Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!!


Polina

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Честит Светъл Празник днес за всички християни!

Честит рожден ден на тези, които са родени днес!

От мен - наздраве!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Честит рожден ден на тези, които са родени днес!

 

И тъй като точно ти си от тях - Честита да си, здраве и късмет да те съпровождат навсякъде по света и у нас, и усмивката да не слиза от лицето ти! Весел празник и наздраве! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аууууу...тъй ли било значи?

Честит рожден ден и на Сашка, и на нашия Вип!

Здрави,щастливи, напети. Безкрайни пътища, хубави пилотки за ВИПа и много джин фис за Сашка!! :)

Забавлително да ви е цяла година!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Опсс, хванах последния влак! Да си жива и здрава, Александра! Все така активна, жизнерадостна и весела! Сега си пожелавам на мен...да съм така слънчева и оптимистична като теб още дъъълги години! 

 

Брани, и ти да си все такъв веселяк, с прекрасното ти чувство за хумор, да си здрав, щастлив и късметлия!

 

Наздраве на всички Марии, а и на другите, на този прекрасен празник!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И тъй като точно ти си от тях - Честита да си, здраве и късмет да те съпровождат навсякъде по света и у нас, и усмивката да не слиза от лицето ти! Весел празник и наздраве! :)

Много благодаря! Това си е моят ден и докато мога, ще си го празнувам някъде по света.

Мисля, че и Alienad е родена на този ден - да е жива и здрава! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз благодаря! На вас за пожеланията и на себе си, че съм толкова велик! :)

Ееее,че то няма как, като си хем ЛъФффф, хем на тази дата!

Наздраве от мен!

Аз, на такива закъснели винаги казвам, че поздравления и подаръци приемам до края на годината, хич да не се притесняват, ми да пожелават и да носят

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Мирослав Василев

Честит рожден ден на Георги Матеев. Пожелавам му много здраве и успех и да обиколи всички държави по света.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Хахаха, ама нека му честитят на Жорката. Няма значение кога му е рождения ден, хората са с добри чувства.

Ми то си е готино да имаш няколко рождени дни:))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Що бе... кво да им гледаме на датите?

Някой повлече крак, ние пригласяме :) ... с най-искрените си пожелания!

Пък и той ни е толкоз личен, че можем му празнува всеки месец по веднъж рождения ден :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ама кой има рожден ден? Нещо датите на постовете четете ли?

 

Четат, разбира се. Но те знаят, че Матеев е обиколил Земята десет пъти в обратна посока и се е подмладил с десет дни :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Току що установих, че съм се регистрирал в тоя готин форум точно на днешния ден преди четири години :).
Значи имам форумен рожден ден и може да ми честитие :P:biggrin: , а подаръците може и в стъклена опаковка. :biggrin:
 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 16 минути , Фил каза:

Току що установих, че съм се регистрирал в тоя готин форум точно на днешния ден преди четири години :).
Значи имам форумен рожден ден и може да ми честитие :P:biggrin: , а подаръците може и в стъклена опаковка. :biggrin:
 

Хайде, честито!

И заповядай:

 

cutty25.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Георги каза:

 

То на картинка всеки може :)

Аааа, точно от AlexandraKo съм получавал подобен армаган не на картинка , а съвсем истински и то без някакъв особен повод, а просто като мил жест! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 41 минути , Фил каза:

Аааа, точно от AlexandraKo съм получавал подобен армаган не на картинка , а съвсем истински и то без някакъв особен повод, а просто като мил жест! :)

Умен Фичо бееее!:dancing:Пак, пак, пааааааааак!:dancing:

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

А, такава ли била работата?! Ами ако може, @Георги, другият път помоли властите да не обявяват извънредно положение само защото имаш рожден ден! Чак пък толкова... 🙄

 

ЧРД, жив и здрав, и всички вкъщи! 🙂 🎁 🎆

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.