Прескочи до съдържание

[Тест] Къде би трябвало да живеете


Препоръчани мнения

Disclaimer: Основател, спокойно бе, човек, тестът не е предизборен  B)

 

 

Накратко, магеланци, те това е:

 

http://www.arealme.com/country/en

 

На мен ми излезе, че трябва да живея до тъщата :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

o.O Bouvet Island is an uninhabited volcanic island in the Southern Ocean, south-southwest of Cape Town. Bouvet is thought to be the remotest island in the world. The nearest land to it is Antarctica — over 1,750 km away!

Всъщност Кейп таун ми стига и пасва перфектно. Ако утре спечеля от тотото и трябва да се установя някъде, това със сигурност ще е там. Но необитаем остров чак не мисля, имам нужда от цивилизация.   

Връзка към мнение

o.O Bouvet Island is an uninhabited volcanic island in the Southern Ocean, south-southwest of Cape Town. Bouvet is thought to be the remotest island in the world. The nearest land to it is Antarctica — over 1,750 km away!

 

Всъщност Кейп таун ми стига и пасва перфектно. Ако утре спечеля от тотото и трябва да се установя някъде, това със сигурност ще е там. Но необитаем остров чак не мисля, имам нужда от цивилизация.   

И аз ще съм там.... Така,че: няма да бъде необитаем  ;)

Връзка към мнение
 

Egypt

 


opulation: 83.66(m)

Valleys at Luxor; Temples at Abu Simbel, and Palaces at Karnak; and there’s so much more. Near Cairo at Giza, Khufu's Pyramid is one of the ‘Seven Wonders of the Ancient World’, and the Great Sphinx looks on.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

                              Indonesia

 

 

Grazie alle sue 18.110 isole, l'Indonesia è il più grande arcipelago del mondo, situato a cavallo dell'Equatore, tra gli oceani Indiano e Pacifico. Se le foreste tropicali dell'Indonesia sono troppo selvagge per te, potrai rilassarti (e spendere in abbondanza) a Bali e Giacarta.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 1-ви път: Hong Kong (China),  2-ри път: Egypt, N-ти път: Monaco. За N+1 ще пробвам по-късно, че .....  :)

 

 

 

Captain_oveur, с тази препратка уби всякакви настроения, нещо като заземяване може би :(

Редактирано от Asterisk
Връзка към мнение

В линка има още няколко теста, единият е Mental age, където докарах 27  :P

 

Your Mental Age is:

27
(13 years younger)
Back to Future

 

 

 

Продължавам с другите.

 

 

Професията, където се оказах особено разностранен: 

 

you probably should be a/an:

economist

or...psychologist biologist sound editor editor

 

 

 

 
Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Argentina

Population: 41.66(m)
Buenos Aires has 48 districts, or ‘barrios’ — La Boca is a favourite. The tango largely originated in the suburbs of this romantic city. For skiing and trekking, visit San Carlos de Bariloche in the foothills of the Andes.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Captain_oveur, с тази препратка уби всякакви настроения, нещо като заземяване може би :(

 

За коя препратка става дума?

Връзка към мнение

Знам аз, че имам някакво особено привличане към тези земи, но все ме е страх да погледна натам :)

 

 

Afghanistan

 

Travel in Afghanistan can be very dangerous, so plan meticulously. See the magnificent tiled Blue Mosque in Mazar-e Sharif, then trek in Panjshir Valley — the route to Anjuman Pass. Band-e Amir National Park’s five turquoise lakes are entrancing.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Системата е следната: според резултата има зададен списък с държави, една от които се дава на случаен принцип. Два пъти дадох едни и същи отговори и получих Египет и Турция. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.