Прескочи до съдържание

Коледната магеланска сБирка или сБирката на магеланци по Коледа!


Polina

Препоръчани мнения

преди 15 часа, Argentique каза:

Я да взема да се запиша и аз за разнообразие.  🤭🙂

Веднага те добавям на мястото на @Яничка. От вчера се чудя дупка ли да оставя, мен ли да си се запиша там! 

Ще се радвам да се запознаем. 😉

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение

̀Ето как влязох с връзки в челната десетка! 😂 Ура! Стискайте палци само да се добера навреме, че три ча̀са преди срещата трябва да кацна с все багаж на Т1, туй по разписание. 😊

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, Argentique каза:

̀Ето как влязох с връзки в челната десетка! 😂 

С тоя никнейм, как иначе 😉

На всички аржентинци и производни номер 10 им се полага по право. 😄

 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Милена Модева каза:

Приемате ли ново лице за присъединяване към сбирката в последния момент?

Никой не връщаме!

Добре си дошла! 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Жестоки сте значи. На 16.12 отлитам от София в 18.00. Жалко, без малко да дойда и аз. 😞 Весел празник от мен!!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Mary каза:

Едни отпадат, други идват.

Ще се опитам да дойда и аз.

Хайде, Мари!!

Дано опитите да са успешни! 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Една служебна молба. Има ли някой, който смята да идва на сбирката с кола (може и да не си тръгва с кола :))?

 

За съжаление пътувам в петък вечер, а трябва да се доставят календарите за сбирката. Идеята ми е да ги дам на някой в четвъртък вечер или петък през деня, той/тя да ги закара в събота. Има ли доброволци?

 

Относно парите, аз ще си пиша на всички с данни за револют, нужно е само да се закарат календарите, да се оставят някъде и от там нататък са на самообслужване.

Редактирано от Георги
Връзка към мнение
преди 19 минути , Георги каза:

Една служебна молба. Има ли някой, който смята да идва на сбирката с кола (може и да не си тръгва с кола :))?

 

За съжаление пътувам в петък вечер, а трябва да се доставят календарите за сбирката. Идеята ми е да ги дам на някой в четвъртък вечер или петък през деня, той/тя да ги закара в събота. Има ли доброволци?

 

Относно парите, аз ще си пиша на всички с данни за револют, нужно е само да се закарат календарите, да се оставят някъде и от там нататък са на самообслужване.

Аз имам един вариант да ги взема и закарам на сбирката ама дай да се чуем по-добре

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 29 минути , Граф Вронски каза:

Ако не става с варианта на Мая, аз мога да взема Spark и да ги закарам (като алтернатива). 😉 

Мисля, че направихме схемата с Мая, ще имам предвид ако нещо се разпадне 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Резервацията е потвърдена!

Събота, 16.12.2023, 18:00ч.

Ще бъдем настанени във вагон ресторанта. 😉 Сметките ще се водят на маса. 

Подготвяйте си коледните минижупи, настроение и смях 🙂

Бъдете здрави!

 

Пс. Спрямо валежната обстановка обличайте и минижупа 🙂 Да няма изненадани като в СО при първи сняг. 

 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Чакам да се стабилизира малко списъка, че да почна с етикетите. Или пък да направя по-бърз вариант и всеки да се надписва сам - все пак сме видни лоукостъри  🙂

  • Шок 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.