Прескочи до съдържание

Игра с безплатни мили от FlyingBlue


Препоръчани мнения

И аз съм в на същото "дередже", само като добавка 2 х 500 мили.

 

Днес само 1х 10 000 ли ще дават? Не трябва ли да са повече? Май трябва да са 5 х 10 000!

Редактирано от Kамен
Връзка към мнение

Ако на някой му се играе за 5000: днес около 18:27 може би ще почне.

Иначе, часовете (според мен) за утрешните тегления са:

01:00		1000
03:24		500
05:48		500
08:12		500
10:36		5000
13:00		500
15:24		10000
17:48		1000
20:12		500
22:36		500

Камен, веднъж 5*10000. И ги раздадоха в 12:02 всичките.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

При положение че имам 6 талона за по 500 000 и 6 талона за по 200 000 при следващото теглене дали въобще ще пусне нещо?

Връзка към мнение

Добър въпрос. Би трябвало да можеш да участваш за милите. При следвашото теглене може да пробваш.

 

 

Камен, веднъж 5*10000. И ги раздадоха в 12:02 всичките.

Да, моя грешка. Те бяха 39 преди това, на мен в главата ми се въртяха, че са били 35.

Редактирано от Kамен
Връзка към мнение

Ако нямаш моментна награда - ще.

 

 

При положение че имам 6 талона за по 500 000 и 6 талона за по 200 000 при следващото теглене дали въобще ще пусне нещо?

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

В такъв случай не кликай на линковете за пращане към главната страница, освен ако не си във времева зона за 10000 или 20000 мили. Ще си издумкаш патрона ..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дали... Пак повтарям, че има 2 х 500 мили. Може да е грешка, ама може и да не е. Така или иначе след 2-3 часа като направя 6 х 500 000 ще видим дали ще мога да продължа участие ;)

Връзка към мнение

Нека се самоцитирам ;)

 

Остава въпроса могат ли да са две награди за един ден... Сега си погледнах мейловете от онзи ден, за двете награди по 500 мили... Първия е от 19.11 в 23:54, а втория е от 20.11 в 0:36... което по централно европейско време си е в ден и същ ден!

 

Редактирано от Kамен
Връзка към мнение

Значи грам не си спазват правилата ...

По-странното е, че не ми даде 10000 има няма 30 секунди след като пуснаха Коста Риката. Аз мислех, че е заради вече спечелената награда..

 

Може би накрая ще отсеят кой е с по повече от една моментна и ще го резнат.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

От момента на активиране на страницата като печеливша, до момента на изчерпване на моментните награди - дава точки. След изчерпването, до момента на "пристигането" на чичката, дава талони.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега четох, че победителя за 200 000 мили ще бъде обявен след края на играта.

 

 

 

Zeala @zeel85 1h1 hour ago

@FlyingBlueMrM when do you announce winner of the 200K miles? :)


FlyingBlueMrMiles @FlyingBlueMrM 51m51 minutes ago

@zeel85 The winner will be announced when the game is over !

 

 

 
 
 
 
Връзка към мнение

Може всеки ден да се печелят от милите

Ти да не грабна 10000 ;)

 

Иначе, явно си правят с правилата каквото искат, и после ще има да се извиняват с "абе ние се объркахме, това не е по правилата, ексюзе ну". Който има туитер да им пише защо си нарушават регламента за тегленето :

For the Event Lucky Draws:

At the end of each Event day, a lucky draw will be organised amongst the participants who have registered correctly beating Mr Miles to a destination page during one of the two Event Lucky Draw days.

Иначе ще искаме компенсации по Директивата :P

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

 

For the Event Lucky Draws:

At the end of each Event day, a lucky draw will be organised amongst the participants who have registered correctly beating Mr Miles to a destination page during one of the two Event Lucky Draw days.

 

 

Иначе, явно си правят с правилата каквото искат, и после ще има да се извиняват с "абе ние се объркахме, това не е по правилата, ексюзе ну". Който има туитер да им пише защо си нарушават регламента за тегленето :

Иначе ще искаме компенсации по Директивата :P

 

 

 

Не си съвсем прав - в цитираното правило никъде не казват кога ще обявят победителя за 200 000. В twitter казват "The winner will be announced when the game is over !:" 

С други думи може и да са го изтеглили, както си е по правилата, но ще го обявят после.

Връзка към мнение

Аз съдя по това :

 

Prizes still available
1400 Prize(s) of 500 Miles
375 Prize(s) of 1 000 Miles
51 Prize(s) of 5 000 Miles
34 Prize(s) of 10 000 Miles
2 Prize(s) of 20 000 Miles
2 Prizes of 200 000 Miles
1 Prize of 500 000 Miles

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Сайтът от предишната им промоция за снимките си е активен и много интересен (над 160000 любителски снимки от цял свят):

http://flyingview.flyingblue.com/

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Аз съдя по това :

 

Prizes still available

1400 Prize(s) of 500 Miles

375 Prize(s) of 1 000 Miles

51 Prize(s) of 5 000 Miles

34 Prize(s) of 10 000 Miles

2 Prize(s) of 20 000 Miles

2 Prizes of 200 000 Miles

1 Prize of 500 000 Miles

 

Хах да, това го пропуснах... значи наистина им е малко все тая за правилата. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако на някой му се играе за 5000: днес около 18:27 може би ще почне.

 

Имат едно закъснение 10-15-20 минути, та за 5000 ще е около и преди 19, според мен.

Връзка към мнение

Aко бях боднал 10 000 отдавна да сте разбрали, щях да постна на път за летището :)

10000 мили едва ли са достатъчни за билет в Европа :)

Връзка към мнение

Със сигурност няма да са! Тази промоция ще е далавера за тримата които вземат томболите, останало е бошлаф работа :)

Позволете ми да не се съглася :) 

Flying blue е една от най-добрите програми, които съм ползвал във всяко едно отношение.

В даденият случай дори и 5000 точки + такси (15-20 евро) са ти достатъчни за еднопосочен промо билет в Букурещ-Амстердам-Кардиф. (Ако някой има 5000 точки може да направим едно съвместно пътуване). Като можеш цял ден да обикаляш Амстердам и след това да отидеш към Кардиф.  За 7500 можеш да стигнеш до Алжир например. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.