Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

И аз искам да си купя, защо бъгва този сайт...

  

Тъкмо се връщам от такава промоция и си беше супер. Да, имаха малки закъснения на вътрешните полети, но просто се презапасихме с време. Полетът Дубай-Манила-Дубай си беше навреме, не беше пълен и си намерих 3 свободни седалки за спане. А и филипинците са такива приятни хора, не врякат и крякат в самолета, не ти блъскат седалката като някой други нации, дребни и слабички, та не взимат много място до теб и ГОВОРЯТ АНГЛИЙСКИ. Най-прекрасната страна на света за мен. Не се колебайте и вземайте и моля да ме тагвате при следващи такива промоции. 😜

За багажа - ние пътувахме само с ръчен, който естествено беше към 11кг, като вадехме тези 4кг и един по един се чекирахме, докато другият пазеше багажа, те ни слагаха стикер и толкоз - няма 2-ро проверяване нито в Дубай, нито на Филипините. 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Мн тегаво, аз хич не съуюявам да намеря евтинджос. Чак сега започна да ми зарежда сайта... Някой може ли да помогне с дати за Австралия през Манила?

Връзка към мнение
Преди 1 час, Happy_Traveler каза:

За багажа - ние пътувахме само с ръчен, който естествено беше към 11кг, като вадехме тези 4кг и един по един се чекирахме, докато другият пазеше багажа, те ни слагаха стикер и толкоз - няма 2-ро проверяване нито в Дубай, нито на Филипините. 

Ние чекирахме през мобилното приложение и въобще не ходихме да теглят багажа, а направо на гейта. После наистина не проверяват.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 часа, goldroks каза:

Може ли да питам колко време имаше между полетите в Дубай? Има ли го варианта с дни да бъде преместен полета? Смятам че 2 нощувки на посока е достатъчна застраховка, не съм ходила в Дубай а и едва ли бих отишла само на екскурзия до там така че транзита не ме бърка въобще, даже е бонус. 

Ами ние имахме 2 дни на отиване и един на връщане. Тези полети ги преместиха с някакви минути и нямахме проблем.

Вътрешните полети пак ги бях взел от същата промоция - излизаха между 12 и 15 лв на човек. Драмата беше за първия полет от Манила за Боракай. Бях си дал 7 часа, но заради затварянето на острова два пъти ми сменяха полета и накрая останах с около 3 часа между двата полета и се притеснявах. Нямаше закъснение обаче от Дубай за Манила и даже накрая бях по-доволен. На другия полет от Боракай за Цебу ми смениха летището. От Катиклан на Калибо, което е по-далеч и неудобно. От Цебу за Палаван пък ми го преместиха два часа назад.

Като цяло само прехвърлянето в Манила за Боракай беше опасно. Другите промени не бяха толкова страшни.

 

Връзка към мнение
преди 13 часа, goldroks каза:

 

P. S. Въпрос за Cebu - стриктни ли са с габаритите на ръчния багаж, някой тегли ли дали е 7кг?

И аз се върнах преди 10 дни от Филипините. Cebu pacific ни мериха багажите на 2 от 3 полета с тях, а последния ни полет дори го отмениха. Да не говорим, че още преди заминаването имаше редица имейли с промени. Не може много да се разчита на тях според мен. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз както пазарувам отрано, всеки път имам по две-три промени на полет. Добре че са регионални, та съм ок с промените.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 1 час, saved_ каза:

Отново имат изгодни цени от Дубай до Манила за 90 евро двупосочен - има дати през Ноември 2019 и Февруари 2020. 🙂 Гледам ги в сайта на АК.

Би ли споделила датите за февруари моля!

Връзка към мнение

И аз не намирам такива цени за ноември... Най-доброто, до което стигнах, е около 190 евро ритърн - например 22.11 - 03.12. 

Редактирано от super_sunshine
Връзка към мнение
преди 3 минути , frequent_flyer каза:

И аз не намирам такива цени за ноември... Най-доброто, до което стигнах, е около 190 евро ритърн - например 22.11 - 03.12. 

От предишен опит със Cebu - често при такива промоции, билетите на ниски цени свършват много бързо, буквално за минути. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
семейство пътешественици

Ако купувам билети иска ли се номер на паспорт, защото моя изтича септември и ще го сменям. За февруари мисля да пътувам

Връзка към мнение
преди 4 минути , семейство пътешественици каза:

Ако купувам билети иска ли се номер на паспорт, защото моя изтича септември и ще го сменям. За февруари мисля да пътувам

Не се изисква.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 21 минути , ЕмиЖор каза:

Не се изисква.

Иска се. Ако се запише друга дата?

Редактирано от Дани Магелани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, семейство пътешественици каза:

Ако купувам билети иска ли се номер на паспорт, защото моя изтича септември и ще го сменям. За февруари мисля да пътувам

Абсолютно никоя авиокомпания няма да ви направи проблем, че сте си сменили паспорта, без значение дали изискват при покупка или не, стига имената да съвпадат. 

 

Тези верно имат някакво необявено промо. Днес полет, който гледах вчера, е наполовина за същата дата. 

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, семейство пътешественици каза:

Ако купувам билети иска ли се номер на паспорт, защото моя изтича септември и ще го сменям. За февруари мисля да пътувам

Гледайте при онлайн чекирането данните да са верни и паспорта да е валиден.

 

преди 53 минути , T.E.Lawrence каза:

Абсолютно никоя авиокомпания няма да ви направи проблем, че сте си сменили паспорта, без значение дали изискват при покупка или не, стига имената да съвпадат.  

Ако при оналай чекирането са въведени данни от невалиден паспорт, има възможност да се заядат. Случи ми се Ноември миналата година на полет с Air Asia.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , christuff каза:

Гледайте при онлайн чекирането данните да са верни и паспорта да е валиден.

 

Ако при оналай чекирането са въведени данни от невалиден паспорт, има възможност да се заядат. Случи ми се Ноември миналата година на полет с Air Asia.

Уцелил си късата клечка с някой новобранец, ама дори тогава просто се свързваш с тях да ти оправят безплатно резервацията. Аз имам повече друг експириънс, по тона се усеща нещо тип "абе какво ни занимавате с глупости"  и реално казват "ако искате да сте спокоен ще Ви го сменим. Точно с Air Asia се оказа, че три години съм резервирал с данните от стария паспорт. Виж ако стигнеш до чекиране с данни от стар паспорт, вече филмът може да е друг.

Връзка към мнение
семейство пътешественици

Ако трябва да въвеждам данни от паспорт при положение, че ще сменям то по добре от сега да пускам документи за нов паспорт макар да има още време преди изтичане.

Аз гледах за Февруари до Манила е не видях евтини билети. Аз ли нещо не се справям???

Редактирано от семейство пътешественици
Връзка към мнение

номера е, че не знаеш какви ще са цените на билетите след като ти излезе новия паспорт

винаги може да се свържеш с компанията да ти смени номера на паспорта

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Има двудневно нелошо промо. Вътрешни и международни полети. Включително такива, които не са изброени на линка като Банкок - Манила.

 

SALE PERIOD: UP TO May 24, 2019 OR UNTIL SEATS LAST | TRAVEL PERIOD: November 01, 2019 - March 31, 2020

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Период за резервиране 11.11.-12.11.2019 г., период на пътуване - 01.06.-30.09.2020 г. Пише, че има билети по 1 песо, аз видях по 80 евра през септември. За Дубай-Манила говоря, вътрешните може и да са по песо 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.