Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2024: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

Всички участници съм ги тагнала и ще очакваме отговор на написаното.

Колкото по-бързо отговорите, толкова по-бързо ще задействаме производството.

 

преди 5 минути , muchachote каза:

А поръчките кога ще ги правим?🤔

Скоро ще пуснем тема за предварителни заявки.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 29.10.2023 г. в 13:01, Mary каза:

Всички участници съм ги тагнала и ще очакваме отговор на написаното.

Колкото по-бързо отговорите, толкова по-бързо ще задействаме производството.

 

Скоро ще пуснем тема за предварителни заявки.

Има ли шанс календарите да са готови преди 30.11.2023г.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, ven62 каза:

Има ли шанс календарите да са готови преди 30.11.2023г.

Шанс има, но не мога да се обвържа със срока и да гарантирам.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
преди 16 минути , Георги каза:

Тиражът е поръчан, другата седмица е готов и ще започнем поръчките. 

Цените остават ли като предвидените или са променени?

Връзка към мнение
преди 2 часа, muchachote каза:

Цените остават ли като предвидените или са променени?

Остават миналогодишните, защото няма чувствителна промяна в офертата на печатницата. Трябва да ги видя колко бяха, май 7лв за малък и 15 за голям. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

Поръчките за календарите са официално открити. Попълнете следната форма за поръчки:

 

https://docs.google.com/forms/d/1o8R3rz6-0sxkV9EvVG4Q1RVT0M2nymID3Bq9dLlhwdA

 

Цените тази година са 7лв за малък и 15лв за голям календар. Очакваме да започнем да изпращаме поръчките в седмицата започваща на 11 декември. Поръчките ще се изпълняват по реда на получаването им, така че не чакайте последния момент. Дори да не можете да вземете поръчката в идните дни, отбележете го като особености (има подобно поле във формата), така че да ви заделим календарите.

 

Заплащането ще става на място за поръчаните за коледната среща и с наложен платеж за тези изпратени по куриер. Куриерските такси са за сметка на получателя, освен ако не участвате със снимка в календара.

 

Ако има въпроси - стреляйте.

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Направих поръчката. Поне така си мисля:biggrin:. Благодаря, Георги:thank_you:

 

П.п. О, даже и потвърждение на имейл имам. Всичко е точно:smile3:

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, muchachote каза:

В попълнения вече формуляр къде може да се направи редакция?

Пусни втора поръчка и в специалното поле пиши да се изтрие първата. Може и на лично да ми пратиш каква корекция искаш. 

Връзка към мнение

Поръчките пуснати до днес около 14:00 часа ще бъдат изпратени утре, т.е. ги очаквайте във вторник. Следващият транш може би ще е в края на седмицата.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 5
Връзка към мнение

И моите пристигаха! 

И както всяка година, очарована съм от снимките!

Страхотни календари!

 

Благодаря на @Георги и на всички автори/пътешественици допринесли за тази красота!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Както всяка година календарите са чудесни! Вече съм забравила кои снимки са отпаднали, сега се радвам на наличните :)
Много пътешествия пожелавам и разбира се красиви снимки :)
 

Благодарности на Георги и джуджета за труда и отделеното време - за да ги има календарите и тази година! :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Поръчките с доставка на коледната сбирка приключват тази вечер, утре ги предавам на Мая и няма как след това да добавяме допълнително. Ще дам още няколко хвърчащи бройки, ако някой се сети на самата сбирка, но ако искате календари, моля ви, не разчитайте на това. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 8 часа, Брани каза:

Рапортувам и аз, че и моите дойдоха. 

 

IMG_6745.jpeg.9ff5df1032a5b793792513aa99dc698f.jpeg

Смешно ми стана, че си се сетил да обърнеш на февруари, не за друго. Оригинално се получи🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 9 минути , ДиянаВ каза:

Смешно ми стана, че си се сетил да обърнеш на февруари, не за друго. Оригинално се получи🙂

Хихи, за да е от оригиналност трябва човек да е оригинален. Ще ти подшушна: Не може да преглътне снимката в малкия календар за януари :)

Аз пък се радвам еднакво на всички снимки и харесвам коледните празници, защото ги споделям с любими хора :)

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 21 минути , Яничка каза:

Хихи, за да е от оригиналност трябва човек да е оригинален. Ще ти подшушна: Не може да преглътне снимката в малкия календар за януари 🙂

Аз пък се радвам еднакво на всички снимки и харесвам коледните празници, защото ги споделям с любими хора 🙂

Не се дракайте😄

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 43 минути , Яничка каза:

Хихи, за да е от оригиналност трябва човек да е оригинален. Ще ти подшушна: Не може да преглътне снимката в малкия календар за януари 🙂

Аз пък се радвам еднакво на всички снимки и харесвам коледните празници, защото ги споделям с любими хора 🙂

 

преди 19 минути , ДиянаВ каза:

Не се дракайте😄

A-a-a, защо? Мога и аз да се включа с един друг януари.:wink:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

🙉

Георги ще ви се скара и заключи😛

а от Мари ще научите ценен съвет какво постигаш със захапването🙂. Това се отнася и за първоизточника😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря! И моят календар е получен от майка ми и пратен за насам вече. Дано до средата на януари да дойде 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

Поръчките с доставка на коледната сбирка приключват тази вечер, утре ги предавам на Мая и няма как след това да добавяме допълнително. Ще дам още няколко хвърчащи бройки, ако някой се сети на самата сбирка, но ако искате календари, моля ви, не разчитайте на това. 

Тъкмо пуснах една допълнителна, дано не съм изпуснала момента!!  😇😇

Връзка към мнение
преди 14 минути , Травеолани каза:

Благодаря! И моят календар е получен от майка ми и пратен за насам вече. Дано до средата на януари да дойде 🙂 

Добре, че ме подсещаш за физическите връзки между континентите. Преди години приятели ме запалиха да започна да изпращам физически картички за Коледа, и се сетих че имам доста американци в списъка, а не остана време. Но по-добре късно, отколкото изобщо 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.