Прескочи до съдържание

Профилактика против малария


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Здравко Ангел
преди 3 часа, ivelin1012 каза:

аз ще ходя в Индия за 7 дена (Джайпур, Делхи и Агра). Хипохондрик съм попринцип. Ако го намеря маларона и като го почна 2 дена преди полета ще видя как ще ми го понесе организма, ако е ок ще го продължа.

Както вече са писали, специално за този район няма нужда да пиеш маларон. Но все пак, ако ще се чувстваш по-спокоен, започни го по-рано, както си решил.

Връзка към коментар

Приемам меларон вече 5-6 дни без никакви странични реакции. Аз също малко се притеснявах не толкова от описанието в листовката, колкото от нещата, които прочетох по разни форуми. Личната лекарка ми изписа пробна доза месец преди пътуването и го приемахме няколко дни без никакви реакции. 
Желателно е да се приема с храна и по възможност с млечен продукт. Аз го взимам с обилна закуска и малка кофичка плодово мляко. 

 

Лично аз не бих го приемала в район, който не е рисков и в който не се препоръчва, само и само, за да се чувствам по-добре. Това не са витамини. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

 

Аз си купих Маларон от гръцката аптека преди 6 месеца защото ходих в Бразилия, но не го използвах и няма и да го ползвам скоро.

 

Ако някой има интерес може да се свърже с мен на лично съобщение - имам 24 таблетки и пазя и касовата бележка. Отделно имам 2-3 опаковки по 75мл Jungle Formula с 50% DEET против комари - може би възможно най-силното пръскало.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.