Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

В Холандия.

Woman in white, ще бъдеш ли по-конкретна?

 

Scheveningen, The Hague, The Netherlands

Мисля, че е това място... моя прителка, живееща в Холандия е правила тази снимка, защото ходят там на плаж... и е обещала да ме води когато й отида на гости ^_^ ^_^ ^_^

Мисля, че е същото място :)

post-2076-0-85151000-1416754174_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Scheveningen, The Hague, The Netherlands

Мисля, че е това място... моя прителка, живееща в Холандия е правила тази снимка, защото ходят там на плаж... и е обещала да ме води когато й отида на гости ^_^ ^_^ ^_^

Мисля, че е същото място :)

Верен отговор!!! Мястото е същото,снимано под друг ъгъл.

Не храни надежди за топло и слънчево време като отидеш там.Аз бях през юли и не ми се стори подходящо за плаж, къпането пък беше само за ескимоси. :)

Ти си на ход, Woman in white.

Редактирано от Elina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявайте, моля :huh: ама за това хич не се сетих :wacko: Всичко ми е прилежно надписано, а съм с едно Убунту отскоро, та не знам още как да скрия името. :unsure:Но после ще сложа снимката пак и ще кажа - интересно място е.

Всъщност, докато мислите, ето я снимката:

 

 

 

 

Това е обърнатата къща в Палма де Майорка, причудлива приумица, наречена Катманду. Даже и дърветата по нея са с корените нагоре. Всичко е наобратно - гледано отвън. Вътре си е нормално. Има хубаво кафененце и някакъв музей, вече не помня какъв точно.

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не виждам отговор, та - Санкт Петербург?

Дааа, вдигането на мостовете на Нева. Много красива гледка.

Заповядай за следващата снимка :)

Връзка към коментар

Точно. Това е стадион "Крал Бодуен" - построен на мястото на печално известният "Хейзъл", сринат до основи след трагедията от 1985г., когато по време на финала за КЕШ (предишната Шампионска лига) между отборите на Ливърпул и Ювентус заигват 39 души заради безредици. Моментът се счита за повратна точка в организацията на мачове в Европа и тяхната безопасност.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, стадион Кантрида в Риека. Кръстен е на квартала, в който се намира и е дом на едноименният футболен отбор в града. Включен е в класацията "The World's Top 13 Most Beautiful Sports Venues" на Евроспорт. Лятото беше представен проект за изцяло нов стадион, на мястото на Кантрида, който беше одобрен и съответно предстои разрушаване на сегашното съоражение и стартиране на строителни дейности.

 

Zaro, ти си.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.