Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 1/17/2018 в 18:12, ruwenzogy каза:

Някой да знае дали Флай Дубай имат представителство в София?

 

На 1/17/2018 в 18:18, master_of_germs каза:

Мисля, че в сайта им беше спомената една наша агенция в София като техен официален представител.

 

Крис Еър

http://sites.flydubai.com/destinations/sofia/bg/destinations/dubai

 

Връзка към мнение
На 18.01.2018 г. в 14:28, ruwenzogy каза:

При мен става въпрос за следното, за което беше писал Стефан Русев по-нагоре в темата.

Картата, с която съм купил билетите изтече много отдавна миналата година. Аз си имам само една. Съответно от банката ми издадоха нова и старата я унищожиха. 

В банката задължително трябва да се пази декларацията с която си издал старата карта с номер хххх и последните четири цифри. Тогава не си обърнал внимание измежду всички бланки. Просто поискай да ти направят фотокопие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 18.01.2018 г. в 15:46, svetlif каза:

Аз за съжаление не мога да им звънна (намирам се извън БГ, нямам план за м/у народни разговори, а и само заради това няма да си купя) та им отговарям на емейлите. След данните ми изпратиха само някакви правила на Емирейтс без нищо друго, казах им че съм съгласна с правилата и преди малко получих два странни ваучера на името на мен и съпруга ми с различни суми за Flydubai. А минута по-късно нова резервация за полет от София до Дубай и обратно, но все още нямам нищо за полетите до Мале. Някой от вас да получи такива ваучери?

Нямам никакъв отговор от вторник до сега. Чудя се дали да не им пиша пак.

Връзка към мнение

Моите полети ги подмениха, обаче с доста по-голям престой. На връщане са около 19ч, но пък ще се разходим в Дубай. Ваучерите се оказа, че били уж използвани за новия полет и просто да съм ги игнорирала. Опитай да им пишеш във фейсбук, там отговарят един път дневно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Написах и след половин ден получих и отговор на мейла.

Предлагат ми точно полетите, които и аз бях забелязала, най-близки до първоначалните.

Изпратих данните, сега чакам отговор.

Връзка към мнение
преди 19 часа, Ylith каза:

Написах и след половин ден получих и отговор на мейла.

Предлагат ми точно полетите, които и аз бях забелязала, най-близки до първоначалните.

Изпратих данните, сега чакам отговор.

Ще ги подменят :) аз им изпратих запитване за ваучери за храна или нощувка, все пак имаме супер голям престой не по наша вина, обаче упорито отказват.

Връзка към мнение
преди 6 часа, svetlif каза:

Ще ги подменят :) аз им изпратих запитване за ваучери за храна или нощувка, все пак имаме супер голям престой не по наша вина, обаче упорито отказват.

Аз бих се зарадвала на такъв престой. Поне може да се разходите. Нашият на връщане е от 2 и нещо през нощта до 10 и нещо сутринта. Ни да се разхождаш, ни да спиш. На отиване също е по-дълъг от първоначалния и пак за нищо не става. 4 часа и половина.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ylith, то на връщане е ясно, че ще се разходим, обаче на отиване имаме имаме около 7ч през нощта, на връщане дори и да се разходим, ще трябва хотел за през нощта.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 4 минути , ACM каза:

Телефон за контакт на български офис? Крис Еър не отговарят на +359 2 981 40 26

 Ами те са представители за българия за друг не знам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Ivko каза:

 Ами те са представители за българия за друг не знам

Май вече не са.

Редактирано от Marisha
Връзка към мнение

Можете да се свържете с централата на авиокомпанията, като цените към ОАЕ през Skype call са 24,7 с за стационарни и 17,1 с за мобилни. През Viber out цените са 18,5 с и за мобилни, и за стационарни.

Редактирано от chandni
Връзка към мнение

 

 

преди 13 часа, Vyara каза:

Летя в неделя с Флайдубай. Онлайн ли трябва да се чекирам или на летището? Безплатно ли е на летището, съответно в София и Дубай?

https://www.flydubai.com/en/flying-with-us/check-in/online-check-in

Връзка към мнение
преди 24 минути , Vyara каза:

А безплатен ли е чек-ина на летищата в Дубай и София?

Нямам представа, аз се чекирах и на двете летища он лайн.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , Vyara каза:

А безплатен ли е чек-ина на летищата в Дубай и София?

Безплатен е.

Но чекирането приключва стриктно един час преди полета (повечето авиокомпании в София за 40 минути преди полета).

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 16.01.2018 г. в 11:39, Гост каза:

Допълниха, че ако клиентът пожелае, може да се направи безплатна отмяна на билета и възстановяване на цялата платена сума под формата на ваучер или, забележете, кеш - обратно по кредитната карта, с която е направено плащането.

На 18. януари по телефона инструктирах за отмяна на билетите и възстановяване на сумата. 

На 19. февруари сумата е получена по картата.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 1/17/2018 в 14:50, ruwenzogy каза:

Нали става въпрос само за цитираните три дестинации.  Защо пишете и за Шри Ланка. Аз имам билети за ШЛ за втори февруари и никъде не пише за промяна...

Online ли се чекирахте до Коломбо или на летището? Пише, че ако крайната дестинация е Коломбо и билетите са купени с карта може само на летището?

Връзка към мнение
преди 7 минути , Mimka каза:

Ние се чекирахме на летището. Искат да покажеш кредитната карта, с която е купен билетът и си отбелязват в някакъв списък. 

ОК, благодаря! Мислех да пробвам онлайн за да си избера по-навреме места и да им покажа картата като си оставям багажа, но по-добре да не си правя експерименти.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

FlyDubai спират да обслужват линиите до Банкок, Мале и Дака. Първите две дестинации вече са прекратени, а Бангладеш приключва след седмица.

Компанията майка Emirates поема изцало трафика по тези направления.

Мале+FlyDubai беше доста популярна комбинация сред магеланците.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.