Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Значи, ако се спазва правилото да се качват снимки само от места, където човек е бил (и ако си попълва всички страни надлежно) - има два варианта:

- Австралия, по-скоро не

- Канада - 98%.

Там най-голямо пристанище е Ванкувър.

Съответно мостът – Burrard Street Bridge.

В гугъл пише всичко. :smile3:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Argentique каза:

Значи, ако се спазва правилото да се качват снимки само от места, където човек е бил - има два варианта:

- Австралия, по-скоро не

- Канада - 98%.

Там най-голямо пристанище е Ванкувър.

Съответно мостът – Burrard Street Bridge.

Да, това е пълният отговор! :yes::smile3:

 

Цитат

(и ако си попълва всички страни надлежно)

по отношение на мен - не бих разчитал много-много на това :biggrin:

@Граф Вронски пръв позна града, но предполагам като кавалер няма да е против да предоставим на теб правото да пуснеш следваща загадка, така че ти си на ход. :smile3:

И докато сме на тема ванкувърски мостове, ето снимки на още още един - Lions Gate Bridge - открит 1938г.  

 

DSC07070.JPG.be19016dff1f72b93e5b8ce904b15b2a.JPG

 

DSC07080.JPG.745f3ccfc511063f282c0bf044a4c011.JPG


DSC08051.JPG.2bed75faabe4f852d733e7da112d6939.JPG

 


 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 1 час, Фил каза:


@Граф Вронски пръв позна града, но предполагам като кавалер няма да е против да предоставим на теб правото да пуснеш следваща загадка, така че ти си на ход. :smile3:
 

@Argentique, давай смело! 😉

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Чак сега виждам темата, тази оригиналната снимка и мен би ме затруднила 🤭, рядко минавам през моста Бърард. Виж в Стенли парк ходим често, Lions Gate няма как да се сбърка.

 

Една снимка от лятото, от другата страна 🙂 

IMG_9991.jpeg.5f227fdb63742ccf2a0b22fecf6dd127.jpeg

 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 22 минути , Фил каза:

@Граф Вронски, пускай ти, тогава. :smile3:

И една occupywindowseat-снимка на вънкувърското сити с Burrard Street Bridge отпред и Granville Bridge зад него. 
DSC08181_v3.jpg.a13ad95a79c99d32cbd162bb2bab67c1.jpg
 

Много си добър в този вид снимки. Имам чувството, че твоето стъкло специално го мият преди излитане.

  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 43 минути , ven62 каза:

Много си добър в този вид снимки. Имам чувството, че твоето стъкло специално го мият преди излитане.

Хах, благодаря! :smile3: 
Ами да - не са ли измили самолета, въобще не им се качвам!  :biggrin:  
Майтапът на страна - хич не обичам като ми се падне мръсно стъкло :mad: , да не говорим пък веднъж на вътрешен полет в Азия как изтеглих късата клечка с място без прозорец въобще  :huh: - моите приятели много се смяха като ми видяха физиономията докато заемахме седалките и като знаят как обичам да зяпам и снимам през прозореца на самолета. 
Иначе поне отвъртре винаги си почиствам стъклото и обикновено ме гледат странно спътниците, след като първата ми работа като седна е да извадя салфетка и да започна старателно и педантично да хигиенизирам илюминатора. :biggrin:  Ама като е мръсно отвън, няма какво да се направи ... :huh:

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 28 минути , traveler каза:

Престрашавам се и пускам една лесна.

Град?

 

DSCF0355.JPG.dc868267850495f9824cdd6b900f3dcd.JPG

 

Бе, лесно, лесно... то в много паркове има подобна гледка  🙂

Обачее... малко се двоумя между Дъблин и Страсбург... Но не,  ще  заложа на Страсбург, щото последно преди два месеца бях там и, всъщност, даже мисля, че на снимката ти има жокер - малкото от сградата, която се вижда  на заден фон, ми прилича на част от сградата на Европейския парламент. Т.е. снимката ти би трябвало да е от Парк д'Оранжери....  Или тотално бъркам?   😄  

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 минути , iaia_mama каза:

Бе, лесно, лесно... то в много паркове има подобна гледка  🙂

Обачее... малко се двоумя между Дъблин и Страсбург... Но не,  ще  заложа на Страсбург, щото последно преди два месеца бях там и, всъщност, даже мисля, че на снимката ти има жокер - малкото от сградата, която се вижда  на заден фон, ми прилича на част от сградата на Европейския парламент. Т.е. снимката ти би трябвало да е от Парк д'Оранжери....  Или тотално бъркам?   😄  

Тотално си права! Много си наблюдателна.

Ти си.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , traveler каза:

Тотално си права! Много си наблюдателна.

Ти си.

Хайде пак пусни ти нещо, че нямам никакво време в момента да потърся нещо по-интересно из моите снимки. Или пък някой друг, дето има мерак, да пусне нещо, молим.

Връзка към коментар
преди 8 часа, iaia_mama каза:

Хайде пак пусни ти нещо, че нямам никакво време в момента да потърся нещо по-интересно из моите снимки. Или пък някой друг, дето има мерак, да пусне нещо, молим.

Не, не, аз ще пусна, щото много ги познаваш стадионите и най-вече племенника. Я да те/ви  видя  🙂 Има яко жокери, бебешка си е закачката. 🙂

м.jpg

Разбира се, че всеки друг може да познае стадиона, не е труден.  🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, kakadu каза:

Не, не, аз ще пусна, щото много ги познаваш стадионите и най-вече племенника. Я да те/ви  видя  🙂 Има яко жокери, бебешка си е закачката. 🙂

м.jpg

Разбира се, че всеки друг може да познае стадиона, не е труден.  🙂

Е  хайде да каже някой, който скоро е бил във Валенсия   :yes:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, iaia_mama каза:

Е  хайде да каже някой, който скоро е бил във Валенсия   :yes:

Подцених те, задобряла си. 🙂 Следващият път по- трудно. Пускай някоя красота, ти си на ход. 🙂

Иначе това един от стадионите, на който те побиват тръпки от стръмното и от стълбите, които трябва да изкачиш, за да се насладиш на атмосферата ма "Местая" от най-високата седалка. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.