Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Препоръчани мнения

Аз и зиме и лете на работа си пия всяка сутрин зелен чай в чашата от @Костов. Тя не е много коледна, само Дядо Коледа е на нея 😆, но той е с мобилен телефон, т.е. не е по служба и не се брои😜

  • Харесвам 7
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 10 минути , ДиянаВ каза:

Аз и зиме и лете на работа си пия всяка сутрин зелен чай в чашата от @Костов. Тя не е много коледна, само Дядо Коледа е на нея 😆, но той е с мобилен телефон, т.е. не е по служба и не се брои😜

Знаех си, че и зиме и лете в един момент на наслада (докато си пиеш чая да не си помислите други неща ) си мислиш за мен.😉😛😂 И ми става едно топло и приятно 

  • Харесвам 4
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 2 часа, Kalina Ivanova каза:

Звезде, като каза:

Използвам случая да кажа, че моите коледни подаръци, получени от тук са в непрекъснат оборот и ми е много мило, когато цяло лято си пия кафето в канчето на @iabulka, мъкна го къде ли не и изобщо ми е любимо.

 

Това ме радва изключително много. Трудно се избира подарък на човек, когото не познаваш. Но наистина всички тук са страхотни и всеки влага сърце и душа, за да зарадва някой. Много е мило, наистина! 🥰🎁🎉

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Аз от 2017 или 18-та в офиса нонстоп пия от чашата с мои снимки, подарена ми от @CarpeDiem. Най- любимата ми чаша завинаги! А и всички подаръци до сега са в употреба. Книгата и  паричката от @funny са ми любими! преди дни извадих коледните съдове и украси от @Mary u @ДиянаВ. И понеже ми е последният подарък от @ДиянаВ от миналата година, да кажа , че всичко си ползвам и разхождам по света! И въобще всичките ми подаръци са мил спомен чудесен! 
Снежанкееее, айде прибирай се вече от тоя Мюнхен, че липсваш❤️

  • Харесвам 19
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Вече и аз съм почти готов с подаръкът, той е получен, но с него ще пътуват още няколко падаръка, защото да не се разкарвам няколко пъти до офисите на куриерите 😊

Време е за започване на Коледната украса 😊

 

  • Харесвам 5
  • Браво 5
Връзка към коментар

Вчера с дружни усилия с жена ми опаковахме коледен подарък за една магеланка и го пратихме с коледната шейна. Ако всичко е наред между 12 и 14 декември трябва да бъде в България!

20231202_181622.jpg

20231202_181613.jpg

  • Харесвам 19
  • Браво 8
Връзка към коментар

В събота получих sms за получаване на пратка и в еуфорията пропуснах  момента , че уикенда трябваше да играя ролята на екскурзовод. През цялото време си мислих как и кога ще мога понеделник да притичам до Спиди. И сутринта пътувайки в задръстването , закъснявайки за работа и мисля -" Еми то така или иначе вече закъснях  , дали да ме мина да взема пратката." Така и направих , НО в момента тръпката е още по- голяма , защото пакета стой до бюрото ми , чака ме ......😭

Ще има продължение...

 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Добро утро и от мен!

 

Поднасям извинения на моето джудже, защото взех подаръка още в събота, но чак днес успях да го отворя. Много благодаря за страхотните подаръци - малко Бейлис за душата, избрани шоколадови бонбони, магнитче от Иран, кафе с лещници от Турция и ... може ли един Коледен подарък от магеланец да мине без книгата на Георги Милков. За съжаление, нямаше картичка, така че моето джудже все още е анонимно. Надявам се като види съобщението, да се издаде 🙂

 

А аз си имах и помощник при отварянето и реденето на подаръците за снимка.

 

 

1701680123037.JPEG.6441f5db7b738ec7b136461d43822785.JPEG

1701680123119.JPEG.5d6a5a481abbfd0fa197dfb20b7ba2e8.JPEG

 

 

Весели празници, скъпи приятели! 1701680123083.JPEG.db6fd363059dc70de819c964c691043c.JPEG

  • Харесвам 23
  • Браво 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, feel_the_rush каза:

Добро утро и от мен!

 

Поднасям извинения на моето джудже, защото взех подаръка още в събота, но чак днес успях да го отворя. Много благодаря за страхотните подаръци - малко Бейлис за душата, избрани шоколадови бонбони, магнитче от Иран, кафе с лещници от Турция и ... може ли един Коледен подарък от магеланец да мине без книгата на Георги Милков. За съжаление, нямаше картичка, така че моето джудже все още е анонимно. Надявам се като види съобщението, да се издаде 🙂

 

А аз си имах и помощник при отварянето и реденето на подаръците за снимка.

