Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Цвете каза:

Внимание, внимание! Всички на събрание! 😃

Имам си подарък и то неподозиран. Имам поръчки да получавам тея дни и отидох в Спиди с убедеността, че ще си получа разни джвъчки от Китай. Прибирам се , въобще не се вълнувам режа плика и ….Изненадаааа!

виждам голяма подаръчна торба, ровя , вадя и вълнението е на високи обороти!

Нали съм послушна и получавам точно нужната ми раничка и  точно моделът, който искам, и точно в любимият ми червен цвят! И си имам шоколад от Казахстан и сушено сирене(това предполагам, че е) пак от там! Фук! А как можете са ви завиждате за кафетоооо!

@Роми, мила, благодаря ти за пожеланията! Благодаря за прекрасните подаръци! ❤️

Вече си имам това любима вещ от Магеланец! 
Седмицата ми започна перфектно! IMG_3267.jpeg.857b484010879ad0bb4e2f0d3a3b716a.jpeg

Цвети, надявам се да съм улучила поне малко с цвета на раницата. Шоколада и сушенето сирене са от последното ми пътуване -Казахстан и Киргизстан. Дано е многоооо магеланска следващата година за теб и за всички във форума.

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Mary каза:

Моля всички за извиннение, че не съм смогнала да отметна всички подаръци от темата.

Едва днес успях да се прибера от Мюнхен и веднага се заемам да видя кой докъде е дакарал нещата с разяната на подаръци.

Ако е имало въпроси към мен в съобщенията, пак моля за извинение - пестях си батерията, че трудно се дореждах до контакт в част от времето, в което бивакувахме на летището.

Утре ще си взема от куриера част от подаръка за моето дугарче и съвсем скоро ще го изпратя.

 

Добре дошла! 

Да разкажа на кратко какво става размяната върви усилено, повечето защото те няма бавят показването на подаръците си и карат хората тука да си гризат ноктите 😄, други пък не знаят къде се намират в Еконт  ли  във Спиди ли,  задръствания в Спиди, някой все още не знае кое му е другарчето, големи кашони и много опаковки! Готова си вече си наваксала 😄

Ааа да и повечето са доволни от подаръците си! За другите не можем да кажем, щото нищо не сме видели! Няккой много искаха да се похвалят пък магеланци се крашна туй то!

Твое послушно детективско джудже zvezda9001

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 24
Връзка към коментар
преди 9 минути , zvezda9001 каза:

Добре дошла! 

Да разкажа на кратко какво става размяната върви усилено, повечето защото те няма бавят показването на подаръците си и карат хората тука да си гризат ноктите 😄, други пък не знаят къде се намират в Еконт  ли  във Спиди ли,  задръствания в Спиди, някой все още не знае кое му е другарчето, големи кашони и много опаковки! Готова си вече си наваксала 😄

Ааа да и повечето са доволни от подаръците си! За другите не можем да кажем, щото нищо не сме видели! Няккой много искаха да се похвалят пък магеланци се крашна туй то!

Твое послушно детективско джудже zvezda9001

 С глас се смях 😂🤣😂

  • Смея се 6
Връзка към коментар

Хо-хо-хо и ха-ха-ха, изпаднах в последните 2 часа. Тъкмо да кача снимки в коледната тема и нещо се случва и не ми се прикачват, майка ми праща 100 съобщения, а аз вече карам по магистралата и не мога нито снимки да качвам, нито да гледам какво пише. Обаждам й се - магеланския подърк е взела. Още повече ме обзема нетърпението. Слизам от магистралата и се опитвам, докато съм на червено, да отворя сайта - не става. Гледам си съобщенията във Вайбър - Верито е изпратила само снимките от неразопакования подарък. Звъня й на пожар, казва: “Е, чакай малко де”, минава половин час, аз съм на зъболекарския стол с отворена уста за отпечатък, още не знам какво съм получила и от кого. Майка пак звъни, пращам й снимка от стола. Мъжът и той звъни за нещо, аз съм в напрежение. Готова съм. Сайтът още не се отваря, но поне Верито е пратила подробен снимков отчет. Пиша на Дани Магелани да я питам какво се случва, тя мълчи. Отивам в Коско, пълна лудница е, най-накрая сайтът се отваря. Чета на Звездето последния коментар и цвиля от смях. Решавам, че и аз като се прибера след малко в нас ще показвам подаръка и ще благодаря на моето джудже от Плевен!!

