Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

E тя госпожа президентшата е единствената, която се държи както подобаващо за такова събиране. Дано му е нашокала канчето като са се прибрали.

Ясно че има някакъв етикет, особено що се отнася до високопоставени държавни представители, но нека да се има предвид, че обичаите и традициите са различни в различните части на света и например черното облекло, оплаквачките и изразяването на тъга във връзка с кончината на някой човек, така характерни за нашия балкански район, не са непременно същите в другите страни и например в случая с изпращането на Мандела - самите южноафриканци го почитаха на церемонията с песни и танци. |

Да не говорим, че в някои култури, където смъртта се приема като преминаване в друг, по-добър свят, погребенията минават като празненства и всички се обличат в бяло ;)

 

А иначе да, симпатична дама е премиер-министърът на Дания  :)

_66113419_thorning-schmidt.jpg

 

helle-thorning-schmidt-587.jpg

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

516px-Look_at_Duke_from_hatch.JPG
 

 

Не съм го снимал аз, защото си забравих апарата, но все пак мисля, че мястото му е баш тука - Одеса, паметникът на дук Дьо Ришельо, погледнат от капака на втората улична шахта, или както казват местните: "Посмотри на Дюка со второго люка".

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Изрових си от компютъра разни "екзотични" снимки от района на моята работа, по канала, до Орлов мост. 

 

post-279-0-65946100-1387008337_thumb.jpg

 

Треска за злато. Не знам какво търсеха тези индианци, но асоциацията беше неизбежна. 

 

И втората е уникална. Не видях посетителите на масата, ама ...

вижте сами: 

 

post-279-0-38468600-1387008359_thumb.jpg

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.