Прескочи до съдържание

Разни любопитни неща оттук-оттам


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Duke, тази класация ми дойде есктра - подсети ме за дестинация, която отдавна отлагам, а видях много интересни места. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Надув, надуууув ;)да се види №13

Благодаря ти, Дюк, много хубаво това :) пък и ние там, как да не се понадуе човек, даже да не е майна ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Еми така де, като ви гледам повечето колко "свят сте изръшкали", скоро ще почнете да повтаряте местата и си трябват нови идеи :)

http://www.dnevnik.bg/na_put/2014/12/31/2445063_turisticheski_destinacii_na_budeshteto/

Редактирано от Брани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

30 лучших снимков года. Выбор Buzzfeed
35 ярких кадров 2014 года. Выбор редакции AdMe.ru
Впечатляющие фотографии 2014

 

noshtna_ptica в третия линк 7-та снимка е специално за теб. Полет с балон над Кападокия. Ако ще се качваш на балон и аз идвам :biggrin:

6811710-R3L8T8D-1000-Funniest_Memes_i-to

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
mu_ry, споко!  :P  Ще си направим наш балон, а Жоро ще му сложи надпис "Магеланци"  :P 

 

neuromancer, стига се с кола, ама ако си шофьор... Иначе - само организирана екскурзия  :angry: 
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз исках преди година, към 150-200 евро на човек беше. Тъкмо навих шофьора и станаха куп неща, които промениха плановете. Да заформим нова тема по въпроса?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изоставен канадец търси компания за обиколка на света

 

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1353592

 

 

П.П. Хитро и идейно да не се мине завалията  :)

В офертата си Джордан Аксани разказва, че е запазил билетите за пътуването около света през март, когато той все още е бил заедно с Елизабет Галахар. Романтичното пътешествие е трябвало да се превърне в коледен подарък за любимата. „Въпреки че нашата връзка приключила, аз все още искам да отида на тази екскурзия. Тя, разбира се, не”, пише той.

 

Както обяснява той е „виртуално невъзможно”, да промени името върху самолетните билети, защото пътуването е с няколко прекъсвания и много авиокомпании. Именно заради таксите за промяна на имената, искани от тях, „не си струваше усилието” пише младежът. Оттук идва и идеята да намери друга канадка с името Елизабет Галахар, която да замине с него на пътешествието. И, добавя той, няма никакви други условия - само името.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.