Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

@Таньо ми обърна внимание за новостите при престой в Истанбул и свързани полети с Turkish.

 

Stopover - при престой повече от 20 часа между полетите, като пътуващите в бизнес класа получават право на безплатен 5* хотел, а тези в икономична класа на 4*. Повече информация.

 

И да спомена екскурзиите в Истанбул.

Touristanbul- има шест възможности в зависимост от времето, с което разполагате при свързващ международен полет с престой между 6 и 20 часа в Истанбул.  

 

Редактирано от Mary
Корекция
  • Харесвам 11
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
4 hours ago, Mary said:

И да спомена екскурзиите в Истанбул.

Touristanbul- има шест възможности в зависимост от времето, с което разполагате при свързващ международен полет с престой между 6 и 20 часа в Истанбул.  

 

Тези екскурзии дали се предлагат и от новото летище, тъй като ми престои 8 часов престой другия петък.

Връзка към мнение
преди 25 минути , Plamsi каза:

Тези екскурзии дали се предлагат и от новото летище, тъй като ми престои 8 часов престой другия петък.

На сайта пише от Istanbul Airport, не Ataturk, пък и те вече май не летят от старото летище

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
5 hours ago, Mary said:

@Таньо ми обърна внимание за новостите при престой в Истанбул и свързани полети с Turkish.

 

Безплатна нощувка се полага при престой повече от 20 часа между полетите, като пътуващите в бизнес класа получават право на безплатен 5* хотел, а тези в икономична класа на 4*. Повече информация.

 

И да спомена екскурзиите в Истанбул.

Touristanbul- има шест възможности в зависимост от времето, с което разполагате при свързващ международен полет с престой между 6 и 20 часа в Истанбул.  

 

 

Линка с "повече информация" е за Stopover, което е различно от безплатната нощувка. Stopover-a не важи за България, а безплатна нощувка, е за полети с над 12 часа разлика между полетите за икономична и 9 часа за бизнес класа, ето правилния линк Има допълнително условие между тези часове да не е имало друг полет, независимо че примерно за него не е имало билети.

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
50 minutes ago, Plamsi said:

Тези екскурзии дали се предлагат и от новото летище, тъй като ми престои 8 часов престой другия петък.

Съдейки по променената информация предполагам, че продължават да ги предлагат. Часовете обаче не са много удобни. 

Връзка към мнение
2 minutes ago, Ognyan said:

Съдейки по променената информация предполагам, че продължават да ги предлагат. Часовете обаче не са много удобни. 

Явно на място ще се преценява. Ако всичко е точно би трябвало да кацна в 17,15. След това полета ми е в 01,40 и ще имам доста време за убиване.

Връзка към мнение

Някой дали има информация защо последните два дена са били отменени полетите в 16.00 часа София 

- Истанбул. Тъй като на 26 април летя през Истанбул за Токио и се притеснявам да не ме изненадат в последния момент, че вече ми писна да канселират постоянно точно този полет. Вчера им писах да видя какво ще отговорят, но си мислех, че са сериозна компания. 

Връзка към мнение
преди 7 часа, Plamsi каза:

Някой дали има информация защо последните два дена са били отменени полетите в 16.00 часа София 

- Истанбул. Тъй като на 26 април летя през Истанбул за Токио и се притеснявам да не ме изненадат в последния момент, че вече ми писна да канселират постоянно точно този полет. Вчера им писах да видя какво ще отговорят, но си мислех, че са сериозна компания. 

Заради преместването към новото летище, още не могат да влязат на 100% в час.

Връзка към мнение
преди 8 часа, Plamsi каза:

Някой дали има информация защо последните два дена са били отменени полетите в 16.00 часа София 

- Истанбул. Тъй като на 26 април летя през Истанбул за Токио и се притеснявам да не ме изненадат в последния момент, че вече ми писна да канселират постоянно точно този полет. Вчера им писах да видя какво ще отговорят, но си мислех, че са сериозна компания. 

Анулират и полети, които са се изпълнявали със 737 MAX.

 

 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Вчера забелязах, че като вляза в резервацията си през  сайта на турците не ми изписва никъде какво места имам, нито ми дава опция за смяна.

 

Когато влязох през мобилното им приложение изписва кои са местата и има опция смяна на места.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, искам да ви попитам опитвам се да се чекирам и като стигна до стъпката с избирането на места системата на turkish airlines стои като забила и не ми дава да отбележа място или да продължа.

 

Знаете ли защо се получава така.

 

 

Връзка към мнение
В момента, mamaivy каза:

Някой може ли да помогне с тел.номер на Български офис на Турските авиолинии?

На този номер съм говорила с тях:

+359 2 947 4006 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
5 minutes ago, mamaivy said:

Някой може ли да помогне с тел.номер на Български офис на Турските авиолинии?

029373121 - Това е номерът на офиса, който е на летище София. Аз със тях съм говорила и винаги отговарят.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
преди 39 минути , Христиан каза:

дали дават възглавнички за по-дългите полети,

Възглавнички, чорапи, слушалки и комплект тоалетни принадлежности има в стандартния им пакет за икономичната класа.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 17.06.2019 г. в 7:28, akair каза:

Първи 787-9 за Търкиш на летището в Еверет:

image.thumb.png.9c7dd636d56b57eca39f8fabe941b2ac.png

 

Източник: http://www.airliners.net/photo/Turkish-Airlines/Boeing-787-9-Dreamliner/5562141

И вече си е у дома в Истанбул: https://www.flightradar24.com/data/aircraft/tc-lla

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И вече му се е счупил прозорецът от ... силна светлина от фотографски прожектор

Представям си, ако го изложат и на слънце, колко прозорци ще оцелеят 🤨

 

https://simpleflying.com/turkish-airlines-787-broken/

  • Шок 6
Връзка към мнение

Доста нелепо. Дано има достатъчно време да го оправят, че магеланската инвазия в Бали в средата на юли наближава, а сме със заложен 787.

Гледам, че първият полет (до Анталия) е отложен от 8ми на 9ти, дано не се налагат още промени в графика на самолета.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.