Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2024: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 24 минути , Брани каза:

Добре, че ме подсещаш за физическите връзки между континентите. Преди години приятели ме запалиха да започна да изпращам физически картички за Коледа, и се сетих че имам доста американци в списъка, а не остана време. Но по-добре късно, отколкото изобщо 🙂

Да, вече хората рядко изпращат картички, чудесна практика :). Изпращай ги при първа възможност, че покрай празниците винаги е натоварено🤭.

 

Една година помня, че календарът ми пристигна директно от Георги чак на 5 март или там някъде, не си спомням кога е бил пуснат, но голямо пътуване 🙂 .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@ESK, @VVP, @muchachote - календарите ви чакат четвърти ден в офиса, в някой момент ще почнат да таксуват и магазинаж.

Връзка към мнение
преди 27 минути , Георги каза:

@ESK, @VVP, @muchachote - календарите ви чакат четвърти ден в офиса, в някой момент ще почнат да таксуват и магазинаж.

Днес го взимам, няма проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 32 минути , Георги каза:

@ESK, @VVP, @muchachote - календарите ви чакат четвърти ден в офиса, в някой момент ще почнат да таксуват и магазинаж.

Извинявам се, не успях да стигна тези дни. Вчера се чух с офиса, днес ще ги взема. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Георги каза:

@ESK, @VVP, @muchachote - календарите ви чакат четвърти ден в офиса, в някой момент ще почнат да таксуват и магазинаж.

Утре го взимам. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Календарите получени. 

Всичко точно.

 

Само не разбрах защо доставката е безплатна. Вярвам, че никой няма да има нещо против да си плати и доставката. Жестът с безплатния календар, ако имаш снимка в него е напълно достатъчен.

 

Благодаря.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Пфу, ето кой изпусна влака. Чак днес се сетих.

Та, надеждата умира последна... записвам ред, ако някой случайно е сбъркал бройката и има наличен поне един стенен в повече - откупувам го. 😁

Връзка към мнение

Обработени са всички поръчки, с изключение на няколко със стенни календари, пуснати след като календарите приключиха. Тях ще ги пращам, ако има върната поръчка. 

 

От малките има останали 5-6 броя, като евентуално ще бъдат пращани между Коледа и Нова година. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@Георги, благодаря за цялата хамалогия и по тазгодишната календарска кампания.

Оценявам го.

Весели празници.

 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Получих и аз календарите! Специални благодарностина @Георги, @MayaS и на допринеслите за красивите фотоси. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Вчера и аз си получих календарите. Прекрасни са ! Благодарности към основателя и всички , участници в трудния процес на създаването им! Весели празници!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Травеолани

И аз получих моя настолен календар днес - много е хубав! Чаках го с нетърпение, защото днес започнах втора работна седмица от новата година без календар, а съм свикнала да имам на бюрото ми 🙂 

 

IMG_5619.jpeg.978ddbb4640d30d43564a91243dbd359.jpeg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.