Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Каква е тази туристическа карта ?   Ти нали ще напускаш Куба с Кубана еър, тогава има ли значение, че цената за напускане на Куба е включена ?

И последно - кога заминаваш?

Георги ти е отговорил, туристическата карта е визата. Заминавам на 12,03. Аз напускам с Кубана и ще си платя 25 CUC, но ако някой напуска с Jetairfly, няма да плаща. Аз няма да плащам в Канкун, както Георги е платил, защото таксата за напускане ми влиза в цената на билета. Като махнеш 15$ за виза и 25$ такса напускане билетите ти идват съвсем на сметка. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Георги ти е отговорил, туристическата карта е визата. Заминавам на 12,03. Аз напускам с Кубана и ще си платя 25 CUC, но ако някой напуска с Jetairfly, няма да плаща. Аз няма да плащам в Канкун, както Георги е платил, защото таксата за напускане ми влиза в цената на билета. Като махнеш 15$ за виза и 25$ такса напускане билетите ти идват съвсем на сметка.

 

Да, между другото най-сетне разгадах мистерията на тази такса в Канкун. Аз летях Канкун-Хавана с Кубана, които се оказа, че не включват мексиканската изходна такса в цената на билета и затова се е плащала отделно на място.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, между другото най-сетне разгадах мистерията на тази такса в Канкун. Аз летях Канкун-Хавана с Кубана, които се оказа, че не включват мексиканската изходна такса в цената на билета и затова се е плащала отделно на място.

То таксата как да е, но за визата се пуканх от яд. Взех си ден отпуска, ходих до София, разиграх едни циркове в посолството, защото се оказа, че ако си лично там визата е 15$, а ако искам да взема и за мъжа си, понеже той не е лично - 40$. И за да не платя 40$, че той нямаше възможност да си пусне ден и да дойде с мене....Добре, че поне това спестих, сега щеше още повече да ме е яд. Може ли такова нещо, да ми го кажат едва 13 дена преди полета, че визата ще ме чака на летището в Брюксел.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Привет от Канкун, пак се стресирах. Пристигаме и гледам, ами тука има 3 терминала на летището. Единия май е за карго, но другите два са си за пътници. В моя билет обаче не е посочен терминал, пише само Канкун, аз сега как да разбера на кой терминал да отида?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.