Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Отменили са един полет Берлин - София на 29ти април.

И дори не съм уведомена, добре че се сетих да попитам защо ми излиза само един полет, като проверявам с кода.

Връзка към коментар

Отменили са един полет Берлин - София на 29ти април.

И дори не съм уведомена, добре че се сетих да попитам защо ми излиза само един полет, като проверявам с кода.

И как така, няма ли да предложат алтернатива?

Връзка към коментар

Ще предупредят, имат право да правят промени без последствия за тях до 2 седмици преди полета. Траят си още, ако евентуално разписанието не е финално и да се налага пак да предупреждават, ако пак променят графика :) Звънни да ги питаш, ако искаш да си проактивна и да те сложат на някой от съседните полети. Особено като става въпрос за 29 април, който сигурно ще има повишен трафик заради майските празници, да не стане така, че самолета е пълен. 

Връзка към коментар

Споко! Дадоха ми билет за друга дата.
Не писах повече подробности, защото е малко завъртян моя случай. Купих билет от някакъв немски сайт и им писах първо на тях. Те - пълна тишина. Случайно бях на летището и попитах на гишето на BulgariaAir какво става с моя билет и те ми оправиха резервацията.

Та в случая не знам кой е трябвало да ме уводими, дали не съм дала грешен телефон, ....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Преди няколко часа буквално пред очите ми националният превозвач намали цената на билета до Бургас от 180 на 120 лв. Добре, че направих първата резервация по телефона - едно предимство на (не)традиционната АК  :P

 

п.п. Освен трети ред има ли друг с "изглед"?

Редактирано от adreno
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам следния въпрос: онлайн чекирането на Bulgaria air отваря 24 часа преди полета. Ако полета ми се пада  в 07:00ч. в понеделник, това означава ли, че точно в 07:00ч. в неделя чекирането е възможно? До колко стриктно се спазват часовете и проблем ли е, че чек-ин-а стартира в почивен ден и то неделя?

Връзка към коментар

Обади ми се една колега току-що, че  днес нямало места за полета от Рим за София (за който те естествено имат билети) и стоят на летището, но няма представител на Бг еър и нито хотел им се урежда, нито нищо. Какво се прави в такива случаи?

Връзка към коментар

Обади ми се една колега току-що, че  днес нямало места за полета от Рим за София (за който те естествено имат билети) и стоят на летището, но няма представител на Бг еър и нито хотел им се урежда, нито нищо. Какво се прави в такива случаи?

 

250 евро + следващ полет + ваучер и хотел, ако има нужда. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря, Жоро! Ти си именик, но си на поста! Желая ти здраве и ентусиазъм, и - разбира се - много прекрасни пътувания!

Добре, но от кого да го поискат? Щом нямало представител на Бг еър...

Връзка към коментар

Ами от служителите, които са им отказали бордването (предполагам тези на гейта?), най-вероятно са представители на летищния оператор, с който БГ Ер има договор там. Те трябва да предоставят листовка с правата и да предоставят необходимото. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами от служителите, които са им отказали бордването (предполагам тези на гейта?), най-вероятно са представители на летищния оператор, с който БГ Ер има договор там. Те трябва да предоставят листовка с правата и да предоставят необходимото. 

 

 

Баш от служители на бордването, които изпълняват полет на ФБ ще им кажат правата. В техен стил е да си замълчат.  Направо жалба и тропане по бюрото. Другият път да помислят , че от Рим има  Алиталия и Уиз.

 

PS.....Да звънят на спешните телефони за промяна на билетите и да си пазят фактурите от настаняването и храната.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Моите хора се завърнаха. Служителите на летището не са им предоставили необходимото, само ги осведомили, че на сутринта ще летят. Казали им, че това е работа на Бг еър, звъняли в София няколко пъти, но нали беше почивен ден, не намерили никого. И така от 2 часа следобед, та чак до късна вечер ги размотавали, служителите от смяната си отишли, дошли други и едва към 9 часа им казали оконателно, че няма да им дадат нито ваучер, нито хотел, да не говорим пък за 250 евро - да се оправят и да си пазят бележките. Да се разправят после с авиокомпанията в България.

И хората, като нямали пари за такси и хотел, които на всичкото отгоре да замразят задълго, докато им ги възвърнат, отишли само в ресторанта и после седели до  сутринта на пейките в летището. :(

Връзка към коментар

Моите хора се завърнаха. Служителите на летището не са им предоставили необходимото, само ги осведомили, че на сутринта ще летят. Казали им, че това е работа на Бг еър, звъняли в София няколко пъти, но нали беше почивен ден, не намерили никого. И така от 2 часа следобед, та чак до късна вечер ги размотавали, служителите от смяната си отишли, дошли други и едва към 9 часа им казали оконателно, че няма да им дадат нито ваучер, нито хотел, да не говорим пък за 250 евро - да се оправят и да си пазят бележките. Да се разправят после с авиокомпанията в България.

И хората, като нямали пари за такси и хотел, които на всичкото отгоре да замразят задълго, докато им ги възвърнат, отишли само в ресторанта и после седели до  сутринта на пейките в летището. :(

 

Явно на различни летища служителите работят различно. В Амстердам на един приятел директно на гишето му дадоха дебитната карта с 400 евро при такъв случай, осигурен хотел и вечеря и всичко. Както и да е, важното е сега да си вземат парите от България Ер. Да започнат с жалба към тях, ако се опътват ще минем и към ГВА и Италианското ГВА. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Баш от служители на бордването, които изпълняват полет на ФБ ще им кажат правата. В техен стил е да си замълчат.  Направо жалба и тропане по бюрото. Другият път да помислят , че от Рим има  Алиталия и Уиз.

 

PS.....Да звънят на спешните телефони за промяна на билетите и да си пазят фактурите от настаняването и храната.

Да,обаче често полетите на Алиталия се обединяват и изпълняват от ФБ.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.