Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

На 12.11.2023 г. в 18:24, iMari каза:

Ако някой ще прави поръчка в Lookfantastic - след като се регистрирах ми пратиха имейл с линк за допълнителни - 10%  EMAIL10 над 60GBP. Отделно след като поръчах ми пратиха покана да попълня анкетна карта, какъв тип кожа/коса имам, какви продукти търся и веднага заредиха 5 евро в акаунта ми. А имат и реферална програма - и канещият и каненият получават по 5 GBP, ако поканеният направи 25GBP при първа заявка. При първа заявка пък през appa с код LFNC ви смъкват 20% на определени продукти. Аз не успях да улуча такива.

Ако нищо от споменатите кодове не проработи, дори този Flash30, имате утешителни 5% с код ТАКЕ5.

Тези много ми приличат на индийчетата от ММТ. 😃

При всички положения е попадение, че доставят до България, а всичките там кодове и бонуси компенсират разходите за доставка. Отделно и TCB дава кешбек.

 

А всички тези кодове, ако ги напиша със запетайка между тях ...

:wink:

Някой пробвал ли е?

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 15 часа, ven62 каза:

А всички тези кодове, ако ги напиша със запетайка между тях ...

:wink:

Някой пробвал ли е?

Подигравай се колкото искаш, имам да те черпя.😎Няколко човека се възползвахме от твоите списъци за аудио слушалки.

И по-добре покажи Lookfantastic на жената и снахата, намаленията още продължават. Може да изпразниш карта, но ще спечелиш точки. 😉

Нещо много умряло е положението с Черен петък в сайтовете за настаняване. Явно онези кодове на Expedia за -75%, коио дебнехме със заредени данни на картите и само Матеев успяваше да се възползва, са останали е историята.😪 Нищо впечатляващо не обещават тази година. Някой нещо да е намирал по-интересно.

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, iMari каза:

... имам да те черпя.😎Няколко човека се възползвахме от твоите списъци за аудио слушалки.

Може ли да приложим принципа на цесията, че съм го закъсал с черпенето в този форум. :wink:  

А и в интерес на истината слушалките "почнаха" благодарение на @chandni

 

Преди 1 час, iMari каза:

...

И по-добре покажи Lookfantastic на жената и снахата,..

 

 

Аз имам две снахи. Немкинята е далеч от тези глезотии, но италиано-перуанката си пада малко "пудра". Може нещо да погледнем за нея.

Колкото до жена  ми... ми тя си е lookfantastic и без lookfantastic.com 

:biggrin:

 

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 9
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Буукинг изскочиха с черен петък за мое учудване. Имат ПОНЕ 30 процента отстъпка за резервации до 29.11, престой цялата 2024г. ПОНЕ така пише в рекламата им. Нямам време да разглеждам в момента.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, tara каза:

Буукинг изскочиха с черен петък за мое учудване. Имат ПОНЕ 30 процента отстъпка за резервации до 29.11, престой цялата 2024г. ПОНЕ така пише в рекламата им. Нямам време да разглеждам в момента.

Бърза проверка за произволна дестинация и хотел, произволни дати следващата година, показва че "намалената" цена е нереалистично висока, двойна на нормалната. В официалния сайт на хотела цената е 5% по-ниска от Black Friday цената на букинг, която уж е намалена с 45%  😄 

Както всяка година, нека се има едно наум с уникалните оферти покрай черния петък и да се правят допълнителни проверки на поне още 1-2 места, това не важи само за Booking разбира се.

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Черният петък в Емаг тази година е разочароващ. Нещата, които следих са с нищожни отстъпки, а някои изобщо не са намалени.:mda:

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , chandni каза:

Черният петък в Емаг тази година е разочароващ. Нещата, които следих са с нищожни отстъпки, а някои изобщо не са намалени.:mda:

Аз виждам по 20 лв отстъпка от 300,колкото купих преди няколко месеца 2 телефона Motorola G53 и Xiaomi 10

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 14.11.2023 г. в 16:47, ven62 каза:

А всички тези кодове, ако ги напиша със запетайка между тях ...

:wink:

Някой пробвал ли е?

Може би хем ще ти дадат нещата хем те ще ти платят.

