Прескочи до съдържание

Игра с безплатни мили от FlyingBlue


Препоръчани мнения

makler да си види личните съобщения, иначе никакви подсказки повече :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много странно. На жена ми акаунта изчезна. Направи си нов, но сега и казва, че FB номера и не съществува :). Същевременно няма проблем с номера и пин-а да се логне в страницата на еърфранс

 

 

 

EDIT:

 

Отнова сме на път за Австрия - www.beforemistermilesin.at

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много начесто почнаха .. аз се напълних с талони. А да видим томболата ..

Връзка към мнение

Хм... не знаех, че Франция е "the most popular country for tourists". А аз дори няма желание да ходя там :)

 

И аз не знаех, но wiki така каза :)

Моите талони са само 4, цял ден ми беше почти невъзможно да играя :(

 

Кога е томболата? 

Редактирано от Gamina
Връзка към мнение

For the Event Lucky Draws:

At the end of each Event day, a lucky draw will be organised amongst the participants who have registered correctly: these are those who have logged on to the Main Page of the

Page 6 of 12

Competition after beating Mr Miles to a destination page during one of the two Event Lucky Draw days. Each of these Event Lucky Draws will select a winner.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моите талони са само 4, цял ден ми беше почти невъзможно да играя :(

 

Така или иначе максимума е 6!

 

 

EDIT: ето още едно място за тези, които не са направили по 6 талона - http://www.beforemistermilesin.re

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето обновен списък, с добавена Доминикана (благодарение на makler).

http://c99.nl/f/517549.html

 

Още няколко липсват, уви :(

Връзка към мнение

Ако искате да разберете кога ще разиграват 10000 мили, следете в .ком страницата кога наградите от 500 мили ще станат 1401:

1431 Prize(s) of 500 Miles 	
375 Prize(s) of 1 000 Miles
51 Prize(s) of 5 000 Miles 
39 Prize(s) of 10 000 Miles
2 Prize(s) of 20 000 Miles 	
2 Prizes of 200 000 Miles
1 Prize of 500 000 Miles 

Според мен трябва да е малко след 9:44.

Един час и малко след изчезването им ще си струва да се играе активно за 10000.

 

Ако около 9:44 попаднете на печеливш сайт, и не сте печелили моментна награда досега, не кликвайте на линка към главната страница. Изчакайте час и малко и се пробвайте за големите мили.

 

Едит: хм, току що станаха 1430 .. или са пуснали по-рано сайт, или просто си ги закръглиха..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Остава въпроса могат ли да са две награди за един ден... Сега си погледнах мейловете от онзи ден, за двете награди по 500 мили... Първия е от 19.11 в 23:54, а втория е от 20.11 в 0:36... което по централно европейско време си е в ден и същ ден!

 

Лично аз все пак май ще изчакам, но ако някой иска... Да тръгва към Нова Зеландия - http://www.beforemistermilesin.nz

 

 

ЕДИТ: а какво стана с жребия за 200 000... Явно не е имало. Дали сега, като се набълбукахме с по 6 талона, ще може да се участва още и за другите награди?

Редактирано от Kамен
Връзка към мнение

Май само са ги закръглили, не падат повече. Иначе Нова Зеландия е с co.nz (не ми дава печалба там), но по-добре да се гони следващия.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

ЕДИТ: а какво стана с жребия за 200 000... Явно не е имало. Дали сега, като се набълбукахме с по 6 талона, ще може да се участва още и за другите награди?

Не са намалели 200 00те хиляди, май не са ги теглили още.

Връзка към мнение

Така, наградите по 500 са паднали на 1400, значи логиката с часовете е що-годе вярна. Около 12 би трябвало да пуснат 10000 моментна награда.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз бая изостанах :) и двама те ме изпреварихте.

 

 

Ние с жената (димек аз) се разписахме с два талона за участие за 500 000 мили :) Ама като гледам едните 10 000 заминаха... :(

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Раздадоха ги. Поне ми е вярна логиката с часовете :)

В 11:59 не ми даде нищо, в 1201 - талонче 500 000. Вече са ми общо 3, наред с 6 за 200 000, значи не ги сумират. Още поне 2 трябва да дадат за 500 000.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.