Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 минути , kakadu каза:

http://www.azair.eu/

работи ли ви в момента?

Да.

 

Всъщност страницата се отвори, но после при търсене не връща резултати.

Редактирано от chandni
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Имаше един сайт за прогнозна цена при нискотарифните напред във времето въз основа на минали периоди. Не мога да го открия и не се сещам ни думичка от линка...

Намерих го: https://www.airhint.com/

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Някакви отзиви за https://www.airhint.com/? Идеята звучи много интригуващо, но как е реализацията?

 

Аз си направих малко проба за полети Лондон Станстед-София. Полет на 13 март, сряда, много ранен, няма ваканции и празници, го показва, че е добре сега да се купува само защото имало на сайта отстъпка £2.60:

 

image.png.d952167f7bfef3a5cb1d99e6faf3a862.png

 

Този полет, за хора гонещи най-ниската възможна цена, си плаче за дебнене. Така че не мисля, че сайтът за максимайзъри става, но за ориентиране за дестинации, за които не сме запознати, бива.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, знам че в САЩ нямат нискотарифни полети, но все пак надявам се има някакви "хитринки" и мета търсачки които да намират оферти или евтини вътрешни полети. Планирам 2 седмици на източното крайбрежие с 3-4 едноспосочни вътрешни полета и търся сайт(ове) с добри оферти. Лошото е че трабва на всичките полети да нося целия си багаж с мен т.е. ръчен багаж не е опция 😞

Благодаря предварително за съветите!

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Имам въпрос, който вероятно е елементарен, но без ваша помощ не мога да се справя.

Има ли търсачка, която да ми покаже всички полети от А до Б, вкл. и с прекачвания, но само с определена АК?

Например: Имам бонуси от Wizz и искам само с тях да стигна от София до Осло, независимо от броя прекачвания?

Връзка към мнение
преди 25 минути , noshtna_ptica каза:

Имам въпрос, който вероятно е елементарен, но без ваша помощ не мога да се справя.

Има ли търсачка, която да ми покаже всички полети от А до Б, вкл. и с прекачвания, но само с определена АК?

Например: Имам бонуси от Wizz и искам само с тях да стигна от София до Осло, независимо от броя прекачвания?

Просто отмяташ само съответната авиокомпания.

Връзка към мнение
Преди 1 час, noshtna_ptica каза:

Имам въпрос, който вероятно е елементарен, но без ваша помощ не мога да се справя.

Има ли търсачка, която да ми покаже всички полети от А до Б, вкл. и с прекачвания, но само с определена АК?

Например: Имам бонуси от Wizz и искам само с тях да стигна от София до Осло, независимо от броя прекачвания?

Google flights го прави това

и колкото и да е странно показва и прекачвания с нискотарифни компании

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Благодаря, днес не ми е ден, но най-после видях къде се отмята в Google flights, но в azair така и не открих .

Връзка към мнение

Много, ама много благодаря! Мислех, че имам жесток бъг и само аз не виждам очевидното 🙂

Връзка към мнение

Искам да споделя нещо, което според мен може да е полезно, или поне не мен често ми върши работа. 
Става въпрос за следното - както повечето предполагам сме наясно, в някои търсачки като Azair.eu  и Kiwi.com има опция след като се избере начална точка, за крайна точка да се зададе "anywhere".   
image.png.f165897185abeb234adc165cc3a959c9.png

 

image.png.99dddae9695ae4199798bbffdab0970b.png


Удобно е, за случаите като например : "ходи ми се някъде следващия уикенд, ама не съм сигурен точно къде, я да проверим какви оферти се намират". 


Това добре, обаче на мен често ми е нужно обратното търсене, какво имам предвид - организирам си някакво пътуване, обаче се оказва, че за съответните дати или период прибирането до София е доста скъпо и имам нужда да видя откъде (anywhere) има подходящи полети до София, за да видя и да проверя дали не мога да сглобя нещо подходящо с включване на други видове транспорт като влак, автобус, фери и пр.  И съответно много ме дразнеше, че не мога да сложа в търсачките "anywhere" като изходна точка, а София (или друго място) като крайна. :dash1:

 

image.png.7bb4abeadbfb66a84607f6a9eba081d9.png

 

image.png.0cfaf80e184c430b861c69d058c6e632.png


Докато преди време не открих случайно как може да се надхитри системата, конкретно при azair 
Първо си задаваме "нормалното" търсене, например Sofia [SOF] to "anywhere [XXX] "  натискаме "SEARCH"  и след като излезнат резултатите, натискаме стрелката за смяна на начална и крайна точка 

image.png.b0466ef8a0eec5b70c572c9e7a0a3de5.png


 

