Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 15 минути , Jorro каза:

Даже направо от техния сайт, на мен си ми излиза опция с трансфер точно на 31.05. направи принтскрийн и прати на мейла да ти го оправят и готово.

 

преди 16 минути , infectedmushroom каза:

За да си спестиш писане на майли и тн , направо им приложи скрииншот от сайта на Ибериа с опцията за по късния полет и им кажи, че има как!

Благодаря! Така ще направя.

Връзка към коментар

Една от 220ките е дала фира (двигател) и е кацнала аварийно във Виена.

Предвид, че има генерален проблем с двигателите на модела  - може и да се позадържи повечко на земя.

Явно наместват разписанието.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 15.05.2024 г. в 20:50, Моника каза:

 

Благодаря! Така ще направя.

Направих каквото ме посъветвахте, пратих им скрийншоти от техния сайт и от сайта на Иберия. Имали били договор за определени полети с Иберия, нямало как да сменят втория полет. Спряха да отговарят на имейлите. Няколко дни по-късно все пак отговориха и ще върнат парите за билетите 😃

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Моника каза:

Направих каквото ме посъветвахте, пратих им скрийншоти от техния сайт и от сайта на Иберия. Имали били договор за определени полети с Иберия, нямало как да сменят втория полет. Спряха да отговарят на имейлите. Няколко дни по-късно все пак отговориха и ще върнат парите за билетите 😃

Тия са скандални както обикновено. А те не продават ли в момента билет с връзка на сайта как така не могат да ти го сменят и твоя със същия?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 5 часа, Моника каза:

Направих каквото ме посъветвахте, пратих им скрийншоти от техния сайт и от сайта на Иберия. Имали били договор за определени полети с Иберия, нямало как да сменят втория полет. Спряха да отговарят на имейлите. Няколко дни по-късно все пак отговориха и ще върнат парите за билетите 😃

Аз бих питал и Ибериа дали това е така, и бих сложил в копие БГ Еър . Това ако ви се занимава разбира се

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Jorro каза:

Тия са скандални както обикновено. А те не продават ли в момента билет с връзка на сайта как така не могат да ти го сменят и твоя със същия?

 

преди 2 часа, infectedmushroom каза:

Аз бих питал и Ибериа дали това е така, и бих сложил в копие БГ Еър . Това ако ви се занимава разбира се

 

Честно казано изобщо не искам да се занимавам повече с тях  😃 На по-неадекватен съпорт не съм попадала.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 17.05.2024 г. в 0:14, adreno каза:

Една от 220ките е дала фира (двигател) и е кацнала аварийно във Виена.

Предвид, че има генерален проблем с двигателите на модела  - може и да се позадържи повечко на земя.

Явно наместват разписанието.

Днес видях тази 220-ка да си седи още във Виена.

Надявам се вече да имат идея дали и кога ще могат да я ползват.

 

Връзка към коментар

Имам билет двупосочен с България Еър, закупен чрез фирма. На сайта им излиза, че няма такава регистрация. От фирмата ми пратиха скрийншот и там се вижда моята регистрация и казаха, че проблеми няма.

Опитах от тел. и от компютър, чрез код и чрез номер на е-билет. Не става.

Да, но аз трябва да се чекна 24 часа преди полета онлайн, а не ми излиза регистрацията! На заминаване да кажем ще ми помогнат на летището в София, но на връщане? Полетът на връщане е рано сутринта в неделя. Фирмата не работи тогава. Мога да направя това чекване най-рано в събота сутринта (пак не работи фирмата).

Моля за помощ!

Връзка към коментар
преди 51 минути , мими каза:

Имам билет двупосочен с България Еър, закупен чрез фирма. На сайта им излиза, че няма такава регистрация. От фирмата ми пратиха скрийншот и там се вижда моята регистрация и казаха, че проблеми няма.

Опитах от тел. и от компютър, чрез код и чрез номер на е-билет. Не става.

Да, но аз трябва да се чекна 24 часа преди полета онлайн, а не ми излиза регистрацията! На заминаване да кажем ще ми помогнат на летището в София, но на връщане? Полетът на връщане е рано сутринта в неделя. Фирмата не работи тогава. Мога да направя това чекване най-рано в събота сутринта (пак не работи фирмата).

Моля за помощ!

Трябва ви PNR и фамилията като ако сте с две те се пишат слято. Няма да имате проблем на връщане с документ на чек ин ще ви намерят резервацията.

Връзка към коментар
преди 54 минути , Jorro каза:

Трябва ви PNR и фамилията като ако сте с две те се пишат слято. Няма да имате проблем на връщане с документ на чек ин ще ви намерят резервацията.

Благодаря за отговора. Разбира се, че въвеждам код и фамилия (една е). На връщане нямам куфар за чекване. Вероятно ще трябва да се редя на опашката за куфарите? Дали ще трябва и да плащам? И друго - имам поръчано такси до летището, но съчетавам с други, чийто полет е по-късно от моя, затова ще пристигна на летището в последния момент. Неделя рано сутринта ще е. 

Има ли офис физически на България еър в София, който да посетя?

Връзка към коментар

"чрез фирма" значи през посредник или от фирмата са ви купили билетите?

Ако е през посредник понякога има 2 PNR , един за издаващия билетите и един за авиокомпанията, но из билета трябва да ги пише и двата.

 Не мисля, че има изискване да се чекирате 24ч предварително онлайн.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, мими каза:

двупосочен с България Еър

На телефона не отговарят, но на мейла реагират сравнително бързо.

 

Ако хипотетично първият полет е от БГ летище, отивате само с документ за самоличност, ще ви намерят и отпечатат първият билет.

Тогава може да ги помолите да ви отпечатат и билета за връщане.

Веднъж преди време при полет Варна-Берлин/Берлин-Варна, на летище Варна ми съдействаха по този начин.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 26.05.2024 г. в 10:26, мими каза:

Имам билет двупосочен с България Еър, закупен чрез фирма. На сайта им излиза, че няма такава регистрация. От фирмата ми пратиха скрийншот и там се вижда моята регистрация и казаха, че проблеми няма.

Опитах от тел. и от компютър, чрез код и чрез номер на е-билет. Не става.

Да, но аз трябва да се чекна 24 часа преди полета онлайн, а не ми излиза регистрацията! На заминаване да кажем ще ми помогнат на летището в София, но на връщане? Полетът на връщане е рано сутринта в неделя. Фирмата не работи тогава. Мога да направя това чекване най-рано в събота сутринта (пак не работи фирмата).

Моля за помощ!

Работят винаги на летището Бг Еър и чекират безплатно и на място.

Номерът на резервацията явно е различна от номера PNR-a.

В добрите агенции дават точните номера и дори чекират билета на хората, ако имате проблеми пишете ми 😉

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.