 

IMG_2264.jpeg.24fb0c16d17d8184bed8e0f503766020.jpeg
 

IMG_2265.jpeg.62436e9e9865e1cb0ba84ac53fc8b519.jpeg

 

170171258331724.jpeg.dbf2a107e401b80f9d132169f2748f93.jpeg

 

IMG_2273.png.b68a8d01fc953151737f8b678a5b886f.png

  • Шок 2
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 17 минути , Marusinka каза:

Хо-хо-хо и ха-ха-ха, изпаднах в последните 2 часа. Тъкмо да кача снимки в коледната тема и нещо се случва и не ми се прикачват, майка ми праща 100 съобщения, а аз вече карам по магистралата и не мога нито снимки да качвам, нито да гледам какво пише. Обаждам й се - магеланския подърк е взела. Още повече ме обзема нетърпението. Слизам от магистралата и се опитвам, докато съм на червено, да отворя сайта - не става. Гледам си съобщенията във Вайбър - Верито е изпратила само снимките от неразопакования подарък. Звъня й на пожар, казва: “Е, чакай малко де”, минава половин час, аз съм на зъболекарския стол с отворена уста за отпечатък, още не знам какво съм получила и от кого. Майка пак звъни, пращам й снимка от стола. Мъжът и той звъни за нещо, аз съм в напрежение. Готова съм. Сайтът още не се отваря, но поне Верито е пратила подробен снимков отчет. Пиша на Дани Магелани да я питам какво се случва, тя мълчи. Отивам в Коско, пълна лудница е, най-накрая сайтът се отваря. Чета на Звездето последния коментар и цвиля от смях. Решавам, че и аз като се прибера след малко в нас ще показвам подаръка и ще благодаря на моето джудже от Плевен!!

 

IMG_2264.jpeg.24fb0c16d17d8184bed8e0f503766020.jpeg
 

IMG_2265.jpeg.62436e9e9865e1cb0ba84ac53fc8b519.jpeg

 

170171258331724.jpeg.dbf2a107e401b80f9d132169f2748f93.jpeg

 

IMG_2273.png.b68a8d01fc953151737f8b678a5b886f.png

Това пуйка ли е , на такова ми прилича 😄

П.С. нали разбра за кои снимки говоря!

Сигурно е пуйка за следващия ден на благодарността! Това със фолиото 100 процента пуйка 😄 или майка ти е гениален фотограф!

 

  • Смея се 19
Връзка към коментар

Струва ми се,че @alienadима пратка от Спиди с лепенки и опаковка на Еконт.

И @Граф Вронскитака е помолил да опаковат подаръка,че е сложно разопаковането му.:santa2:

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 51 минути , Marusinka каза:

Хо-хо-хо и ха-ха-ха, изпаднах в последните 2 часа. Тъкмо да кача снимки в коледната тема и нещо се случва и не ми се прикачват, майка ми праща 100 съобщения, а аз вече карам по магистралата и не мога нито снимки да качвам, нито да гледам какво пише. Обаждам й се - магеланския подърк е взела. Още повече ме обзема нетърпението. Слизам от магистралата и се опитвам, докато съм на червено, да отворя сайта - не става. Гледам си съобщенията във Вайбър - Верито е изпратила само снимките от неразопакования подарък. Звъня й на пожар, казва: “Е, чакай малко де”, минава половин час, аз съм на зъболекарския стол с отворена уста за отпечатък, още не знам какво съм получила и от кого. Майка пак звъни, пращам й снимка от стола. Мъжът и той звъни за нещо, аз съм в напрежение. Готова съм. Сайтът още не се отваря, но поне Верито е пратила подробен снимков отчет. Пиша на Дани Магелани да я питам какво се случва, тя мълчи. Отивам в Коско, пълна лудница е, най-накрая сайтът се отваря. Чета на Звездето последния коментар и цвиля от смях. Решавам, че и аз като се прибера след малко в нас ще показвам подаръка и ще благодаря на моето джудже от Плевен!!

 

IMG_2264.jpeg.24fb0c16d17d8184bed8e0f503766020.jpeg
 

IMG_2265.jpeg.62436e9e9865e1cb0ba84ac53fc8b519.jpeg

 

170171258331724.jpeg.dbf2a107e401b80f9d132169f2748f93.jpeg

 

IMG_2273.png.b68a8d01fc953151737f8b678a5b886f.png

Комуникацията се бъгна двупосочно.

Като имам предвид суровия тиквеник, който ми изпратихте с майка ти да си го пека, няма да се учудя Звезди да се окаже права и някой от Плевен да ви изпраща пуйка да си сготвите.

  • Смея се 22
Връзка към коментар
преди 3 часа, Роми каза:

Цвети, надявам се да съм улучила поне малко с цвета на раницата. Шоколада и сушенето сирене са от последното ми пътуване -Казахстан и Киргизстан. Дано е многоооо магеланска следващата година за теб и за всички във форума.

Ооо, сигурна съм, че  пожеланията от толкова пътуващ магеланец ще се сбъднат! Благодаря ти от сърце за изненадите!