натискаме отново "SEARCH"  и ... готово!  Вече имаме резултати за полети откъдето и да е към София.
Воала!

image.png.d0adb5950b3672a4fbd9770b1754f529.png
 

 

  • Харесвам 17
  • Шок 1
  • Благодаря 9
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 17 минути , Фил каза:

Искам да споделя нещо, което според мен може да е полезно, или поне не мен често ми върши работа. 
Става въпрос за следното - както повечето предполагам сме наясно, в някои търсачки като Azair.eu  и Kiwi.com има опция след като се избере начална точка, за крайна точка да се зададе "anywhere".   
image.png.f165897185abeb234adc165cc3a959c9.png

 

image.png.99dddae9695ae4199798bbffdab0970b.png


Удобно е, за случаите като например : "ходи ми се някъде следващия уикенд, ама не съм сигурен точно къде, я да проверим какви оферти се намират". 


Това добре, обаче на мен често ми е нужно обратното търсене, какво имам предвид - организирам си някакво пътуване, обаче се оказва, че за съответните дати или период прибирането до София е доста скъпо и имам нужда да видя откъде (anywhere) има подходящи полети до София, за да видя и да проверя дали не мога да сглобя нещо подходящо с включване на други видове транспорт като влак, автобус, фери и пр.  И съответно много ме дразнеше, че не мога да сложа в търсачките "anywhere" като изходна точка, а София (или друго място) като крайна. :dash1:

 

image.png.7bb4abeadbfb66a84607f6a9eba081d9.png

 

image.png.0cfaf80e184c430b861c69d058c6e632.png


Докато преди време не открих случайно как може да се надхитри системата, конкретно при azair 
Първо си задаваме "нормалното" търсене, например Sofia to "anywhere [XXX] "  натискаме "SEARCH"  и като излезнат резултатите, натискаме стрелката за смяна на начална и крайна точка 

image.png.b0466ef8a0eec5b70c572c9e7a0a3de5.png


 

натискаме отново "SEARCH"  и ... готово!  Вече имаме резултати за полети откъдето и да е към София.
Воала!

image.png.d0adb5950b3672a4fbd9770b1754f529.png
 

 

Кратко допълнение и продължение на горния пост:

Ако към София се добавят и съседни летища, заложи се филтър по часове и дни и се добави, че връщането може да бъде с прекачване в следващия ден резултатите стават още по-интересни. 🙂

 

П.П. Идеята на филтрите е да заложат рестрикции при търсенето, за да излязат резултати, които обикновено не се показват.

 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Здравейте, 

 

Току що попаднах на една търсачка, която лично на мен ми видя доста интересна заради прекрасните фунцкии, които предлага. Сайтът на който можете да я намерите е  Greatescape.co и определено може да ви изненада с многобройните си функции които тепърва разучавам. 

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Със сигурност не откривам топлата вода, но от вчера все още не мога да си обясня защо нито skyscanner,нито momondo,нито kiwi ми дадоха удобен маршрут Копенхаген-Варна за определени дати и часове след разочарованието ми от спрените директи полети на уиз.Вследствие на яда ми, една седмица ровя и правя какви ли не врътки, само и само да намеря нещо яко.Все на преден план излизаше прекачване в София с висене посред нощите на летището и то на цена надхвърляща психологическата ми граница. Но аз не,та не,това не ми харесва.И о, чудо - намерих! Не просто като задавам от А до Б, а с мултисити, като на практика въвеждам същите критерии, но просто чрез мултисити. Много ме озадачи тази работа.В крайна сметка цената остава същата, но с тази разлика, че времето за пътуване е по-комфортно и ще мога да направя още една дестинация за няколко часа.😏

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...
На 26.08.2022 г. в 9:13, deian каза:

Здравейте,

преди ползвах основно azair.eu, мисля, че беше препоръчан някъде тук във форума. Сега забелязвам, че често ми дава едни цени в търсенето, а като стигна до избор, дори полета не е същия, а е с променени часове и цени. Има ли еквивалентен, работещ сайт с опция Anywhere и избор на период, +- дни/фиксирани дати, по подобие на azair? Кой е най-подходящ за директни полети, без прекачвания, в Европа? Търся нещо лесно, нямам свободни часове и дни за ровене за оферти.

Благодаря!

Нещо не работи в момента azair.eu. Дано се оправи.

Screenshot 2023-09-26 at 20-51-46 Авиабилеты дешево от низкобюджетных авиалиний – комбинация низкобюджетных авиакомпаний.png

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.