Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Техните промоции ... нещо вече много бедни :(  Уж от Юни, а билети има наобратно само за 12 дати началото на Декември  :mad:

Връзка към мнение

Техните промоции ... нещо вече много бедни :(  Уж от Юни, а билети има наобратно само за 12 дати началото на Декември  :mad:

Пак е нещо,предната промоция нямаше нито една дата за връщане с ниски цени.

Връзка към мнение

То тогава е най-добрият период за там(от дните на промоцията).Аз поне точно затогава гледах,но започвам да се чудя,защото има почти година дотогава....Е вече купих.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Cebu имат нова промоция до 3-ти Януари за полети до 15.12.2016.Този път има намаление и в двете посоки:

attachicon.gifScreenshot.jpg

attachicon.gifScreenshot001.jpg

 

Дубай-Манила и обратно излиза 326 лева.

 

Здравейте, опитах да си купя билети от промоцията. Стигнах до плащането с кредитна MC на ОББ, кликнах, изчаках мигането на транзакцията, както го правя обикновно, но нещо явно не стана, защото не ми излезе електронния билет или поне номера му. Повторих плащане на същите полети и с дебитна visa на ОББ - не стана. Спрях, защото не разбрах причината. Някакви съвети?

Връзка към мнение

И при мен не се получава цяла нощ само че за Индонезия. От колцентъра ми отговориха че трябвало някакво потвърждение от банката...

Връзка към мнение
Дани Магелани

Някой успя ли да купи билети от тази промоция с българска кредитна или дебитна карта? Ако да, с каква? Благодаря!

Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз вчера купих билет Манила-Сием Рип на много симпатичната цена от 35 евро. Плащането мина без проблем с кредитна карта на ДСК.

Връзка към мнение
Дани Магелани

Искаха ли Ви някаква допълнителна информация, освен името на банката, вида, номера на картата, името и трицифрения код? Питам се дали не съм пропуснала нещо.

Връзка към мнение

Стратегически ще изчакам. Все пак разлика около 300лв.

 

Някой с предположения за дните и часовете на wizz зимата за Дубай...

Редактирано от Yto
Връзка към мнение

И аз купих Дубай-Манила-Дубай,с кк на ДСК,първият път ми даде грешка,може и от зип кода да дойде(написах 1000),вторият след 10мин. беше ОК

Връзка към мнение

Стратегически ще изчакам. Все пак разлика около 300лв.

 

Някой с предположения за дните и часовете на wizz зимата за Дубай...

 

На пръв поглед наистина има разлика от 300 лв., ако се лети през Дубай и купиш билети за Уиз около 200лв, което е постижимо за ноември. В сметката обаче ще трябва да се добавят и поне две нощувки в Дубай, които на промо цени идват около 100лв едната. Така разликата се стопява до 100лв, които ще отидат за трансфер и храна за два дена в Дубай. Ако идеята е и разглеждане на Дубай цената е ОК. Иначе варианта който съм дал за 380 евро определено е по-добрият. Минимални престои, чекиран багаж и храна на борда :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

....с чекиран багаж. За мен е от значение.

Всеки си има предпочитания де. И аз ще видя какво ще пуснат януари.

 

Не е задължителна нощувка , но си е малко риск от едното до другото летише.

който с Wizz не бих поел.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На пръв поглед наистина има разлика от 300 лв., ако се лети през Дубай и купиш билети за Уиз около 200лв, което е постижимо за ноември. В сметката обаче ще трябва да се добавят и поне две нощувки в Дубай, които на промо цени идват около 100лв едната. Така разликата се стопява до 100лв, които ще отидат за трансфер и храна за два дена в Дубай. Ако идеята е и разглеждане на Дубай цената е ОК. Иначе варианта който съм дал за 380 евро определено е по-добрият. Минимални престои, чекиран багаж и храна на борда :)

Така е. Но аз имах предвид супер примоцията от 27.01.15 Дубай-Манила от Себу за около 50-60лв.

Връзка към мнение

Така е. Но аз имах предвид супер примоцията от 27.01.15 Дубай-Манила от Себу за около 50-60лв.

 

С тази супер промоция ценово ми излезе сметката и на мен :) Уиз се вързаха на 160лв + 50лв до Манила. Не бях ходил и до Дубай така че 3дни там си бяха бонус. Съмнявам се обаче Себу да я повторят.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Дубай - Манила    Февруари 15 17 19-24 27 28 Март 12 13

Манила - Дубай    Февруари 16 17 21-24 26-29  Март 2 5-9 11-14

 

Цена 865 (449+416) AED  = 218 EUR

 

Не е голямата промоция още, но пак е доста добре, въпреки че цените на Уиз сега не са приятни  :angry:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не беше ли точно по това време миналата година голямата промоция? Ако тази е нейният еквивалент е доста по-зле...

Връзка към мнение

Нищо super exciting. Без много да задълбавам намерих 190-200 евро Дубай-Манила-Дубай, но като сложиш още поне 120-130 за връзка и нещата отиват на 330-350 евро, което е постижима цена и без нискотарифни компании. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.