И за теб да е чудесна Новата година!

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Аз тъкмо се прибрах, разопаковах чудесния подарък, снимах го и аха да се изфукам тук и хоп, сайта не работи.

Ами сега, голям проблем.

Тъкмо опаковах и подаръка за мойто магеланче, но адреса е в сайта. Какво ще правя?

Така свикнахме с този сайт, че временните проблеми ми се сториха цяла вечност.

 

И най-после съм готова и показвам подаръка си от @Граф Вронски в целия му разкош:

 

1.jpg.6df9f5fd8050b492f8a29a0fcfc193c4.jpg

 

Много благодаря, Графе за прекрасния подарък! 

С книгата много си ме улучил. Обичам да чета, а този журналист ми е интересен и със сигурност ще я прочета на един дъх.

Чашата вече беше напълнена с ароматен чай от тази красива кутия, а бонбонките са много вкусни.

 

2.jpg.32e045c7f04caacc722e0f7e4735e8b7.jpg

 

Още веднъж благодаря и пожелавам на всички весели празници. 

Специални благодарности и на нашата мила Снежанка @Mary, че ни устройва тази забава.

 

П.П. @jungfraujoch, ти откъде разбра, че подаръкът на @Граф Вронски е за мен?

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
  • Браво 10
Връзка към коментар
преди 12 минути , alienad каза:

Аз тъкмо се прибрах, разопаковах чудесния подарък, снимах го и аха да се изфукам тук и хоп, сайта не работи.

Ами сега, голям проблем.

Тъкмо опаковах и подаръка за мойто магеланче, но адреса е в сайта. Какво ще правя?

Така свикнахме с този сайт, че временните проблеми ми се сториха цяла вечност.

 

И най-после съм готова и показвам подаръка си от @Граф Вронски в целия му разкош:

 

1.jpg.6df9f5fd8050b492f8a29a0fcfc193c4.jpg

 

Много благодаря, Графе за прекрасния подарък! 

С книгата много си ме улучил. Обичам да чета, а този журналист ми е интересен и със сигурност ще я прочета на един дъх.

Чашата вече беше напълнена с ароматен чай от тази красива кутия, а бонбонките са много вкусни.

 

2.jpg.32e045c7f04caacc722e0f7e4735e8b7.jpg

 

Още веднъж благодаря и пожелавам на всички весели празници. 

Специални благодарности и на нашата мила Снежанка @Mary, че ни устройва тази забава.

 

П.П. @jungfraujoch, ти откъде разбра, че подаръкът на @Граф Вронски е за мен?

Ох, вече се бях притеснил 😄
Много се радвам, че съм уцелил книгата. Много е интересна и се надявах да не си я прочела досега, че е популярна в нашите среди. 🙂 

Весели празници на всички магеланци! 


Мисля, че @jungfraujoch е разбрала по моята реакция на твоя пост 😄 Това е моето предположение.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Аааа, то в Аржентина, откъдето ми е пътувал подаръкът(ците), не са известни с пуйките си, а очевидно с пълнежа за тях 😂

Искам да благодаря от сърце за прекрасния подарък и пожелания на @Marisha, както и на @Mary за органазицията поредна година.

Всичките безброй неща, които са излезли от търбуха на “пуйката”, са били опаковани по прекрасен начин. Получих (как без алкохол за мен) чудесен Малбек, коледна чаша (за кафе с Бейлис), шоколади, готина чанта, оригинална чаша за йерба мате и самия чай, а също така и красива картичка 😍

 

IMG_2266.jpeg.10831e9ba893c06427b9d6c34b16804d.jpeg

 

IMG_2274.jpeg.80491f7f39ea0598fc6ce054587cbc84.jpeg

 

Мисля, че Мариша като Сири/Фейсбук/Алекса е подслушвала разговора ми от преди няколко дни, докато разказвах една история от преди почти 25 г. за матето и как има специална чаша за него, как се пие и прочие.

 

Наистина съм много щастлива. Магеланската Коледа е най-любимата ми на света! Благодаря отново, благодаря!!

IMG_2268.jpeg

  • Харесвам 16
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 40 минути , Marusinka каза:

Аааа, то в Аржентина, откъдето ми е пътувал подаръкът(ците), не са известни с пуйките си, а очевидно с пълнежа за тях 😂

Искам да благодаря от сърце за прекрасния подарък и пожелания на @Marisha, както и на @Mary за органазицията поредна година.

