Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

@Reina_darling: За да се включиш в играта със задаване на снимка, първо трябва да познаеш предишната :) Макар че в случая само даваш възможност на @AlexandraKo пак да се измъкне по търлъци и да каже: "Ми тя Рени много хубава снимка е пуснала... Нека да я поощрим, като новобранец и да отгатваме нейната!" ;) B):rtfm:xD

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 minute ago, master_of_germs said:

@Reina_darling: За да се включиш в играта със задаване на снимка, първо трябва да познаеш предишната :) Макар че в случая само даваш възможност на @AlexandraKo пак да се измъкне по търлъци и да каже: "Ми тя Рени много хубава снимка е пуснала... Нека да я поощрим, като новобранец и да отгатваме нейната!" ;) B):rtfm:xD

Аааааа @AlexandraKo без да се измъква по терлички, че вземе да и подарим едни гетички за Коледа :xmascouple:. Обясних на @Reina_darling правилата. Алекс, отново топката е в твоето поле ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Фичо каза:

Да пробвам тогава една крива пътека :biggrin: 
Савока?

Предвидимо беше! Абсолютно точно! Стефан Русев вчера показа бар Вители и интуитивно избрах нещо от Савока.

Фичо,ти си наред за следващата снимка,моля.

Пък аз после ще кажа какво е.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , AlexandraKo каза:

Пък аз после ще кажа какво е.

Ти разкажи  за шествията за Санта Лучия, а @Reina_darling нека да пусне следващата загадка, струва ми се, че имаше желание, аз така или иначе сега нямам възможност да пускам снимки, че не съм на компа.  ;) 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
1 minute ago, Rainy said:

Катедралата в Монреале, Сицилия? :) 

@Rainy Tочно така :) Това е една от малкото катедрали, които са оставили истинско впечатление у мен. Мозайката е уникално красива. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Reina_darling said:

@Rainy Tочно така :) Това е една от малкото катедрали, които са оставили истинско впечатление у мен. Мозайката е уникално красива. 

@Rainy направо не даде шанс на конкуренцията ^_^

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 23 минути , Reina_darling каза:

@Rainy Tочно така :) Това е една от малкото катедрали, които са оставили истинско впечатление у мен. Мозайката е уникално красива. 

Кажи две-три думи за нея :) А аз ще дам нещо ''лесно'', както се казва в тази тема :biggrin: 

Едно от най-грозните 'неща', които съм виждала в живота си... 

 

 

DSC02036.JPG

преди 19 минути , t_petkov каза:

@Rainy направо не даде шанс на конкуренцията ^_^

Просто бях есента в Сицилия :biggrin: Случайност... 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
41 minutes ago, Rainy said:

Кажи две-три думи за нея :) А аз ще дам нещо ''лесно'', както се казва в тази тема :biggrin: 

Едно от най-грозните 'неща', които съм виждала в живота си... 

 

 

DSC02036.JPG

Просто бях есента в Сицилия :biggrin: Случайност... 

Прилича ми на катедралата Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche в Берлин, ама като се заглеждам, няма да е тя :)

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.