Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

Ето какво снимах в Прага преди десетина дни:

 

 

Облепват със златно фолио . И в БГ се предлага  :)

Като го махнеш оригиналната боя отдолу си се запазва непокътната , ако е качествено и го направят като хората.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Иииии, то тея цветове като за БГ-то праЕни, бе... Караш си, а на тези около теб, нека им блести:)

Добре, че не му е дошла модата, че периода с неончета под/ над/ около возилото, невзрачен ще ни се стори

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Фичо, получи се анонимна забележка, че твоите снимки карали хората да губят природния си самоконтрол от смях. Считай се предупреден :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А пък тези бяха паркирани близо до офиса... украинско бусче, зарадваха ме като ги видях.. идейно е!

:)

 

post-21-0-49627300-1378922519_thumb.jpg

post-21-0-65999600-1378922523_thumb.jpg

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Това катенарче направо ми извади очите.Ето на това му викам оригинална идея :lol:  :lol:  :lol: за реставрация на вероятно повредената ключалка на тази 400 годишна врата.

Врата в двореца Топкапъ

post-259-0-54060000-1378924455_thumb.jpg

Връзка към мнение

Това май трябваше да ви го пусна в темата за Амстердам с колелата, ма за да не ви нарушавам целостта, викам си за по-сигурно да е тука :)

Ей, ги и братята ирландци.. колело и Гинес, Гинес и колело.. за мойте очи - истинска радост!

post-21-0-78577900-1378988418_thumb.jpg

 

 

http://www.rodbikes.com/blog/?p=945

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

думите на Поли горе ми напомниха на тези мили картинки по улиците на Амстердам, Берлин и на още няколко места

 7193.jpg

Интересно звучи на български надписа на тентата  :rolleyes:

 

 

 

IMG_1327.jpg

а понякога е пренаселено от мераклии 

 

 

0413beerbike.jpg

винаги съм се чудил как се справят с управлението, след определено време като свърши буренцето

 

Наздраве!  

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

думите на Поли горе ми напомниха на тези мили картинки по улиците на Амстердам, Берлин и на още няколко места

 7193.jpg

Интересно звучи на български надписа на тентата  :rolleyes:

 

 

 

IMG_1327.jpg

а понякога е пренаселено от мераклии 

 

 

0413beerbike.jpg

винаги съм се чудил как се справят с управлението, след определено време като свърши буренцето

 

Наздраве!  

По основния проблем за мен би бил 00. :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А

 

http://marinechic.com/the-23-photos-that-will-make-your-stomach-drop/

 

Има няколко / около 20/ забележителни кадъра..

Ааааа, уникални!

Копвам!

Връзка към мнение

http://marinechic.com/the-23-photos-that-will-make-your-stomach-drop/

 

Има няколко / около 20/ забележителни кадъра..

Впечатляващи са, да! Но на мен  ми е по-интересен този който е снимал, как точно е снимал някой от кадрите ;)

Примерно пича с борда на глетчера, или оня със скока между двете скали, екстремния скиор, подскачащите на Тролтунга Рок, или "къмпинга" на отвесната скала в Йосемити :)

(нарочно не им пиша номерата, защото се разминават с едно след №9 - повтарящата със скиора)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.