Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ааа ще ги разбреш, в този форум сме ги разчепкали надълго и нашироко ;)

Стига да ти се чете, разбира се ..

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Възможно ли е на теория?
Въпросът ми е за 10 - 15 минути ...
А засадите в " НИСКИТЕ ЦЕНИ " СА ОПАСНИ, НО ЩЕ СЕ ХВЪРЛЯМЕ.

Редактирано от Венцито
Връзка към мнение

Възможно ли е на теория?

Въпросът ми е за 10 - 15 минути ...

А засадите в " НИСКИТЕ ЦЕНИ " СА ОПАСНИ, НО ЩЕ СЕ ХВЪРЛЯМЕ.

Кое дали е възможно ? :) Питай смело.

Връзка към мнение

Ако може да се купи билет, който включва прекачване между два полета с разлика от 15 минути - значи инфраструктурата на летището го позволява. Както споменах, това е възможно само на много малки вътрешни летища, с общ терминал за пристигане и заминаване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Да, но skypiker е доста ограничен откъм компании май, а wegolo няма вариативност при датите и както си отбелязал в ревюто си за тях, си трябва доста търпение. Интересно ми е дали има по-гъвкави търсачки за Азия специализирани. 

Връзка към мнение

Изтече ми абонамента за Азуона и още ме мързи да го подновя, но по идея уж поддържаха Азия. Последния път, когато гледах преди няколко месеца имаха огромни дупки, но сега пуснах в демо версията Сингапур - Тайланд и изглежда, че добре ги хваща. 

Връзка към мнение

Прегледах ги..  тикет2 има що-годе приемливо покритие.

Обичайните заподозрени за Азия излизат в http://utiket.com

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 7 месеца по-късно ...

Скоро темата не е допълвана по същество. Затова аз слагам друга нискотарифна търсачка:

 

http://www.momondo.com/

 

Някои от възможностите на търсачката са:

- директни полети или с прекачване

- търсене на близки летища

- мултидестинации

- нещо много полезно - времеви интервал за излитане/кацане

- графика с цените за цял месец

- Trip Finder - подобно на Fare Finder-а на RyanAir. Хареса ми как са го направили.

 

Все още не съм го изпробвал за купуване на билети, но ме впечатли. Включително имат и мобилно приложение за Андроид. Някой ако има преки впечатления от momondo, нека да сподели.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Момондо не е стриктно нискотарифна търсачка, а съвсем обикновена мета такава, с малки разлики спрямо kayak, skyscanner и т.н, Реално, тя индексира полетните графици на големите агенции, както и на някои от нискотарифните компании, които продават директно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прав си, че Момондо не намира само нискотарифни компании, а и обикновени АК. Обаче както казва Мечо Пух "колкото повече, толкова повече". А и ценовите граници между двата типа компании във високия сезон са много размити, даже понякой път да летя с Wizz излиза по-скъпо от колкото с ТИМ-аджийската флотилия.

Важното е, че предоставя много опции за търсене. Например пробвах за края на юли да намеря билет Лондон-Бургас. Намери ми за 69 паунда с 2 прекачвания, като едното беше в Демодедово, Русия. Така че първоначалните ми впечатления са добри.

Airixo.com в началото много ми допадаха също, но постепенно май спряха да я поддържат тази търсачка. По едно време дори  полетите Лондон-Бургас на Уиз не ги показваше, а и няма възможност да се избира часовия диапазон.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

http://www.secretflying.com/

При тези ако имаш абонамент за нови промоции ще получавате най новите и ниски цени за определени периоди , които може и да не съвпадат с вашите намерения за пътуване.

При тях съм намирала едни от най ниските цени:примерно за Ангола в момента е в на цена 296 Евро в две посоки с приложени дати за отиване и връщане. 

За Мароко от Букурещ през Милано до Маракеш  03.04.2016г- 09.04.2016г. ми излезе на цена 121 евро в двете посоки

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

http://www.secretflying.com/

При тези ако имаш абонамент за нови промоции ще получавате най новите и ниски цени за определени периоди , които може и да не съвпадат с вашите намерения за пътуване.

При тях съм намирала едни от най ниските цени:примерно за Ангола в момента е в на цена 296 Евро в две посоки с приложени дати за отиване и връщане. 

За Мароко от Букурещ през Милано до Маракеш  03.04.2016г- 09.04.2016г. ми излезе на цена 121 евро в двете посоки

 

http://magelanci.com/topic/4617-как-да-открием-и-споделим-топ-оферта-за-самолетн/?p=94941  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

а някой да има опит при закупен билет през kiwi как мога после да си видя резервацията в сайта на авиокомпанията - конкретно за Ryanair ми е питанката

Редактирано от wiliko
Връзка към мнение

Kiwi е новото име на Skypicker. Те са удобни за търсене на полети, но не и за закупуване. При тях няма отстъпка, дори напротив - леко натоварват цената на превозвача като комисион. Можеш да търсиш полет чрез тях, а след това със същата дата и дестинация да резервираш билета директно в сайта на превозвач (Wizz, Ryan, BG Air...) на малко по-ниска цена.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми аз си купих билети от тях при това на по изгодна цена отколкото от Ryanair не че голяма разликата но все пак е нещо

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.