Прескочи до съдържание

[Тест] Къде би трябвало да живеете


Препоръчани мнения

Къде ме прати това... :)

 

The Spratly Islands are a tropical archipelago of 100 small islands in the South China Sea. All are claimed by several of the region’s governments. You’ll be well rewarded for landing on Layang Layang and heading straight to the dive resort.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поредната глупост от типа на каква кола заслужаваме да караме и в каква къща трябва да живеем.

Е къде да си карам Ламборжинито и къде ще ми е планинската вила от предните класации щом според тази са ме зачукали из пепелищата на Египет ???

 

То късметчетата ми сутрин с кафето май по-познават  :lol:

Редактирано от stenk
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз трябва да съм французойка на 22.....

Абе на французойката не държа, но 22 ми допада...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Първият път Афганистан, вторият Египет. Отговорите май нямат значение, на случаен принцип ти показва някоя държава на края :).Ясно е, че е тест за губене на времето.

Връзка към мнение

Доволен съм - всъюност винаги съм искал да го видя това място:

 

Madagascar

Madagascar’s long isolation from its neighbouring continents has resulted in a unique mix of plants and animals — lemurs especially. There is no real tourist infrastructure in the capital, Antananarivo; that’s probably why ‘Tana’ is so attractive!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ше припадна!

Мързи ме да го правя пак и да му дам нов шанс да ме прати на по-топло.

 

 

You should live in:

Ukraine
 
Population: 44.85(m)
Ukraine remains politically unstable — especially in the eastern, Russian-speaking areas. In the west, there’s European architecture and cuisine to enjoy. Kiev is a beautiful capital city, not least because of its Orthodox and Baroque heritage.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

You should live in:

Taiwan
1000px-Locator_map_of_the_ROC_Taiwan.svg
Population: 23.37(m)
Taiwan is much more than a land of high-tech industries; 69% of the island is magnificent mountains. There are superb beaches and national parks — many with hot springs. Find time to visit the historic former capital city, Tainan.

 

хахаха, някой наоколо или ще си цъкам сама? :)

Връзка към мнение

Сега възниква резонният въпрос - къде ще си правим сбирките.

 

Организаторката има много въпроси за изчистване - визи, наличие на ограничение за продажба на алкохол, цени на алкохола и на настаняването... :)

 

За първата.

 

Не съм много сигурен, че схващам за какво говориш, но ако е за моята анкета - това е първото ми мнение във форума, съответно и първият ми опит да се занасям с правилата на Основателя :)

Даже и в момента съм в нарушение на едно от тях, но няма да си призная кое е то, макар да е очевидно :)

Връзка към мнение

Хаха, Поли ще си правим компания там, и аз съм за Тайван според теста :)

 

Оххх, не съм сама. Добра ми е компанията значи! :) Доволна съм. :rolleyes:

 

Капитане.. изобщо не е лесно. Мисля да започнем с дестилирането на алкохол, за да може да отлежи до първата такава среща. Все ще го докараме до около 45-50 градуса. Визите..като ще са за група се надявам да е и по-лесно ваденето им... Отделно степенуваме - започвайки от държавата където има най-малко настанени магеланци и стигнем до държавата с най-много... така повече хора ще видят по - затънтени кътчета, пък Египет не малка част са го видели :lol: :lol: :lol: .

Може да започнем с теб и тъща ти...ок ли си? B)

Връзка към мнение

Може, ама в Индонезия се продава само бира, при това - предимно от една марка. Да не баялдисате  от "Bintang" и да викате, че аз съм виновен :)

Иначе тъщата готви страхотно  B)

Връзка към мнение

Аз два пъти го правих.

Единия път ме прати и мен в "групата на лемурите" - в Madagascar. 

Втория път в Germany.

 

Ми кво да кажа, позна и двата пъти  :lol: )))

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Пантелей пътник

И на мен ми се падна Тайван..не очаквах :) ..ами така е, аз откога "рева", че нататък, в оная посока изобщо не съм ходила....

Връзка към мнение
South Korea

 

Май е крайно време да стигна и до там :) пък, ако корейчетата ме приемат като благонадежден бял брат, може и да поостана  :P

Редактирано от Petkan
Връзка към мнение

Indonesia 

 

Можеше и да е някъде по-наблизо - в Европа, Швейцария например. Нямаше да се разсърдя.  :)

 

То при тия тестове за коли, къщи и пр. хубавото е, че не ти оставят много да се кахъриш къде ще си караш бентлито или ламборджинито и дали наистина ще отидеш в Индонезия да живееш, защото повечето изглеждат невероятни. :) Както коментира един мой приятел, когато вместо автомобил на теста му се падна трактор Т150:

"Аз Т150 мога да си купя, ако поискам още утре, ама тия с бентли и ламборджини ще ги гледат само в интернет..."  :)

 

Тъй че, stenk, споко! :)

 

Е къде да си карам Ламборжинито...

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.