Прескочи до съдържание

Откъде сте ?


stanimir

Препоръчани мнения

Е , никой не е длъжен да чете и тази тема. На мен просто ми беше интересно. Засега смазващо превъзходство на София , което е повече от нормално за това в което се превърна България ... и аз изкарах близо 8 години там .

Връзка към коментар

Родом от Мадрид : ) Послед малко в Прага (имаше БГ даскало, сега не знам), пак Мадрид ( и пак в даскало, ама испанско) и така... разходки малко. Иначе съм от София.

 

п.п. Испания си ми е на сърце, ама нормално, та натам все ме влече. Иначе обмислям скоро Прага отново - да се "върна в детството" :)

Редактирано от SeeKnDestroY
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Родом от Смолян!

По стечение на обстоятелствата от около 10-тина години в София, за сега.... Поживях за 2години в Несебър.

Но не знам къде ще ме отвее вятъря след време.... :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

като гледам няма никой от моя роден край ;) . От Самоков съм, живееща от 18 години в София. Напоследък, обаче, много сериозно се замислям за кратка емиграция в Лондон, че града вече се превърна в Мека за моята работа :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И от моя няма- поне до сега не се е представил никой :) Аз съм родом от Асеновград   :)  и там, когато имам време, с любов се завръщам :) А ежедневието ми минава в София :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

роден в Хасково , израснал в Козлодуй , учил в София , после Будапеща , Куала Лумпур , Стокхолм , София , Йоханесбург и пак София . това става въпрос > 183 дни в годината ...

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Преди няколко месеца  не се представих в специалната темичка и "нахълтах" ентусиазиано във форума. Сега малко ще компенсирам като се отбележа ,като русенка.

P.S Stenk, ти си пропуснал най-важния от "другарския триумвират" - Тилев. Или просто тегне омерта над името му сред възпитаниците на немската гимназия. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Роден и до момента живея в София(близо до летището),но винаги ми е било интересно хората, които живеят в провинцията по какъв начин се придвижват до летището и колко време им отнема това?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами при мен малко над два часа до София и още 20-30 мин. до летището , защото обикновенно съчетвам разходката до София с полетите и оставам поне предната вечер.

Иначе около два часа и половина ми е от врата до летище с автомобил.

Връзка към коментар

До скоро тръгвах четири часа преди полета от Троян,но е малко рисковано.Първо изобщо не мога да се наспя,ако трябва да тръгнем в 3часа през нощта.На изхода на Троян нощем има патрул,които спира всички коли за проверка.До тук добре,но после почва едно записване на данните на колата,на пътуващите и т.н.,което много ме изнервя.Започвам да им обяснявам,че нямам нищо против проверките,но ако ме спрат още на две места и ми загубят по 15мин. ще си изтърва самолета.Пък и на път всичко се случва-спукана гума,затворен път заради катастрофа и пр.Затова вече се стараем да спим в София преди полет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.