Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 5 часа, T.E.Lawrence каза:

Много често им закъсняват полетите. Иначе, ако всичко е на един билет с тях и не закъснеят, за летището няма проблем. Ако се сменят авиокомпании (терминали) абсурд.

На един билет са. Предполагам има трансферна зона, за да не излизаш и отново да влизаш през контрол на документи и багаж?

Връзка към коментар

Летището на Манила е с четири терминала. Виж конкретните дестинации, че за някои се сменя терминал дори от една авиокомпания. Ако е на един и същ, проблеми няма. Никой не е мега огромен. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да не би да има промоция? 23.04-03.05.2023 Дубай-Манила-Дубай за 380 лева двупосочно през скайскенер...

Жалко, че връщането ни към София е на 02.05..., полетът Манила-Дубай на 01.05 е двойно по-скъп. 🙃

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 41 минути , Eva eva каза:

@Dian, тези цени през някоя търсачка ли са, че в сайта не ми излизат точно такива?

Само за определени дати са според дестинациите и не за всички.

преди 28 минути , Dian каза:

Гледам ги през skyscanner ,сайта им е много бавен.

Сайтът им е добър и бърз, просто скайскенер не са си ъпдейтнали линка и води към стария сайт на себу.

 

Промоцията е до 18ч. бг време, така че решенията трябва да са бързи. 😄

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Eva eva каза:

@Dian, тези цени през някоя търсачка ли са, че в сайта не ми излизат точно такива?

може да пробваш и австрийския jetcost>lastminute, сваля до €168

image.png.baba99449ac10a1cfea8999b6bb8bde8.png

 

 

........................................


edit:
или още по-добре датския:

image.png.4cfd74feeed04ca87510936f3e34332b.png
 

 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Класирах се за промото буквално в последната минута, ама надписите са им забавни. Класически лоу кост:

 

 "Sorry, meals and snacks are sold out for this flight. Make sure to eat before your flight!" :crazy:

  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 11 минути , T.E.Lawrence каза:

Горе на шота го има, ie

 

преди 12 минути , T.E.Lawrence каза:

Горе на шота го има, ie

Да,видях,но на мен ми даваше 225 евро за тези дати!След триене на бисквитките се появи тази цена!Благодаря!

Връзка към коментар

Не, ужасни са. През ковида беше единствената драма от всички полети в региона с други компании. Често сменят часове и закъсняват. Това е последната авиокомпания, за която бих купил билет през посредник. Просто са много по-евтини за някои маршрути от конкуренцията (особено международните полети) и рискът ако купиш директно и нямаш много скоро свързващи полети си заслужава. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Някой знае ли как след като се направи онлан чек-ин и ако не си направил скрийншот на борната си карта може да се намери?

Не мога да я намеря нито в приложението, нито в уеб версията. Последно летях с тях точно дни преди пандемията и всичко си се намираше лесно, като бордната карта можеше да се добави и безпроблемно в уолета, сега обаче не мога да се оправя. Супер зле им е уебсайта, както и приложението, а за около месец имаме десетина полета с тях и не е истина каква борба е всеки път с този чек-ин, приложения и уебове 😞

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 3 часа, Dian каза:

https://www.cebupacificair.com/en-PH/seat-sale

Sale Period: 07 Sep to 10 Sep 2023 or until seats last

 

 

 

 

 

Screenshot 2023-09-06 213118.png

Screenshot 2023-09-06 213322.png

 

 

Screenshot 2023-09-06 214329.png

Screenshot 2023-09-06 214450.png

Вече се възползвахме от тази промоция и започва чакането на приключението - Филипини 🙂

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 6 часа, dimitrov6 каза:

Ами 510 AED са 250 лв. Скъпо е.

Някакъв промо код ли се използва да падне цената.

Опитах #CEBSeatSale  ,но пише невалиден  код.

Така е,много по-разумно е да похарчиш 250 лв. за виза ,за да спиш на ново летище.   🙂 

 

А сега по темата - отиване и връщане е ~ 350лв, а текущата промоция дава възможност да се посети бюджетно половин Азия(например Манила-Токио за 60 лв.).

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Dian каза:

Така е,много по-разумно е да похарчиш 250 лв. за виза ,за да спиш на ново летище.   🙂 

 

А сега по темата - отиване и връщане е ~ 350лв, а текущата промоция дава възможност да се посети бюджетно половин Азия(например Манила-Токио за 60 лв.).

 

Аз бях останал с впечатление, че преди няколко години ,когато много магеланци направиха инвазия до Филипините,че билетите  са по 1 долар и се похвалих пред приятел идващ оттам. 

До Индия  през Рияд ще е по- евтино и първо може там да посетя.  Около 500 лв.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 минути , dimitrov6 каза:

Аз бях останал с впечатление, че преди няколко години ,когато много магеланци направиха инвазия до Филипините,че билетите  са по 1 долар и се похвалих пред приятел идващ оттам. 

До Индия  през Рияд ще е по- евтино и първо може там да посетя.  Около 500 лв.

Никога не имало билети  за 1$ (крайна цена с такси).Промоцията и в момента е 1 песо преди таксите.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.