Прескочи до съдържание

Манчестър


Препоръчани мнения

Не знам, може би ще се спи на летището. И да се ползва хотел, то трябва да се стане в 2 часа, сред нощ, да се ползва влак, то и с багаж, объркана работа. Точно в този момент. А преди да се стигне до Манчестър, ще се пътува с кола от Единбург, рентакар, с багаж, за да се остави в склад за съхранение. Отдавна беше организирано това мероприятие, сега ни напред, ни назад. Някой магеланец, запознат ли е с пътуването по магистралите, по-точно Единбург-Манчестър?

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Има ли магеланци в Манчестър? От дълго време ли живеете там? Моля, ако има свободни да пообяснят къде да се избере място за живеене. Офисът се намира южно от Манчестър. Как ви се струва това място? Благодаря предварително.

 

Връзка към мнение

@Light, като гледам постът ти за туровете за Конкорд е от преди няколко години. Аз също им бях хвърлила око, но все не мога да вместя едно пътуване до Манчестър. Ако си ги направил, пусни моля те малко инфо с някоя друга снимка :)

Редактирано от Яничка
Връзка към мнение
On 6.08.2017 г. at 6:33 PM, Яничка said:

@Light, като гледам постът ти за туровете за Конкорд е от преди няколко години. Аз също им бях хвърлила око, но все не мога да вместя едно пътуване до Манчестър. Ако си ги направил, пусни моля те малко инфо с някоя друга снимка :)

За съжаление не съм.

Единственото което направих тогава беше посещение на Олд Трафорд.

Манчестър имаше лошия късмет да бъде посетен след седмица в Исландия. Бяхме "ранени", че си тръгваме и единствено като стъпих на стадиона малко ми се вдигна настроението...

Ето албум от там, но понеже Ася го е правила и трябва да сте ми поне приятели във Фейсбук, за да го разгледате...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Забележителности около Манчестър, някой запознат има ли? Например с кола под наем за един ден, къде и до къде може да се стигне? От пътеписа "Две магеланки в Шотландия, без да се брои Каката", има  хубави изгледи от Lake District. Къде по-точно и от къде да се мине за да се видят тези красоти, от снимките. Предварително благодаря! И каквото друго предложите.

Връзка към мнение
преди 5 минути , rdd каза:

... От пътеписа "Две магеланки в Шотландия, без да се брои Каката", има  хубави изгледи от Lake District. Къде по-точно и от къде да се мине за да се видят тези красоти, от снимките...

Предполагам, че аз мога да кажа за конкретни снимки къде са направени, но целия маршрут ще го каже @Гост.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , Mary каза:

Предполагам, че аз мога да кажа за конкретни снимки къде са направени, но целия маршрут ще го каже @Rainy.

Да, да благодаря Mary, аз се интересувам само за конкретния парк. Може би ще имаме възможност за един ден-неделя, да се поразходим около Манчестър. Видях, че този парк е включен във вашата обиколка и реших да попитам къде точно и по кой път се стига до тези прекрасни места. Ако имате време, може да споделите по-подробно. И/или нещо друго в близост до Манчестър.

Връзка към мнение
преди 15 минути , rdd каза:

Да, да благодаря Mary, аз се интересувам само за конкретния парк. Може би ще имаме възможност за един ден-неделя, да се поразходим около Манчестър. Видях, че този парк е включен във вашата обиколка и реших да попитам къде точно и по кой път се стига до тези прекрасни места. Ако имате време, може да споделите по-подробно. И/или нещо друго в близост до Манчестър.

Първото езеро, което сме видели е Windermere, после покрай Coniston water, Thirlmere и нагоре към Шотландия.

В този сайт има карти на целия район и на отделни участъци.

Според мен което и езеро да изберете, то ще видите много красиви места до и около него.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Mary каза:

Предполагам, че аз мога да кажа за конкретни снимки къде са направени, но целия маршрут ще го каже @Гост.

С удоволствие, стига да знам точно откъде минахме :lol: Но мога да асоциирам... Реално ти си дала много хубави указания, браво на теб! 

 

@rdd, това е ориентировъчния маршрут. Ориентировъчен - аз много експериментирах и се бухвах в какви ли не пътченца, защото исках гледки. Адмирации за огромното търпение на @Mary:wub: 

 

Няма да сбъркате, ако отидете там. Аз пак ще ида... 

 

image.png.85b0442f05861dcc79bdbe4a5b6d2ca4.png

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Имам питане за туровете за посещение на Конкорда. По-нагоре в темата е обсъждано. Има ли ги още, и къде да потърся информация? Георги може би ще каже. Предварително благодаря.

Връзка към мнение
преди 7 часа, rdd каза:

Имам питане за туровете за посещение на Конкорда. По-нагоре в темата е обсъждано. Има ли ги още, и къде да потърся информация? Георги може би ще каже. Предварително благодаря.

Личен опит нямам, но ето това е сайтът на Конкорд туровете: https://book.manchesterairport.co.uk/Rwvp/Purchase?cmd=entryPoint1

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.