Всичките безброй неща, които са излезли от търбуха на “пуйката”, са били опаковани по прекрасен начин. Получих (как без алкохол за мен) чудесен Малбек, коледна чаша (за кафе с Бейлис), шоколади, готина чанта, оригинална чаша за йерба мате и самия чай, а също така и красива картичка 😍

 

IMG_2266.jpeg.10831e9ba893c06427b9d6c34b16804d.jpeg

 

IMG_2274.jpeg.80491f7f39ea0598fc6ce054587cbc84.jpeg

 

Мисля, че Мариша като Сири/Фейсбук/Алекса е подслушвала разговора ми от преди няколко дни, докато разказвах една история от преди почти 25 г. за матето и как има специална чаша за него, как се пие и прочие.

 

Наистина съм много щастлива. Магеланската Коледа е най-любимата ми на света! Благодаря отново, благодаря!!

IMG_2268.jpeg

Основния подарък отлежава още от февруари. Радвам се, че подаръка ти е харесал. Успешна и здрава Нова Година на цялото ти семейство!

Огромни благодарности на @Mary за организацията .

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, alienad каза:

П.П. @jungfraujoch, ти откъде разбра, че подаръкът на @Граф Вронски е за мен?

По неговата реакция в поста.

Разкошен ти е подаръкът.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

 Поднасям извинение за забавянето ми  и изказвам голяма благодарност на @milen_40 за прекрасния подарък .

Едно уникално, пухкаво гномче, красива брошка / която ще бъде подходящ аксесоар за празниците/ , стилен чадър за предстоящия сезон , коледна картичка с прекрасни пожелания и разбира се не може да има празник без нещо сладко. В случая кутия локум.

Благодаря ти много за страхотния  подарък .

Пожелава ти Весели и приказни празници.

20231204_1.jpg

20231204_2.jpg

20231204_3.jpg

20231204_195055.jpg

  • Харесвам 23
  • Браво 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, jungfraujoch каза:

По неговата реакция в поста.

Разкошен ти е подаръкът.

А, разбрах. Тъкмо помислих, че си придобила свръхестествени сили 😃

 

преди 10 часа, Граф Вронски каза:

Ох, вече се бях притеснил 😄
Много се радвам, че съм уцелил книгата. Много е интересна и се надявах да не си я прочела досега, че е популярна в нашите среди. 🙂 

Весели празници на всички магеланци! 


Мисля, че @jungfraujoch е разбрала по моята реакция на твоя пост 😄 Това е моето предположение.

Да, не съм я чела и се радвам, че имам толкова популярна книга.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , alienad каза:

Тъкмо помислих, че си придобила свръхестествени сили 😃

Хи-хи.

Поздрави и да си четеш хубавата книга с удоволствие,пиейки чай и похапвайки бонбонки и Милка вкуснотийки.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

@Ради Надявам нещата да са ти харесали. 

Чадърът е вълшебен - като се намокри пеперудите оживяват 😉, Брошката е в тон с него. А Локума не знам дали е вкусен, че не съм го опитвал, но е от най-старата фабрика за производство на локум в Кипър.  Гномчето ( коледна играчка) си е българско - ръчно правено - аз съм привърженик на родните неща. 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 7
Връзка към коментар

@aleksandrina, много готина снимка си си сложила :smile3:

Но ако мислиш да окрасяваш снимките и на подаръка си и да се бавиш с показването му, забрави! Няма да те оставя на спокойствие и ще помоля @funny, която така и така наднича тук :wink: да включи секундарника :tongue::laugh:

  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 7 минути , ДиянаВ каза:

@aleksandrina, много готина снимка си си сложила :smile3:

Но ако мислиш да окрасяваш снимките и на подаръка си и да се бавиш с показването му, забрави! Няма да те оставя на спокойствие и ще помоля @funny, която така и така наднича тук :wink: да включи секундарника :tongue::laugh:

Аааа, данке, данке за снимката. 🙂

За подаръка- аз още нямам известие за моя. Изпратих снощи, та ще чакаме някой да покаже какво е получил от мен. 😉 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , milen_40 каза:

@Ради Надявам нещата да са ти харесали. 

Чадърът е вълшебен - като се намокри пеперудите оживяват 😉, Брошката е в тон с него. А Локума не знам дали е вкусен, че не съм го опитвал, но е от най-старата фабрика за производство на локум в Кипър.  Гномчето ( коледна играчка) си е българско - ръчно правено - аз съм привърженик на родните неща. 

 

Чадъра е много красив когато е разпънат , а брошката наистина блести в различни тонове, истинска пеперуда. Локума все още не съм пробвала , а човекът направил гнома има златни ръце. Изключително красив е . Благодаря ти отново.

преди 19 минути , alienad каза:

Това с пеперудите ми стана интересно. @Ради, може ли да покажеш как изглежда след дъжд?

Разбира се, може би идните дни ще имам възможност да го ползвам.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

С доста закъснение успях да отговоря на всички и да отбележа получените подаръци.

 

Моля @atrencheva да се включи дали е получила подаръка си?

Вече от доста време е изпратен!

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.