 

 

1701680123037.JPEG.6441f5db7b738ec7b136461d43822785.JPEG

1701680123119.JPEG.5d6a5a481abbfd0fa197dfb20b7ba2e8.JPEG

 

 

Весели празници, скъпи приятели! 1701680123083.JPEG.db6fd363059dc70de819c964c691043c.JPEG

Има си картичка, вътре в книгата е, да не се смачка. Другия път ще изпратя и нещо за помощника 😃

  • Харесвам 16
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 2 минути , EmoKrastev каза:

Има си картичка, вътре в книгата е, да не се смачка. Другия път ще изпратя и нещо за помощника 😃

Ахааа, намерих я! Много благодаря за пожеланията. Честно казано, точно прибирах и други пратки от офиса на Еконт, а подаръка имаха трудности да го намерят и ме питаха какво точно очаквам - пишело, че били материали. Отговорих им, че представа си нямам какво е, което доста ги изненада. След малко се провикват от склада - нещо от зоомагазин ли е? И съвсем реално се зачудих дали не съм поръчвала и нещо за котката, а да съм забравила 🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 2 часа, feel_the_rush каза:

аз си имах и помощник при отварянето и реденето на подаръците за снимка.

 

Как се казва помощникът?

Само да не е Мърморко,че има вече двама.Един в Сандански и един в Стара Загора. 

:laugh:

  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 14 минути , jungfraujoch каза:

Как се казва помощникът?

Само да не е Мърморко,че има вече двама.Един в Сандански и един в Стара Загора. 

:laugh:

Ама, моля ви се, моят помощник е истинска дама - госпожица Тамира 🙂

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 3.12.2023 г. в 1:06, Цвете каза:

Снежанкееее, айде прибирай се вече от тоя Мюнхен, че липсваш❤️

Моля всички за извиннение, че не съм смогнала да отметна всички подаръци от темата.

Едва днес успях да се прибера от Мюнхен и веднага се заемам да видя кой докъде е дакарал нещата с разяната на подаръци.

Ако е имало въпроси към мен в съобщенията, пак моля за извинение - пестях си батерията, че трудно се дореждах до контакт в част от времето, в което бивакувахме на летището.

Утре ще си взема от куриера част от подаръка за моето дугарче и съвсем скоро ще го изпратя.

 

  • Харесвам 8
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 20 минути , Mary каза:

Моля всички за извиннение, че не съм смогнала да отметна всички подаръци от темата.

Едва днес успях да се прибера от Мюнхен и веднага се заемам да видя кой докъде е дакарал нещата с разяната на подаръци.

Ако е имало въпроси към мен в съобщенията, пак моля за извинение - пестях си батерията, че трудно се дореждах до контакт в част от времето, в което бивакувахме на летището.

Утре ще си взема от куриера част от подаръка за моето дугарче и съвсем скоро ще го изпратя.

 

Добре дошла, @Mary!

Тази година размяната е интересна. 

Викат-получих пакета,ама нЕма да ви го покажа веднага.

:laugh:

  • Харесвам 3
  • Смея се 16
Връзка към коментар

Добре дошла, Мари!

Важно е, че си пристигнала жива и здрава!

На моето джудже предай, моля, че няма да бъда в София до 15 декември!

Благодаря!

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Дани Магелани каза:

На моето джудже предай, моля, че няма да бъда в София до 15 декември!

То сигурно е прочело тук, аз ще предам и в съобщение, но трябва по-рано да се съобщават такива неща, че реално може вече да е изпратен подаръка.

В случая не е, ама е могло. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Mary каза:

То сигурно е прочело тук, аз е придам и в съобщение, но трябва по-рано да се съобщават такива неща, че реално може вече да е изпратен подаръка.

В случая не е, ама е могло. 

Плановете се променят понякога.

Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Внимание, внимание! Всички на събрание! 😃

Имам си подарък и то неподозиран. Имам поръчки да получавам тея дни и отидох в Спиди с убедеността, че ще си получа разни джвъчки от Китай. Прибирам се , въобще не се вълнувам режа плика и ….Изненадаааа!

виждам голяма подаръчна торба, ровя , вадя и вълнението е на високи обороти!

Нали съм послушна и получавам точно нужната ми раничка и  точно моделът, който искам, и точно в любимият ми червен цвят! И си имам шоколад от Казахстан и сушено сирене(това предполагам, че е) пак от там! Фук! А как можете са ви завиждате за кафетоооо!

@Роми, мила, благодаря ти за пожеланията! Благодаря за прекрасните подаръци! ❤️

Вече си имам това любима вещ от Магеланец! 
Седмицата ми започна перфектно! IMG_3267.jpeg.857b484010879ad0bb4e2f0d3a3b716a.jpeg

  • Харесвам 18
  • Браво 17
Връзка към коментар
преди 8 часа, Ради каза:

В събота получих sms за получаване на пратка и в еуфорията пропуснах  момента , че уикенда трябваше да играя ролята на екскурзовод. През цялото време си мислих как и кога ще мога понеделник да притичам до Спиди. И сутринта пътувайки в задръстването , закъснявайки за работа и мисля -" Еми то така или иначе вече закъснях  , дали да ме мина да взема пратката." Така и направих , НО в момента тръпката е още по- голяма , защото пакета стой до бюрото ми , чака ме ......😭

Ще има продължение...

 

Какво пише на товарителницата? Граф Вронски ли? 😀

  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.