Прескочи до съдържание

Мач на Ливърпул на Анфийлд


Препоръчани мнения

Hospitality tickets, са тези, които не включват "просто билет за мача". В България биха били нещо като ВИП билети. Има няколко "ложи" в които може да си, обикновенно там храната, напитките (без твърд алкохол) и пр. са вклчени в билета, заедно с няколко други глезотии, като среща с легенда на клуба, програма и т.н., зависи от вида билет. Също може и някаква фен-зона да има вклкючена за преди мача. "Ложата" е нещо като бар/ресторант, който се намира непосредствено зад местата ви на трибуната. Но цената на билета е поне 200 паунда, за най-евтините от тези.  Или поне бяха по толкова преди 4-5 години. Сега предполагам, че са доста повече, особено тези, които не са разпродадени. За тях membership по принцип не е необходим, те са по друга схема и в общият случай - на свободна продажба

Давам пример с опциите за Кристал Палас, защото за там не всичко е разпродадено -  може да видиш какво включват и колко струват, но като гледам пак повечето варианти са изчерпани. Превъртях и за мачове до края на годината - много малко варианти намирам със свободни билети. 297 паунда бяха свободните, които видях и не включваха кой-знае какво. 
https://ticketing.liverpoolfc.com/en-GB/hospitality/liverpool v crystal palace - matchday hospitality/2021-9-18_15.00/anfield 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз вчера успях да се пообразовам по темата. За двата мача, за които бих купила билети, Hospitality цените почваха от £350 и не може да се каже, че местата бяха ОК - в най-горния ляв ъгъл на схемата на стадиона, което според мен няма как да се нарече ложа. Но аз не разбирам, може и ложи да са. 
Недоумявам как при тези цени почти нямаше избор. 

Връзка към мнение
преди 7 часа, Надя каза:

И аз вчера успях да се пообразовам по темата. За двата мача, за които бих купила билети, Hospitality цените почваха от £350 и не може да се каже, че местата бяха ОК - в най-горния ляв ъгъл на схемата на стадиона, което според мен няма как да се нарече ложа. Но аз не разбирам, може и ложи да са. 
Недоумявам как при тези цени почти нямаше избор. 

Местата са си места на трибуна, но тя е като външна стена на въпросното място, което образно наричам ложа. Hospitality за 350 трябва да включва много яки неща и хубави места иначе ми се струва прекалено. 
Аз съм ходил на Carlsberg Dugout, което е грубо казано "горен десен", но това, че местата изглеждат далеч, не ги прави лоши. Всъщност гледката беше идеална, че и реално бяхме долу-горе точно над Клоп (разбирай - няколко етажа нагоре и вдясно, ама се чувстваш близо), който "ни" се накара в един момент, че изпуфтяхме, след една грешка на Хендо, вместо да го надъхаме. 
Цялото преживяване беше страхотно, не помня дали съм писал тема с подробности, ама със сигурност платихме много по-малко за билети, нормалната цена на билет беше около 200, а ние ги взехме от някакъв човек, който тази седмица нямаше да ходи на около 150. Това със сезонните билети, които се "препродават" обаче мисля, че не е проблем, само ако са hospitality. Ако вземеш сезонен нормален билет от някой, чиято цена е 40-50-60 паунда за мач, може и да не те пуснат на стадиона, защото те са с бройки, списъци с имена, които с години чакат за такъв билет, и не е ОК да се препродават. 
 На самото място можеше да влезем 2 часа преди мача, респективно да гледаме по-ранните мачове на ТВ там, имахме програми, John Aldridge мина от там, правихме си снимки с него; имаше street food на корем, топли (важно е в английския студ) напитки колкото искаш, бира или вино (само) на полувремето. След мача също можеше да останем, гледахме по ТВ вечерния мач, и така. На тръгване срещнахме Gini Wijnaldum, който излизаше от същото място, че и с него изпросих снимка. 

 

В нашия случай пак беше (ха - ама не за мен) подарък. Правихме общ подарък на приятел, по моя инициатива - купихме му самолетен билети и му сложихме пари в плик "до колкото стигнат" за билет за мача (ако си намери). Ама понеже не ставаше да го пратим сам да ходи до Англия, трябваше някой да се "жертва" и аз си купих самолетен билети и се заех с намирането на билети и останалата организация (както обикновено). Намирането на билети още тогава си беше много трудно. Понеже имахме ограничен бюджет, съществуваше и вариант да не влезем на мача, ама с малко късмет и много, много търсене, се сдобихме с тези два билета. Имаше доста хора от самолета, които се  надяваха да влязат, но останаха само с разходка до Ливърпул. От тогава сме с идея, че ще повторим, обаче и двамата станахме бащи за пръв през идната година и все оставаше за по-нататък, а след 2020 просто вече нещата просто стоят по друг начин.

Пожелавам успех в търсенето, но очевидно нещата, които са останали на пазара са на доста сериозни цени. Само да отбележа, че е мисля, че на Anfield Road Stand, където е повечето hospitality няма места с кофти гледка. На снимка може да изглежда така, ама на място е екстра. 
15304409_10154157126131173_5194409971240 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

stormbringer, само да ти кажа, че си голям сладкодумен подстрекател. Тъкмо се бях примирила... Но наистина няма как да дам £350+ за чужд човек.И няма как да я пратя сама. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.