Прескочи до съдържание

Игра с безплатни мили от FlyingBlue


Препоръчани мнения

re !!!!!!! 

 

 

Някой ще каже ли само като току що кацнал в темата, дали има причина да проучвам все още за какво иде реч, че 9 страници са си доста :)

Давай имаш още време !!!!!!!!!! 

Връзка към коментар

ей, най-накрая хванах някакви жалки 500 мили :)

www.beforemistermilesin.com.au

 

Какво беше - може да се печелят повече от веднъж на ден, но от различни държави, нали?

Аз само тях гоня :)

Връзка към коментар

Някой ще каже ли само като току що кацнал в темата, дали има причина да проучвам все още за какво иде реч, че 9 страници са си доста :)

За всички важи, но понеже ти питаш:

 

До края на деня ще раздадат още няколко стотин хиляди мили. След регистрация на http://beforemistermilesin.com/ просто трябва периодично да се отварят страниците тук: . Има награди през по-малко от час. Ако страницата е печеливша - на нея има надпис "hurry back to" и връзка към http://beforemistermilesin.com/, където си получавате наградите. Първите дошли взимат мили (до 10000), останалите - талони за томболата (до 6) за 500 000.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

2 пъти през 2 часа късен следобед, привечер ... но толкова са го ударили през просото, че няма никаква гаранция.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе нещо ми се струва, че билетите за лотарията ги дава random - и четирите пъти днес в момента в който ми даде билет пробвам през различен компютър същата държава и на втория акаунт - too late :D

Връзка към коментар

Взе ли нещо оттам? Аз рефрешвам през 1 минута, но не ми даде нищо...

 

 

 

Maй трябва да мине един транш от 1000 преди това, ако се спазва списъка

Дадоха ги.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Взех билетче  :lol:

Писах тук веднага след като ги взех. Всъщност секунди преди това рефрешнах .com и видях че са изчезнали 30 по 1000, и след това видях, че .cm ми дава печалба. Предишния път бях рефрешнал .com 2-3 минути по-рано и си бяха 90 по 1000.

Вероятно има значение и когато ти каже, че печелиш колко бързо отиваш да си вземеш наградата - първите прибират милите, следващите билетче. Аз обаче направих вече 6, та най-вероятно следващия път няма и да разбера коя е била печеливашата държава.

 

Интересно ми е някой пробва ли с името на най-дългото населено място в Нова Зеландия?

Сейфа го отварям 4 от 5 опита, във Виетнам така и не мога да разбера нацелвам ли го или не - ще взема да закача втора мишка, където ще се появи, па да видим  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз така и предполагах, че ще направят, ама по това време не бях на компютъра   :angry:

Нищо де, чакаме си голямата награда

Редактирано от adreno
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.