глобата е издадена месец след нарушението, явно просто пощата е закъсняла.

По съвет на пътуващ приятел, глобата трябва да се плати.

И ще се плати. 
Точка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.