Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!!


Polina

Препоръчани мнения

9f793edbbf5e394ffef430493e11b6dc.jpg

Биг МаГ, пожелавам ти още много. много прекрасни празнувания на рождени дни по още по-прекрасни места!

Да си жив и здрав!

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Честито и от мен, magf1an !!! ;)

и да, грешката не е случайна! Истински магьосник в еквилибристиката с мили, самолетни билети и замотани маршрути! Еми факир си и това си е!

Да си изкараш страхотно рождения ден, на който и забутан остров в южното полукълбо на планетата да си в момента! А хич не се съмнявам, че ще е поне на "майната си" а сигурно и малко по-нататък. И умната ... с полинезийските девойки... или пък русата :) Все ще се намери нещо русо и по тия ширини, нали?! ;):)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мак, честит рожден ден! Когато сe върнеш много искам да чуя разкази и впечатления от пътуванетo. Хубав празник. И мен ако питаш хич не го давай умната с девойките.

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Честит рожден ден, Мак!
Здраве, късмет и много вълнуващи пътешествия по южните морета!
:)
 

И да не забравя - поздрав с един хейва-танц, с пожелание някоя таитянка да танцува така само за теб по залез слънце на брега под палмите на някой полинезийски остров! :)
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден на поредната двойка магеланци, които празнуват днес! 

eloena и Г. Матеев,

Бъдете здрави, щастливи и имайте безкрайни пътища! 

Весело да ви е, както днес, така и през цялата година! :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Поздрави за Биг Мак на патерица и за Биг Мат днес! :) Да са живи и здрави, още много държавни граници, екватори, паралели и меридиани да прекосят! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Не е хубаво да се сещаме за Поли само, когато трябва да се организира поредната Сбирка на бирка, затова с уважение и респект и пожелавам от цялото си сърце:
Честит Рожден ден, Поли!

С пожелание за много здраве, късмет и хиляди щастливи мигове по всички краища на света, където мечтите ти те отведат!
Наздраве!!! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Честит рожден Ден, Поли!

Да си здрава и много щастлива.

За останалото мечти, желания, нужди и др. ще можеш да се погрижиш и сама.

Весело изкарване на празника!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поли ,без да се познаваме лично знам ,че си сърцето на магеланските сбирки и се присъединявам с най-хубави пожелания за твоя празник . Честит рожден ден !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хм, знам си аз, че не съм сбъркал деня :) Още на сбирката поздравих, но и сега да кажа - всичко най-най хубаво и наздраве :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нека и аз да се присъединя към всички честитили рождения ден на Поли.

 

Да си жива и здрава!!!Нека усмивката не слиза никога от лицето ти!!! :)

 

Весело изкарване на празника и наздраве,Поли!!! ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито и тук, Поли! Весел празник ти пожелавам и бъди все така слънчева, организирана , необходима и прекрасна!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

АААААААААААААААААААААААААААА, Поля, ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!! :) :) :)

Честит рожден ден! Да си жива и здрава! Най-опасната организаторка и подстрекателка на света! :) :) :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито пак, Поли! Да ни организираш дълги години, да пътуваш с любими хора по далечни и екзотични дестинации!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Честит ражден ден на Rainy!

Да си жива и здрава, все така пълна с ентусиазъм и усмивки, много приятели и пътешествия от мен!

Наздраве!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.