  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, chandni каза:

Черният петък в Емаг тази година е разочароващ. Нещата, които следих са с нищожни отстъпки, а някои изобщо не са намалени.:mda:

И аз съм разочарована, но все пак се запасих с таблетки за съдомиялна. Отделно поръчах една кутия с чорапи от Пирин хил с -15%. Май приключих с черния петък, ще спестявам за Португалия😀

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз пък учудващо от емаг този път и двете неща, които следях си отидоха на добра промоция - раница Targus уж за лаптоп, но с главна цел ръчен багаж за самолет и кухненски робот за майка ми 😄

Има и добри цени на смарт часовници Garmin - Instinct 2 например. 

 

Леко съм разочарован от Озон, който ми е любимият магазин - нищо не си харесах. 😞

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А, чудесно, че споменавате чорапи. Може ли да ми препоръчате възможно най-най-топлите зимни чорапи,за хайкинг,ски, дори за града? Аз съм с вечно мръзнещи крака. В Али експрес гледам, че този търговец Yuedge твърди, че неговите са с мериносова вълна, но ми изглеждат твърде евтини.

Screenshot_20231117-104114.png.90230e90fca1830a694cb57f4455bc03.png

 

Разгледах и тези на Пирин Хил, изглеждат качествени. 🙂

Връзка към мнение
Дани Магелани

И аз се записах с един мултикукър от Технополис, от марка, прeпоръчана ни в кулинарната тема. Брагодаря за препоръката на @DaBo!

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , iMari каза:

Пирин Хил, изглеждат качествени. 🙂

Да не прозвучи като реклама, ама от няколко години предимно на Пирин Хил си взимаме чорапи и специално от вълнените сме супер доволни. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Точно гледам кутиите, чудесни са и за подарък, някои включват и шалове. 🙂

А всъщност чорапите в тези кутии не са за спорт,т.е. нямат подсилване на петата и пръстите? За ежедневно ползване са, предполагам? Питам, за да се ориентирам по-добре. 🙂

Връзка към мнение

Ако се гледа конкретно продукцията на Пирин хил, то аз съм доволен от серията "Try to fly" ( дори звучи магеланско) ок. 15лв. са.  За малко по-висока сума може да се намерят и други марки в специализираните туристически магазини. 

Иначе чорапи от овча, ангорска или мериносова вълна може да се намерят и по съответните сергии за 5-6 лв.  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 3 часа, Брани каза:

Може би хем ще ти дадат нещата хем те ще ти платят.

При мен това проработи! 🙃

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 22 часа, tara каза:

... Имат ПОНЕ 30 процента отстъпка за резервации до 29.11, престой цялата 2024г. ПОНЕ така пише в рекламата им....

Сигурно вярваш и в дядо Каледа :wink:, което по принцип е хубаво, разбира се! :smile3:

....
Нашите приятели от AirBaltic предлагат нещо като флекс за смяна на име на пасажер за 4.99€
image.png.69132c87d73466893ebd7dabc2c44861.png


...
Аз сигурно пак нещо не съм доразбрал, ама "черния петък" тази година не е ли на 24-ти? :rolleyes:
Мисълта ми е, че все още има шанс да изскочи нещо по-интересно другата седмица. 

 


Ееееееееххх, а какви черни петъци имаше едно време ... :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 19 минути , iMari каза:

Брани, Матеев, ама защо така срамежливо?! Да бяхте казали по една реф. покана да ви метна на лични! 😜

Нека има за другите. Аз разполагам със страховити ресурси …

 

😛 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Не само на букинг, явно повечето намаления са колкото да се отбие номера. От черен петък до момента купих с добро намаление единствено памперси за малката и маратонки. 

 

Една похвала за чорапите на Пирин Хил и от мин. От няколко години ги ползваме, много са здрави. Щом имат намаление, сега и аз ще си поръчам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 32 минути , Фил каза:

Ееееееееххх, а какви черни петъци имаше едно време ... :biggrin:

Щом последните 10 мнения се коментират основно чорапи - смятай какъв черен петък е от травъл гледна точка... 🤣

 

Аз ще бъда в Иран на черния петък, да сте мяркали някоя оферта за Техеран? 🙃

  • Смея се 11
Връзка към мнение

Малко дронаджии виждам тук, а в момента DJI да не останат назад и те са пуснали някакви намаления. Но нямам идея дали има смисъл или отбиват номера 🙂

 

https://bit.ly/3sv7DG8

Връзка към мнение
  • neuromancer changed the title to Тема за пазаруване (Черен петък 2023)

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.