Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

О'Лиъри сигурно умира от завист.Седалките ми напомнят леко на тези в ученически автобус, а теглото от едва 8 кг. е впечатляващо.Дори коланите са минимизирани в сравнение с тези с които обичайно сме свикнали.

Дизайнерското студио наистина се е раздало за да изпълни поръчката на филипинците.

Връзка към коментар
На 10.12.2022 г. в 9:58, stanimir каза:

Преди година са представили първия си A330-900 neo , конфигурация с 459 места ( нормално са 287 /310 седалки при останалите авиокомпании).Целия салон е икономична класа и според trip репортите разстоянието между тях е като при Ryanair, но малко по-тесни. 

То верно че филипинците са дребнички, ама все пак има пасажери и от други нации ... :grin:

(ехх, като видях ново мнение и реших, че пак са пуснали билетки по 20€ от Дубай до Манила и по 50€ от Манила до Сидни ... :biggrin: )

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 19 минути , Фил каза:

....

(ехх, като видях ново мнение и реших, че пак са пуснали билетки по 20€ от Дубай до Манила и по 50€ от Манила до Сидни ... :biggrin: )

Аз като видях картинката на местата, се зарадвах, че не са пуснали 🙃

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 34 минути , Фил каза:

(ехх, като видях ново мнение и реших, че пак са пуснали билетки по 20€ от Дубай до Манила и по 50€ от Манила до Сидни ... :biggrin: )

И аз така се зарадвах моментно като светна тая тема, че ми се е доходило отново при кенгурата... От друга страна - хич не ми се занимава с досадната австралийска виза, та всяко зло за добро 🙃

 

Между другото имам чувство, че тая Сидни промоция никога няма да се повтори, поне не и на онази цена 🙂 И явно не и при онези "широки" седалки :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Заливат от промоции напоследък, само да следиш.  Има сега за Банкок - Манила. Иначе това беше единствената лоукост авиокомпания, където си избрах място без седалка отпред и доплащане. 

И друг бонус, върнаха парите от ковида по много забавен начин. Без да им досаждаш изпращаха през няколко месеца един прогрес бар докъде са стигнали и след около година, явно спестиха от закуски, и ги върнаха. 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Георги Матеев said:

И аз така се зарадвах моментно като светна тая тема, че ми се е доходило отново при кенгурата... От друга страна - хич не ми се занимава с досадната австралийска виза, та всяко зло за добро 🙃

 

Между другото имам чувство, че тая Сидни промоция никога няма да се повтори, поне не и на онази цена 🙂 И явно не и при онези "широки" седалки /cdn-cgi/mirage/56922e9e9ddfaedd755fc01bb2857d8bee04132e4e93449588ca97a559e2cc1c/1280/https://magelanci.com/uploads/emoticons/lol.gif

Дубай им е най-далечната дестинация и със сигурност правят Дубай и Сидни точно с новичкия A330 neo. 

Аз лично трудно бих се навил за десетчасов полет. Scoot ми изглеждат една идея по-комфортни на конкурентни цени.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 1 минута , Фил каза:

Някой открива ли нещо интересно или свършиха? 

Аз търся, но май 

 

преди 1 минута , Monika_Koko каза:

Аз не намирам. Първоначално дава цена 1песо, но после се вдига цената. Която разбира се пак е доста добра. Дубай-Манила -Дубай за около 500лв.

За кои дати, Мони? И аз това гледам.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Дани Магелани каза:

Дубай-Манила-Дубай за около 1000 AЕD как ви се вижда за края на май?

На мен ми се виждат много пари за тази услуга. Доста по-добре е онази промоция на саудитците, не знам дали изтече. Не е от София, но поне ще е по-комфортен полет.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Дани Магелани каза:

Дубай-Манила-Дубай за около 1000 AЕD как ви се вижда за края на май?

скъпо :wink:, ама както е модерно да се казва: "всеки сам си преценя" :grin:

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фил каза:

скъпо :wink:, ама както е модерно да се казва: "всеки сам си преценя" :grin:

И на мен ми се видя скъпичко, а и май започват дъждовете. С две думи "гроздето е кисело".😂

Връзка към коментар
41 minutes ago, Lindt said:

На мен ми се виждат много пари за тази услуга. Доста по-добре е онази промоция на саудитците, не знам дали изтече. Не е от София, но поне ще е по-комфортен полет.

Абе ти някак ще се сгънеш, ама Джентълмена ...

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , stanimir каза:

Абе ти някак ще се сгънеш, ама Джентълмена ...

Чудех се дали ако купим евтини полети, а наближи пътуването и повярваме, че ще го бъде, може да вземем по-широки места поне за него.

Но истината е, че не ни се ходи достатъчно, за да отворя дори да гледам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.